Tomos ATX-BT Blue EDITION

Predstavite nam svoj moped
Odgovori
korky
zobnik
Prispevkov: 165
Pridružen: Sr Jan 13, 2010 5:37 pm

Re: Tomos ATX-BT

Odgovor Napisal/-a korky »

pa imamo lepo doma apn6 z prednijm in zadnjim diskom litim fetlnam felte hidrazuljiko in use lepo prestavim na mojega atxsa in apn6 prodam lepo uporabniku ShanT3ku
[color=#0000BF]Korky[/color]
korky
zobnik
Prispevkov: 165
Pridružen: Sr Jan 13, 2010 5:37 pm

Re: Tomos ATX-BT

Odgovor Napisal/-a korky »

fantje moji dragi tega mi pa zj več nebo noben trdiu da dobim širino gume 120/60 r17 na atx vilice enostavno negre pa nwm točn ker je reko da je dobo 130 na ctxsa ni mogoče edin če je širil zadne vilice 110 je zelo zelo na teško sana gor da nič ne smučka
[color=#0000BF]Korky[/color]
Uporabniški avatar
UTTuning
glava cilindra
Prispevkov: 661
Pridružen: To Avg 18, 2009 1:20 pm

Re: Tomos ATX-BT

Odgovor Napisal/-a UTTuning »

korky napisal/-a:fantje moji dragi tega mi pa zj več nebo noben trdiu da dobim širino gume 120/60 r17 na atx vilice enostavno negre pa nwm točn ker je reko da je dobo 130 na ctxsa ni mogoče edin če je širil zadne vilice 110 je zelo zelo na teško sana gor da nič ne smučka

Drgač pa od CTXa so drugačne nihajke ko od ATXa k ma CTX še nosilc za mono feder.
Uporabniški avatar
filius
specjalka
Prispevkov: 3946
Pridružen: Pe Avg 21, 2009 11:05 am

Re: Tomos ATX-BT

Odgovor Napisal/-a filius »

korky napisal/-a:fantje moji dragi tega mi pa zj več nebo noben trdiu da dobim širino gume 120/60 r17 na atx vilice enostavno negre pa nwm točn ker je reko da je dobo 130 na ctxsa ni mogoče edin če je širil zadne vilice 110 je zelo zelo na teško sana gor da nič ne smučka
Evo tukaj imaš sliko 120 široke gume na BT-ju( enake nihajke kot ATX)
Priponke
btx (14).jpg
Ja vozim E90 jer to je malo jače,
pa onda drugom na zadnji skače,
je da troši malo više,
al devet konja piše!
korky
zobnik
Prispevkov: 165
Pridružen: Sr Jan 13, 2010 5:37 pm

Re: Tomos ATX-BT

Odgovor Napisal/-a korky »

ni mogoče na bt feltno pa Dunlop sportmax gp racer 120/70 ZR17 nedobim na nihalke od atxsa
[color=#0000BF]Korky[/color]
Uporabniški avatar
silvo_xd
auspuh
Prispevkov: 875
Pridružen: Sr Jan 27, 2010 5:42 pm
Kraj: poljčane

Re: Tomos ATX-BT

Odgovor Napisal/-a silvo_xd »

korky napisal/-a:ni mogoče na bt feltno pa Dunlop sportmax gp racer 120/70 ZR17 nedobim na nihalke od atxsa
ja to probaš ko še gume ni na felgi da ne gre med nihajke ? kr ko daš gumo na felgo se stisne vkup če me razumeš kaj ti hočem povedat
Uporabniški avatar
Pich
Mojster
Prispevkov: 2601
Pridružen: Sr Okt 13, 2010 6:42 pm
Kraj: Idrija

Re: Tomos ATX-BT

Odgovor Napisal/-a Pich »

Ni mi jasno zakaj sploh dajate tako široke gume na svoje mopede. oprijem je slabši pa še težja je več upora ima, skratka nesmisel.
Verjamem v enega boga, Koprskega Tomosa
korky
zobnik
Prispevkov: 165
Pridružen: Sr Jan 13, 2010 5:37 pm

Re: Tomos ATX-BT

Odgovor Napisal/-a korky »

slabši oprijem da te vidim heroj pejt se pelat z navadnim atxsom ko ima enkrat menjane gume pa ma wana bi cestne samo slajd pa pejt se ti pelat z široko gumo čez ovinek pa te pol uprašam z katero boš prej pau
[color=#0000BF]Korky[/color]
Uporabniški avatar
si_me
auspuh
Prispevkov: 873
Pridružen: Pe Okt 16, 2009 6:27 pm

Re: Tomos ATX-BT

Odgovor Napisal/-a si_me »

korky napisal/-a:slabši oprijem da te vidim heroj pejt se pelat z navadnim atxsom ko ima enkrat menjane gume pa ma wana bi cestne samo slajd pa pejt se ti pelat z široko gumo čez ovinek pa te pol uprašam z katero boš prej pau
lahko bi tudi po pravici povedu da bi rad da je tvoj moped bolj podoben motociklu ;)
Uporabniški avatar
UTTuning
glava cilindra
Prispevkov: 661
Pridružen: To Avg 18, 2009 1:20 pm

Re: Tomos ATX-BT

Odgovor Napisal/-a UTTuning »

Sime*1995 napisal/-a:
korky napisal/-a:slabši oprijem da te vidim heroj pejt se pelat z navadnim atxsom ko ima enkrat menjane gume pa ma wana bi cestne samo slajd pa pejt se ti pelat z široko gumo čez ovinek pa te pol uprašam z katero boš prej pau
lahko bi tudi po pravici povedu da bi rad da je tvoj moped bolj podoben motociklu ;)
Točno to njega muči :D
To nerečem da je večji upor motorji, če je bolj široka guma, samo, da pa je slabši oprijem pa težko verjamem. :D
Odgovori