bt 90n

Predstavite nam svoj projekt
Zaklenjeno
Uporabniški avatar
car99
vplinjač
Prispevkov: 274
Pridružen: Po Avg 10, 2009 10:05 pm
Kraj: 02

Re: bt 90n

Odgovor Napisal/-a car99 »

Jas bi dal masko od ATX-a, prav tako zadek.Kao streetfighter look.
Uporabniški avatar
pomartin
Mojster
Prispevkov: 2821
Pridružen: Pe Maj 07, 2010 11:45 pm
Kraj: Postojna

Re: bt 90n

Odgovor Napisal/-a pomartin »

mogoče pa res :D
hvala za idejo :D :D
bol star bol nor!
Uporabniški avatar
aljo69
el presidente
Prispevkov: 6820
Pridružen: Po Avg 10, 2009 1:53 pm
Kraj: Celje

Re: bt 90n

Odgovor Napisal/-a aljo69 »

pomartin napisal/-a:mogoče pa res :D
hvala za idejo :D :D
zadek ja ... maska pa od bt50

pa zadno led luč tko v eni črtici dol :D npr. 10 lučk v liniji
Uporabniški avatar
pomartin
Mojster
Prispevkov: 2821
Pridružen: Pe Maj 07, 2010 11:45 pm
Kraj: Postojna

Re: bt 90n

Odgovor Napisal/-a pomartin »

projekt gre počasi naprej, saj nam končno dajo mal mira v šoli :P
mašina že skoraj končana, jutri grem še po ostalo barvo in če bo use uredu začnem jutri z izdelavo adapterja za lamelo, saj sem pri frendu, ko smo dali lamelo na repliko d6 videl kolikšna je razlika.
zdaj pa mi prosm povejte kaj je bolš... direkt v karter ali prek bata? - zanima me zato, ker če gre prek bata, je priporočljivo da ima le ta luknje, da je usis odprt 360 stopin... če ima luknje pa gre ven iz ravnotežja... kaj priporočate?


LP
bol star bol nor!
Uporabniški avatar
aljo69
el presidente
Prispevkov: 6820
Pridružen: Po Avg 10, 2009 1:53 pm
Kraj: Celje

Re: bt 90n

Odgovor Napisal/-a aljo69 »

pomartin napisal/-a:projekt gre počasi naprej, saj nam končno dajo mal mira v šoli :P
mašina že skoraj končana, jutri grem še po ostalo barvo in če bo use uredu začnem jutri z izdelavo adapterja za lamelo, saj sem pri frendu, ko smo dali lamelo na repliko d6 videl kolikšna je razlika.
zdaj pa mi prosm povejte kaj je bolš... direkt v karter ali prek bata? - zanima me zato, ker če gre prek bata, je priporočljivo da ima le ta luknje, da je usis odprt 360 stopin... če ima luknje pa gre ven iz ravnotežja... kaj priporočate?


LP
kak iz ravnotežja ? sj ti nima kam zbežat bat :o normalno da lukne ....
Uporabniški avatar
sales0
vplinjač
Prispevkov: 466
Pridružen: Če Maj 27, 2010 9:25 pm
Kraj: Prekmurje-Murski Petrovci
Kontakt:

Re: bt 90n

Odgovor Napisal/-a sales0 »

Zvečer ti poslikam moj uničen testni bat,in boš videl kaki je,pa bi pol mogel biti tolko iz ravnotežja da glava peče.
Vse v redu lavfa, samo moreš vsako strav delat z maximalno natančnostvjo.



L.p!



Aleš!
Če si zadovoljen z mojimi storitvami povej naprej, če pa nisi zadovoljen pa povej meni.
EMAIL: team.ufo.performance@gmail.com
007
Mojster
Prispevkov: 24
Pridružen: Pe Jul 02, 2010 12:50 am

Re: bt 90n

Odgovor Napisal/-a 007 »

pomartin napisal/-a:projekt gre počasi naprej, saj nam končno dajo mal mira v šoli :P
mašina že skoraj končana, jutri grem še po ostalo barvo in če bo use uredu začnem jutri z izdelavo adapterja za lamelo, saj sem pri frendu, ko smo dali lamelo na repliko d6 videl kolikšna je razlika.
zdaj pa mi prosm povejte kaj je bolš... direkt v karter ali prek bata? - zanima me zato, ker če gre prek bata, je priporočljivo da ima le ta luknje, da je usis odprt 360 stopin... če ima luknje pa gre ven iz ravnotežja... kaj priporočate?


LP
Prvo kot prvo. Če je lamleno sesanje preko bata je ponavadi ravno zato, ker si NE želiš 360° sesanja. Če hočeš 360° potem se že na začetku lotiš vsisa v karter in ne v cyl. Za kateri način se boš pa odločil je pa odvisno od parih zadev. 360° še ne pomeni, da bo boljše od omejenega 200° lamelnega sesanja (veliko je odvisno od tipa cyl ter lamel). Če bi jaz delal bi vrjetno šel direktno v karter. Glede ravnotežja bata pa ne skrbi.
Uporabniški avatar
pomartin
Mojster
Prispevkov: 2821
Pridružen: Pe Maj 07, 2010 11:45 pm
Kraj: Postojna

Re: bt 90n

Odgovor Napisal/-a pomartin »

no počas se projekt premika naprej.... dns je blo doma neki časa ker nam niso pripeljali peska in nismo delali tlakov. bt feltne so že obdelane z lavacolom in vapom, čakajo na rdečo barvo. tu bi rad uprašal če naj uporabim temeljno za kovine ali šprickit?? glede usisa pa sem se odločil za usis v karter, kar bom naredil enkrat decembra (ko se popravijo finance), iz usisa pa bosta najbrš nastala 2 dodatna pretočna kanala.
slike.... pa ko bo cajt oz ko se spomnem poslikat :P
bol star bol nor!
KVAS
Mojster
Prispevkov: 1733
Pridružen: To Maj 11, 2010 7:02 pm
Kraj: Domžale

Re: bt 90n

Odgovor Napisal/-a KVAS »

pomartin napisal/-a:no počas se projekt premika naprej.... dns je blo doma neki časa ker nam niso pripeljali peska in nismo delali tlakov. bt feltne so že obdelane z lavacolom in vapom, čakajo na rdečo barvo. tu bi rad uprašal če naj uporabim temeljno za kovine ali šprickit?? glede usisa pa sem se odločil za usis v karter, kar bom naredil enkrat decembra (ko se popravijo finance), iz usisa pa bosta najbrš nastala 2 dodatna pretočna kanala.
slike.... pa ko bo cajt oz ko se spomnem poslikat :P
Temeljna ali šprickit to je čist tvoja odločitev. Če imaš feltne v lepem stanju daš komot temelno(kar bi js naredu), jo še malo pobrusš in je to to. Če maš pa kšno razpoko al pa kj taga daš pa lahk šprickit, na oboje se bo pa barva zelo dobr prjela tkoda ni skrbi.

Lp
Uporabniški avatar
pomartin
Mojster
Prispevkov: 2821
Pridružen: Pe Maj 07, 2010 11:45 pm
Kraj: Postojna

Re: bt 90n

Odgovor Napisal/-a pomartin »

no danes sm jih kr s šprickitom :D
bol star bol nor!
Zaklenjeno