spominska kartica Mikro SD

Vse kar vam pade na pamet
Odgovori
Uporabniški avatar
filius
specjalka
Prispevkov: 3946
Pridružen: Pe Avg 21, 2009 11:05 am

spominska kartica Mikro SD

Odgovor Napisal/-a filius »

Amm mam en problem, za mobitel mam spominsko kartico ne Mikro SD in mi je pred kratkim kar začel pisat ko jo kartica ni formatirana. Sm probal že različne načine, dat v mobitel, na čitalc optičnih kartic pač svašta, in zmer mi napiše da ni formatirana. Mam pa gor neke slike katerih nebi rad zgumu pa me zanima kakšna je kj možnost da to dobim dol? Oz. ima kdo kkšn predlog kko dobit dol..?
Ja vozim E90 jer to je malo jače,
pa onda drugom na zadnji skače,
je da troši malo više,
al devet konja piše!
Uporabniški avatar
PiZdeK6_
mašina
Prispevkov: 1489
Pridružen: Sr Feb 03, 2010 5:31 pm
Kraj: Poljčane- Rogaška slatina

Re: spominska kartica Mikro SD

Odgovor Napisal/-a PiZdeK6_ »

filius napisal/-a:Amm mam en problem, za mobitel mam spominsko kartico ne Mikro SD in mi je pred kratkim kar začel pisat ko jo kartica ni formatirana. Sm probal že različne načine, dat v mobitel, na čitalc optičnih kartic pač svašta, in zmer mi napiše da ni formatirana. Mam pa gor neke slike katerih nebi rad zgumu pa me zanima kakšna je kj možnost da to dobim dol? Oz. ima kdo kkšn predlog kko dobit dol..?
isto se je meni naredilo na sony ericsson pa mi je isto to pisalo samo kak sem jo dal v drugi telefon je delala normalno...
štirjak
vplinjač
Prispevkov: 389
Pridružen: Če Avg 13, 2009 4:47 pm

Re: spominska kartica Mikro SD

Odgovor Napisal/-a štirjak »

men je glih zadnič v nokiji to naredlo,mikro SD 2gb,pa sem jo dal v čitalnik na printerju,skopiru vse na komp pol pa sformatiru pa je ok
Uporabniški avatar
filius
specjalka
Prispevkov: 3946
Pridružen: Pe Avg 21, 2009 11:05 am

Re: spominska kartica Mikro SD

Odgovor Napisal/-a filius »

štirjak napisal/-a:men je glih zadnič v nokiji to naredlo,mikro SD 2gb,pa sem jo dal v čitalnik na printerju,skopiru vse na komp pol pa sformatiru pa je ok
Men noče nč, sm probla drugje nikjer mi ne zazna :? Če jo pa hočem sformatirat mi pa napiše da je zaščitena pred pisnajem in tut tega ne morm :S jeba use skupi...
Ja vozim E90 jer to je malo jače,
pa onda drugom na zadnji skače,
je da troši malo više,
al devet konja piše!
štirjak
vplinjač
Prispevkov: 389
Pridružen: Če Avg 13, 2009 4:47 pm

Re: spominska kartica Mikro SD

Odgovor Napisal/-a štirjak »

spuč kontakte? fukn jo v steno,mogoč se kej zrihta.
Uporabniški avatar
pomartin
Mojster
Prispevkov: 2821
Pridružen: Pe Maj 07, 2010 11:45 pm
Kraj: Postojna

Re: spominska kartica Mikro SD

Odgovor Napisal/-a pomartin »

filius napisal/-a:
štirjak napisal/-a:men je glih zadnič v nokiji to naredlo,mikro SD 2gb,pa sem jo dal v čitalnik na printerju,skopiru vse na komp pol pa sformatiru pa je ok
Men noče nč, sm probla drugje nikjer mi ne zazna :? Če jo pa hočem sformatirat mi pa napiše da je zaščitena pred pisnajem in tut tega ne morm :S jeba use skupi...
ene kartice majo stikalce nekje na robu, s katerim jo lohk zakleneš pred pisanjem... mogoč se ti je to premklno pa ti ne pusti formatirat???
bol star bol nor!
Uporabniški avatar
filius
specjalka
Prispevkov: 3946
Pridružen: Pe Avg 21, 2009 11:05 am

Re: spominska kartica Mikro SD

Odgovor Napisal/-a filius »

amm ta me nebo jebala več... le letela skozi okno ker sm popizdu.. :evil:

Drgač pa ne, stikalce je blo prov, ker sm probu v obeh pozicijah, probu sm v 3 mobitelih, čitalcu optičnih kartic, potem sem dal v tak "kao Usb" da daš to kartico not pa na comp, še celo u digitalca, povsod isto... Kartica ni formatirana...
Ja vozim E90 jer to je malo jače,
pa onda drugom na zadnji skače,
je da troši malo više,
al devet konja piše!
Uporabniški avatar
green_ripper
vplinjač
Prispevkov: 326
Pridružen: Sr Jul 07, 2010 7:44 pm

Re: spominska kartica Mikro SD

Odgovor Napisal/-a green_ripper »

filius napisal/-a:amm ta me nebo jebala več... le letela skozi okno ker sm popizdu.. :evil:

Drgač pa ne, stikalce je blo prov, ker sm probu v obeh pozicijah, probu sm v 3 mobitelih, čitalcu optičnih kartic, potem sem dal v tak "kao Usb" da daš to kartico not pa na comp, še celo u digitalca, povsod isto... Kartica ni formatirana...
Ja sej fukn jo u steno !
TO-to MO-more S-sekat

Tomos<3
Odgovori