Tori chopper

Predstavite nam svoj projekt
Odgovori
trdic
auspuh lager
Prispevkov: 7
Pridružen: Sr Okt 21, 2009 12:58 pm

Tori chopper

Odgovor Napisal/-a trdic »

Med poletjem sem se loti predelave torija v chopper varijanto. Nekaj je narjeno, upam pa da bo čez zimo kaj več :D
Evo še malo slikic
Začetki
Začetki
Vilice od apn z spremenjenim naklonom in predelan sedež:)
Vilice od apn z spremenjenim naklonom in predelan sedež:)
Na novo preoblečen sedež
Na novo preoblečen sedež
DSC00994.JPG
DSC01000.JPG
Namen imam dat daljše prednje vilice (atx ali ctx), stopalke za noge dati bolj naprej pa še kaj se bo našlo...nazadnje pa seveda motor mal predelat :mrgreen:

Če imate kakšna vprašanja, predloge, ideje kar na dan z njimi.

Lp
Uporabniški avatar
z@n
predelana mašina
Prispevkov: 1567
Pridružen: Sr Avg 12, 2009 9:16 pm
Kraj: Kamnik

Re: Tori chopper

Odgovor Napisal/-a z@n »

Jst bi dau a5 mašino pa en custom ror k bi se dvignu pa pršu gor k zicu ( mislm da se reče upswift exaust po ameriško :D )


Slika


Neki na to foro :)
Uporabniški avatar
aljo69
el presidente
Prispevkov: 6818
Pridružen: Po Avg 10, 2009 1:53 pm
Kraj: Celje

Re: Tori chopper

Odgovor Napisal/-a aljo69 »

apn mašino gor ! obvezno !

nihajke druge pa krom fedre
trdic
auspuh lager
Prispevkov: 7
Pridružen: Sr Okt 21, 2009 12:58 pm

Re: Tori chopper

Odgovor Napisal/-a trdic »

Mašina bo v vsakem primeru a5 :) nikakor pa ne apn ker hočem prav avtomatika :roll:
Avspuhe sm pa hotel dat vsakega na eno stran, bomo še videli kk bo.
Okvir in feltne naj bi bile rdeče kot je zic...
Uporabniški avatar
P Blade
vplinjač
Prispevkov: 385
Pridružen: Sr Okt 21, 2009 9:54 pm
Kraj: Lajbah-Izola

Re: Tori chopper

Odgovor Napisal/-a P Blade »

Ha, ha de best. Ne bom edini...(če se mi bo dal predrkat do kraja).

NE vem, kaj je tvoj namen, a vseeno mogoče:
skrajši zadnjo premo in probi zic prtisnt čimbl na gumo, da bo po menjanih vilcah zgledal bolj po tleh razvlečen in čoperski. Meni npr. je mal žal, da sem naredu pr svojem hardtail, sam itak je stvar za zajebancijo in balonasta guma odnese dost jam...Sprednje vilce pa glede na kot ne opravljajo funkcije-razn pr žlajfanju in zaletavanju v zid... :lol:
DRgač, jz bi dal kkšn e90 gor, sam pr men placa ni-lih tolk, da sedim, kje še da bi šoltav...ti si tol skor loh prvoščiš (oz.jz bi si na tvojem mestu).
Probi izumt kkšn disk spredi.

AJA pa še to: tlele zgleda na 1-vi sliki zlo visok. probi zadi krajše fedre, spredi pa odžagi pr glavi (geštela!), in nagni vilice. BOš bolj pri tleh, pa ležeč, pa ne bo treba drugih vilic...
Mogoče za hec v fotošopu :arrow:
Slika
Uporabniški avatar
automatic_7
Moderator
Prispevkov: 5226
Pridružen: Če Avg 13, 2009 2:07 pm
Kraj: okolica Nove Gorice

Re: Tori chopper

Odgovor Napisal/-a automatic_7 »

trdic
auspuh lager
Prispevkov: 7
Pridružen: Sr Okt 21, 2009 12:58 pm

Re: Tori chopper

Odgovor Napisal/-a trdic »

P Blade napisal/-a:Ha, ha de best. Ne bom edini...(če se mi bo dal predrkat do kraja).

NE vem, kaj je tvoj namen, a vseeno mogoče:
skrajši zadnjo premo in probi zic prtisnt čimbl na gumo, da bo po menjanih vilcah zgledal bolj po tleh razvlečen in čoperski. Meni npr. je mal žal, da sem naredu pr svojem hardtail, sam itak je stvar za zajebancijo in balonasta guma odnese dost jam...Sprednje vilce pa glede na kot ne opravljajo funkcije-razn pr žlajfanju in zaletavanju v zid... :lol:
DRgač, jz bi dal kkšn e90 gor, sam pr men placa ni-lih tolk, da sedim, kje še da bi šoltav...ti si tol skor loh prvoščiš (oz.jz bi si na tvojem mestu).
Probi izumt kkšn disk spredi.

AJA pa še to: tlele zgleda na 1-vi sliki zlo visok. probi zadi krajše fedre, spredi pa odžagi pr glavi (geštela!), in nagni vilice. BOš bolj pri tleh, pa ležeč, pa ne bo treba drugih vilic...
Mogoče za hec v fotošopu :arrow:
Zdravo

A si iskal mogoče kakšno zadnjo gumo za "chopperja", kakšno širšo slick gumo? Bi kar hudo zgledalo a 8-)

Je pa res, da je 8 col i da ni neke vlke izbire... :(
Uporabniški avatar
P Blade
vplinjač
Prispevkov: 385
Pridružen: Sr Okt 21, 2009 9:54 pm
Kraj: Lajbah-Izola

Re: Tori chopper

Odgovor Napisal/-a P Blade »

Od kkšnga fena. Jaz nimam tolk problemov (poglej moj projekt), ker sem štartov manjšiga, in guma kr velika zgleda. Zastavil sem ga kot Yamaha Dragstar 1100Classic, obe gume debele. (pomanjšanega).
Slika
Odgovori