tomos a35 pinki

Predstavite nam svoj projekt
Zaklenjeno
Uporabniški avatar
pivk123
mašina
Prispevkov: 1381
Pridružen: Sr Maj 12, 2010 4:36 pm
Kraj: međveđe brdo
Kontakt:

Re: tomos a35 pinki

Odgovor Napisal/-a pivk123 »

PiZdeK6_ napisal/-a:
pivk123 napisal/-a:če hočeš ti jst prodam en moj spredn blatnik za poskuse delat :P
un zelen k ga mam na frčiju..če čš..5e pa je tvoj..al kok?
barva je v nuli..še.. :D
ker nerabm blatnikou k je itak v delih zdj že,pa bom dau navadne gor :D

če rabiš povej ane ;P
kaj pa pravite na odrezan bt blatnik? ... pivk nimaš ti nekega odrezanega bt blatnika?
hmm..enga sm meu,pa sm ga nevem kermu z foruma poslu..
drgač..men osebno,bt blatnik grdo zgleda ja frčitu..sploh kšn res odrezan pa nč obdelan..
Tomos ready to race
Fuck the new shit! Old is top shit!!
. VW Drivers Wanted.
Uporabniški avatar
PiZdeK6_
mašina
Prispevkov: 1489
Pridružen: Sr Feb 03, 2010 5:31 pm
Kraj: Poljčane- Rogaška slatina

Re: tomos a35 pinki

Odgovor Napisal/-a PiZdeK6_ »

pivk123 napisal/-a:
PiZdeK6_ napisal/-a:
pivk123 napisal/-a:če hočeš ti jst prodam en moj spredn blatnik za poskuse delat :P
un zelen k ga mam na frčiju..če čš..5e pa je tvoj..al kok?
barva je v nuli..še.. :D
ker nerabm blatnikou k je itak v delih zdj že,pa bom dau navadne gor :D

če rabiš povej ane ;P
kaj pa pravite na odrezan bt blatnik? ... pivk nimaš ti nekega odrezanega bt blatnika?
hmm..enga sm meu,pa sm ga nevem kermu z foruma poslu..
drgač..men osebno,bt blatnik grdo zgleda ja frčitu..sploh kšn res odrezan pa nč obdelan..
ja se sn mislo a bi ga obdelau ja... te pa nič če nimaš :)
KVAS
Mojster
Prispevkov: 1733
Pridružen: To Maj 11, 2010 7:02 pm
Kraj: Domžale

Re: tomos a35 pinki

Odgovor Napisal/-a KVAS »

Ej odrež bt blatnik al pa nared sploh brez blatnika bo velik lepš:D Js mam na btju odrezan blatnik, pa isto frend na avtomatiku pa zgleda res svetovn. Bi naložu sliko pa ne znam ker sem nov na forumu??(a je treba dodat kot priponko, ker če dam sliko notr v priponko pa kliknm dodaj datoteko mi naloži stran in vse rata belo in nič se ne zgodi)
jernej glas
batzajla
Prispevkov: 40
Pridružen: Po Maj 17, 2010 3:08 pm
Kraj: krško

Re: tomos a35 pinki

Odgovor Napisal/-a jernej glas »

KVASoooO napisal/-a:Ej odrež bt blatnik al pa nared sploh brez blatnika bo velik lepš:D Js mam na btju odrezan blatnik, pa isto frend na avtomatiku pa zgleda res svetovn. Bi naložu sliko pa ne znam ker sem nov na forumu??(a je treba dodat kot priponko, ker če dam sliko notr v priponko pa kliknm dodaj datoteko mi naloži stran in vse rata belo in nič se ne zgodi)
ti klikni naloži priponko najdeš sliko na računalniku jo označiš klikneš dodaj priponko in to je to :D
KVAS
Mojster
Prispevkov: 1733
Pridružen: To Maj 11, 2010 7:02 pm
Kraj: Domžale

Re: tomos a35 pinki

Odgovor Napisal/-a KVAS »

jernej glas napisal/-a:
KVASoooO napisal/-a:Ej odrež bt blatnik al pa nared sploh brez blatnika bo velik lepš:D Js mam na btju odrezan blatnik, pa isto frend na avtomatiku pa zgleda res svetovn. Bi naložu sliko pa ne znam ker sem nov na forumu??(a je treba dodat kot priponko, ker če dam sliko notr v priponko pa kliknm dodaj datoteko mi naloži stran in vse rata belo in nič se ne zgodi)
ti klikni naloži priponko najdeš sliko na računalniku jo označiš klikneš dodaj priponko in to je to :D
ja sej pravm da sm naredu to pa se nč ne zgodi, bom še probavu :D
KVAS
Mojster
Prispevkov: 1733
Pridružen: To Maj 11, 2010 7:02 pm
Kraj: Domžale

Re: tomos a35 pinki

Odgovor Napisal/-a KVAS »

No evo sm dau zej kr na shrani.si slikco k kle res ne morm naložit. Uglaunm tole je moj bt z odrezanim blatnikom, isto ma pa frend narjen na avtomatiku in zgleda svetovn.

http://www.shrani.si/f/46/Xw/49VQg4Hl/dscn1206.jpg

Lp
Uporabniški avatar
PiZdeK6_
mašina
Prispevkov: 1489
Pridružen: Sr Feb 03, 2010 5:31 pm
Kraj: Poljčane- Rogaška slatina

Re: tomos a35 pinki

Odgovor Napisal/-a PiZdeK6_ »

lepo :) no bom nekje kupil BT blatnik pa ga bom probal obdelat tak da bo vreji zgledlo če že ;) :D
KVAS
Mojster
Prispevkov: 1733
Pridružen: To Maj 11, 2010 7:02 pm
Kraj: Domžale

Re: tomos a35 pinki

Odgovor Napisal/-a KVAS »

PiZdeK6_ napisal/-a:lepo :) no bom nekje kupil BT blatnik pa ga bom probal obdelat tak da bo vreji zgledlo če že ;) :D
Valda sej ubistvu ga sam spredi pa zadi skrajšaš, js sm naredu z rezilom od žage za železo.
Uporabniški avatar
silvo_xd
auspuh
Prispevkov: 875
Pridružen: Sr Jan 27, 2010 5:42 pm
Kraj: poljčane

Re: tomos a35 pinki

Odgovor Napisal/-a silvo_xd »

KVASoooO napisal/-a:No evo sm dau zej kr na shrani.si slikco k kle res ne morm naložit. Uglaunm tole je moj bt z odrezanim blatnikom, isto ma pa frend narjen na avtomatiku in zgleda svetovn.

http://www.shrani.si/f/46/Xw/49VQg4Hl/dscn1206.jpg

Lp
predstavi btja na forumu ;)
KVAS
Mojster
Prispevkov: 1733
Pridružen: To Maj 11, 2010 7:02 pm
Kraj: Domžale

Re: tomos a35 pinki

Odgovor Napisal/-a KVAS »

silvo_xd napisal/-a:
KVASoooO napisal/-a:No evo sm dau zej kr na shrani.si slikco k kle res ne morm naložit. Uglaunm tole je moj bt z odrezanim blatnikom, isto ma pa frend narjen na avtomatiku in zgleda svetovn.

http://www.shrani.si/f/46/Xw/49VQg4Hl/dscn1206.jpg

Lp
predstavi btja na forumu ;)
Bom predstavil, moram pa dokončati še ene par stvari kot so oklepi in podobne zadeve, saj napredujem zelo počasi :D
Zaklenjeno