Nabijalnik

Vse kar vam pade na pamet
Odgovori
Uporabniški avatar
ERVIN
predelana mašina
Prispevkov: 1813
Pridružen: To Avg 11, 2009 11:28 am
Kraj: Slovenska Bistrica

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a ERVIN »

nažalost je tako :evil:
Uporabniški avatar
z@n
predelana mašina
Prispevkov: 1567
Pridružen: Sr Avg 12, 2009 9:16 pm
Kraj: Kamnik

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a z@n »

Lej ervin papirje sm dons na pošto nesu, prej nisem meu cajta ker delam usak dan do 17.00 in ko domov pridem je že usak notar zaprt nažalost...glede teh tvojih zgodbic da bom js kazen dubu pa nevem kaj use no coment.... bodi veseu da se usaj lohka voziš z gilero KER DELA nažalost nemorm tko rečt za syma ker je ceu zjeban (od krivih vilc, zlomlenih skor useh plastik, pobarvane so verjetno z čopičem, cilinder ki si ga ti menju nima nič kompresije)... uglavnm sploh nebom več komenteru nič glede gilere in syma ker se mi enostavno neda in se nočm spomnt več kok sm se zajebu glede te menjave...
Uporabniški avatar
tomosak
specjalka
Prispevkov: 3005
Pridružen: Sr Jul 07, 2010 9:55 pm

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a tomosak »

a se mi splača uzet tnovo štirko skor nerabljeno za 120€?
račun papirji use......
Smisel živleja je met Tomosa v garaži :D
GSI je zmaj al GTI
ga drži, jebiga brate
zna se ko je brži ;)

Janim8 počivaj v miru!
Uporabniški avatar
nejc124
predelana mašina
Prispevkov: 1530
Pridružen: To Sep 01, 2009 2:17 pm
Kraj: Stična

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a nejc124 »

tomosak napisal/-a:a se mi splača uzet tnovo štirko skor nerabljeno za 120€?
račun papirji use......
valda da se ti splača kmet..xD tanove šterke ubistvu sploh niso tuk slabe, kukr kšni mislijo ;)
Motociklizem = privilegij za izbrance.

Piješ merlot fukaš povsod,
piješ teran fukaš usak dan,
piješ CVIČK adijo tičk. ;D

http://www.youtube.com/watch?v=IqtT7ezvBKc


ce si sam pripravljas drva te dvakrat pogrejejo! ;)
Uporabniški avatar
dolinar
specjalka
Prispevkov: 2503
Pridružen: Ne Jun 27, 2010 8:07 pm
Kraj: Okolika Šk. Loke

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a dolinar »

nejc124 napisal/-a:
tomosak napisal/-a:a se mi splača uzet tnovo štirko skor nerabljeno za 120€?
račun papirji use......
valda da se ti splača kmet..xD tanove šterke ubistvu sploh niso tuk slabe, kukr kšni mislijo ;)
:D kmet :D ja sej je res drgač... za 120 €je krasn.. sam pazi d se nauš zajebu k js.. kupm atx-a s papirji vse ok-250€. prplem damu se usedem gor (ko sm ga kupvou sm meu testno in je delal ok) po 5km začne zajbavat.. in še to d ta ku*ac neče papirjou poslat... :S
Janim8 počivaj v miru.
Uporabniški avatar
tomosak
specjalka
Prispevkov: 3005
Pridružen: Sr Jul 07, 2010 9:55 pm

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a tomosak »

pa sj se hecam itak de bom uzeu če bom le meu šansko vožen pa ni bil dost ta lastnik se je pelu kšne 2kilometra pa u garažo postavu pa užge drgač krasno
Smisel živleja je met Tomosa v garaži :D
GSI je zmaj al GTI
ga drži, jebiga brate
zna se ko je brži ;)

Janim8 počivaj v miru!
Uporabniški avatar
PiZdeK6_
mašina
Prispevkov: 1489
Pridružen: Sr Feb 03, 2010 5:31 pm
Kraj: Poljčane- Rogaška slatina

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a PiZdeK6_ »

ja sam da ni kje ukraden ker je bilo že več takih primerov poceni moped -> ponarejeni dokumenti ...
Uporabniški avatar
dolinar
specjalka
Prispevkov: 2503
Pridružen: Ne Jun 27, 2010 8:07 pm
Kraj: Okolika Šk. Loke

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a dolinar »

ja al pa poceni moped- neki zjeban al pa nakonc sploh papirjou neboš dubu...
Janim8 počivaj v miru.
PogachnyK
vplinjač
Prispevkov: 330
Pridružen: So Avg 15, 2009 10:58 am

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a PogachnyK »

z@n napisal/-a:Lej ervin papirje sm dons na pošto nesu, prej nisem meu cajta ker delam usak dan do 17.00 in ko domov pridem je že usak notar zaprt nažalost...glede teh tvojih zgodbic da bom js kazen dubu pa nevem kaj use no coment.... bodi veseu da se usaj lohka voziš z gilero KER DELA nažalost nemorm tko rečt za syma ker je ceu zjeban (od krivih vilc, zlomlenih skor useh plastik, pobarvane so verjetno z čopičem, cilinder ki si ga ti menju nima nič kompresije)... uglavnm sploh nebom več komenteru nič glede gilere in syma ker se mi enostavno neda in se nočm spomnt več kok sm se zajebu glede te menjave...

dej nej en od vaju napiše celotno zgodbo, ker prvič slišim za kaj takega, de ti policaji lahko odplejo motor iz garaže, ker pač nimaš paperju :shock: :shock:
Slika
Uporabniški avatar
PiZdeK6_
mašina
Prispevkov: 1489
Pridružen: Sr Feb 03, 2010 5:31 pm
Kraj: Poljčane- Rogaška slatina

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a PiZdeK6_ »

PogachnyK napisal/-a:
z@n napisal/-a:Lej ervin papirje sm dons na pošto nesu, prej nisem meu cajta ker delam usak dan do 17.00 in ko domov pridem je že usak notar zaprt nažalost...glede teh tvojih zgodbic da bom js kazen dubu pa nevem kaj use no coment.... bodi veseu da se usaj lohka voziš z gilero KER DELA nažalost nemorm tko rečt za syma ker je ceu zjeban (od krivih vilc, zlomlenih skor useh plastik, pobarvane so verjetno z čopičem, cilinder ki si ga ti menju nima nič kompresije)... uglavnm sploh nebom več komenteru nič glede gilere in syma ker se mi enostavno neda in se nočm spomnt več kok sm se zajebu glede te menjave...

dej nej en od vaju napiše celotno zgodbo, ker prvič slišim za kaj takega, de ti policaji lahko odplejo motor iz garaže, ker pač nimaš paperju :shock: :shock:
am mislim da ti tega nemorjo naret ker nima kaj iskat po tvoji garaži ...
Odgovori