KRNEKI

Predstavite nam svoj projekt
Odgovori
Uporabniški avatar
green_ripper
vplinjač
Prispevkov: 326
Pridružen: Sr Jul 07, 2010 7:44 pm

KRNEKI

Odgovor Napisal/-a green_ripper »

Takole bom začel. Omislil sem si nekakšen projekt, ki bo vseboval veliko dela,ter znanja. Kar je dejanska stvar, ki se dejansko naredi ob tem projekti številka c33kdf32100x ;) ...Tomos B-BT T-ctx x- atx. NO uglavnem, sestavil bom nek motor , kateri bo vseboval CTX,BT in ATX dele, kar se bo našlo. Na BT ogrodju so namontirani apn tadolgi blažilniki. Sedaj enkrat pa dobim CTX vilice+Križ in pa levo plastiko od BT-ja in pa TOMOS BT 50S sprednjo masko. Zaenkrat imam samo eno sliko, in še to ko sem pošprical rezervar v Šprickit . Izgleda zelo lepo in Sivo. Seveda me še čaka vodno brušenje , da dobim lep izdelek. Zaenkrat še nevem kakšna bo barva , zato bi vas lepo prosil če mi predlagate barve :D

Tukaj imaste sliko , na kateri je TOMOS BT rezervar:(slika je zelo slae kvalitete ker imam telefon Sony ericsson s312 in imam komaj 1,3 Megapixlov fotoaparat

http://www.shrani.si/f/1K/116/36AzBuPd/fotka-0348.jpg
TO-to MO-more S-sekat

Tomos<3
KVAS
Mojster
Prispevkov: 1733
Pridružen: To Maj 11, 2010 7:02 pm
Kraj: Domžale

Re: KRNEKI

Odgovor Napisal/-a KVAS »

Tud js sm mel pred parimi dnevi dost opravka s šprickitom :D Zej pa 1000 šmergl u roke pa gremo, čim več uspehov
Uporabniški avatar
green_ripper
vplinjač
Prispevkov: 326
Pridružen: Sr Jul 07, 2010 7:44 pm

Re: KRNEKI

Odgovor Napisal/-a green_ripper »

KVASoooO napisal/-a:Tud js sm mel pred parimi dnevi dost opravka s šprickitom :D Zej pa 1000 šmergl u roke pa gremo, čim več uspehov
hvala hvala sej mene pa ne zajbava šprickit, sam tista nalepka k je na keslu aveš, tisti js jeb** ma*e* lejga zbrusit se neda, pa še odlima se ne, zato sm kesl zbrusu na nulo, pol temeljno,zej pa šprickit, pa tak k sta nalepki sm ga dal malo več da bom sam tist rob zrbusu da se nebojo vidle :D
TO-to MO-more S-sekat

Tomos<3
Uporabniški avatar
tomosak
specjalka
Prispevkov: 3005
Pridružen: Sr Jul 07, 2010 9:55 pm

Re: KRNEKI

Odgovor Napisal/-a tomosak »

motor z mix-om tomosovih delov 8-)
luštno :)
Smisel živleja je met Tomosa v garaži :D
GSI je zmaj al GTI
ga drži, jebiga brate
zna se ko je brži ;)

Janim8 počivaj v miru!
Odgovori