Tomos ATX-BT Blue EDITION

Predstavite nam svoj moped
Odgovori
Uporabniški avatar
Pich
Mojster
Prispevkov: 2601
Pridružen: Sr Okt 13, 2010 6:42 pm
Kraj: Idrija

Re: Tomos ATX-BT

Odgovor Napisal/-a Pich »

korky napisal/-a:slabši oprijem da te vidim heroj pejt se pelat z navadnim atxsom ko ima enkrat menjane gume pa ma wana bi cestne samo slajd pa pejt se ti pelat z široko gumo čez ovinek pa te pol uprašam z katero boš prej pau
Raje ne bodi preveč pameten, da se ti ne bo kdo smejal. jaz imam na svoji 4-ki 2,25 gume in je oprijem precej boljši kot z original dimenzijami. tomosove specijalke imajo gume 2.0 pa se zelo dobro držijo ceste. Tako pa izgleda moja 4-ka, da ne boš mislil, da sem neki lolek. viewtopic.php?f=14&t=2607
Verjamem v enega boga, Koprskega Tomosa
Uporabniški avatar
tomosak
specjalka
Prispevkov: 3005
Pridružen: Sr Jul 07, 2010 9:55 pm

Re: Tomos ATX-BT

Odgovor Napisal/-a tomosak »

ti maš to štirko?
ej legendarno hudo odbitna štirka je ! ;)
Smisel živleja je met Tomosa v garaži :D
GSI je zmaj al GTI
ga drži, jebiga brate
zna se ko je brži ;)

Janim8 počivaj v miru!
Uporabniški avatar
tomos majster
vplinjač
Prispevkov: 358
Pridružen: So Apr 03, 2010 9:02 pm
Kraj: tm k ni muh

Re: Tomos ATX-BT

Odgovor Napisal/-a tomos majster »

Pich napisal/-a:
korky napisal/-a:slabši oprijem da te vidim heroj pejt se pelat z navadnim atxsom ko ima enkrat menjane gume pa ma wana bi cestne samo slajd pa pejt se ti pelat z široko gumo čez ovinek pa te pol uprašam z katero boš prej pau
Raje ne bodi preveč pameten, da se ti ne bo kdo smejal. jaz imam na svoji 4-ki 2,25 gume in je oprijem precej boljši kot z original dimenzijami. tomosove specijalke imajo gume 2.0 pa se zelo dobro držijo ceste. Tako pa izgleda moja 4-ka, da ne boš mislil, da sem neki lolek. viewtopic.php?f=14&t=2607



ja pri mopedih je tko da je treba met eno mero pri gumah recimo sam sem meu na atx-u 3.00 široko gumo in moped ni šel po pravici povedano nikamor pa v ovinkih ni bil odziven.......sedaj ko mam pa 2.75 je pa ql ceste se pa drži enako čene bolje je pa veliko bolj odziven v ovinkih...... ;)
Uporabniški avatar
koroman
predelana mašina
Prispevkov: 1875
Pridružen: Po Avg 31, 2009 10:44 pm
Kraj: zlatoličje - maribor

Re: Tomos ATX-BT

Odgovor Napisal/-a koroman »

čimtanjše gume pa fertik. nevem zakaj bi dal neke široke valjare gor če se pol zadeva matra da se sploh kam premakne. če mene vpraša te zadnja max 2,75 prednja pa max 2,5
The science of tuning.

viewtopic.php?f=14&t=15145
korky
zobnik
Prispevkov: 165
Pridružen: Sr Jan 13, 2010 5:37 pm

Re: Tomos ATX-BT

Odgovor Napisal/-a korky »

nova gred je že doma, ter novi ležaji in novi semeringi sedaj pa samo na rihtanje mašine
[color=#0000BF]Korky[/color]
korky
zobnik
Prispevkov: 165
Pridružen: Sr Jan 13, 2010 5:37 pm

Re: Tomos ATX-BT

Odgovor Napisal/-a korky »

dans popovdne si moram uzeti 5minut časa da posilkam masko ter spoiler, smernike, gred, ležaje in semeringe
[color=#0000BF]Korky[/color]
Uporabniški avatar
macula
Mojster
Prispevkov: 2011
Pridružen: Ne Sep 12, 2010 8:05 pm
Kraj: Idrija

Re: Tomos ATX-BT

Odgovor Napisal/-a macula »

Hud tuning s kufrom. XD
"Everything seemed very much to the limit and very difficult to improve any more" -Jan Thiel

'Top speed is the most unimportant thing in racing. Keeping your minimum speed high is the most important'
korky
zobnik
Prispevkov: 165
Pridružen: Sr Jan 13, 2010 5:37 pm

Re: Tomos ATX-BT

Odgovor Napisal/-a korky »

tul lih ne kufra več ni gor nit rdeče barve več nebo ampak metalik modre barve, bt litke
[color=#0000BF]Korky[/color]
korky
zobnik
Prispevkov: 165
Pridružen: Sr Jan 13, 2010 5:37 pm

Re: Tomos ATX-BT

Odgovor Napisal/-a korky »

imam eno uprašanje. Koliko so vijaki od btja ko pridejo v bloke dalljši od Apn-ohih
[color=#0000BF]Korky[/color]
Odgovori