Tomos Tori

Vse kar se tiče mopedov
Odgovori
Bruni
batzajla
Prispevkov: 29
Pridružen: To Avg 11, 2009 8:58 pm

Tomos Tori

Odgovor Napisal/-a Bruni »

Imam par vprašanj okrog Tomos Torija...

1. Ali je zanj potrebno imeti registracijo izpit in čelado?
2. ali ima moped a3 mašino?
3. Zakaj gre sam okrog 30 (z mf-om), če je mašina od a3?

Hvala za odgovore =)
Uporabniški avatar
aLjo
vplinjač
Prispevkov: 345
Pridružen: To Avg 11, 2009 12:13 pm
Kraj: Kamnik

Re: Tomos Tori

Odgovor Napisal/-a aLjo »

Bruni napisal/-a:2. ali ima moped a3 mašino?
3. Zakaj gre sam okrog 30 (z mf-om), če je mašina od a3?
Moped ma originalno a3 mašino semizdi ja, sam se da pomoje tut a35,a5 loh gor..
Okrog 30 gre pa verjetno zato, ker ma moped zlo mejhne gume, sam pa zarad tega bolš potegne.
Bruni
batzajla
Prispevkov: 29
Pridružen: To Avg 11, 2009 8:58 pm

Re: Tomos Tori

Odgovor Napisal/-a Bruni »

aLjo napisal/-a:
Bruni napisal/-a:2. ali ima moped a3 mašino?
3. Zakaj gre sam okrog 30 (z mf-om), če je mašina od a3?
Moped ma originalno a3 mašino semizdi ja, sam se da pomoje tut a35,a5 loh gor..
Okrog 30 gre pa verjetno zato, ker ma moped zlo mejhne gume, sam pa zarad tega bolš potegne.
ja tori potegne res svinjsko :twisted:
razmišljam za nakup enga mal bolj zjahanga(30€ vse dela)... pa pol zrihtam, že zato ker ma mf-a mi velik pomeni :) :P
samo sem malo velik zanjega.... al pa pretežek... a je kaka možnost da nardim trši amortizer al pa da ga vsaj malo dvignem?
Uporabniški avatar
automatic_7
Moderator
Prispevkov: 5226
Pridružen: Če Avg 13, 2009 2:07 pm
Kraj: okolica Nove Gorice

Re: Tomos Tori

Odgovor Napisal/-a automatic_7 »

Bruni napisal/-a:Imam par vprašanj okrog Tomos Torija...

1. Ali je zanj potrebno imeti registracijo izpit in čelado?
2. ali ima moped a3 mašino?
3. Zakaj gre sam okrog 30 (z mf-om), če je mašina od a3?

Hvala za odgovore =)
pa registracje ni ker je minimoto pa še 30gre čelado pa ti priporočam(varnost 8-) )
Bruni
batzajla
Prispevkov: 29
Pridružen: To Avg 11, 2009 8:58 pm

Re: Tomos Tori

Odgovor Napisal/-a Bruni »

automatic_7 napisal/-a:
Bruni napisal/-a:Imam par vprašanj okrog Tomos Torija...

1. Ali je zanj potrebno imeti registracijo izpit in čelado?
2. ali ima moped a3 mašino?
3. Zakaj gre sam okrog 30 (z mf-om), če je mašina od a3?

Hvala za odgovore =)
pa registracje ni ker je minimoto pa še 30gre čelado pa ti priporočam(varnost 8-) )
za čelado itak... ne grem na motor brez čelade :D bolj je problem izpit... tega nimam :D
Bruni
batzajla
Prispevkov: 29
Pridružen: To Avg 11, 2009 8:58 pm

Re: Tomos Tori

Odgovor Napisal/-a Bruni »

Evo ga.. pa ga imam doma :)
Kak pa ta moped vreje... tk pa nwm če kak kros :D
manjka mu sam stranska tačka (jo imam nekje med deli) in pa gripi... če ma kdo ... ZS
Uporabniški avatar
peugeottori
batzajla
Prispevkov: 34
Pridružen: So Jul 17, 2010 10:39 pm

Re: Tomos Tori

Odgovor Napisal/-a peugeottori »

sem lastnik torija letnik 81. in zadeva ima a3 mašino ja ;) moj drugače leti okol 37 kar se mi zdi čis dost za takšn motorčk :D niska hitrost je posledica mejhnih koles ampak zato ma tut bolše pospeške (nima noben bravo šans). za to zadevo naj bi rabu čelado, ispit, registracijo in blabla ker gre čez 25km/h. ampak js furam brez usega pa mi niso težil nč (noja čelado mam zarad svoje lastne varnosti). js bom zdele probu zamenat vsa komplet tesnila, pa nov bat da vidmo če bo zadeva kej bolš letela :D (tesnila že naročena na Cilinder.si po bat morm pa sam čez cesto u trgovino ;P ) :mrgreen: :lol:
[color=#FF0000]Pravkar si izgubil dragocene trenutke svojega življenja z branjem mojega podpisa[/color]
Uporabniški avatar
aljo69
el presidente
Prispevkov: 6819
Pridružen: Po Avg 10, 2009 1:53 pm
Kraj: Celje

Re: Tomos Tori

Odgovor Napisal/-a aljo69 »

peugeottori napisal/-a:sem lastnik torija letnik 81. in zadeva ima a3 mašino ja ;) moj drugače leti okol 37 kar se mi zdi čis dost za takšn motorčk :D niska hitrost je posledica mejhnih koles ampak zato ma tut bolše pospeške (nima noben bravo šans). za to zadevo naj bi rabu čelado, ispit, registracijo in blabla ker gre čez 25km/h. ampak js furam brez usega pa mi niso težil nč (noja čelado mam zarad svoje lastne varnosti). js bom zdele probu zamenat vsa komplet tesnila, pa nov bat da vidmo če bo zadeva kej bolš letela :D (tesnila že naročena na Cilinder.si po bat morm pa sam čez cesto u trgovino ;P ) :mrgreen: :lol:
tesnila dobiš ceneje v trgovini :) sicer pa zakaj obnavlaš 1 let staro temo ? :)
Uporabniški avatar
peugeottori
batzajla
Prispevkov: 34
Pridružen: So Jul 17, 2010 10:39 pm

Re: Tomos Tori

Odgovor Napisal/-a peugeottori »

aljo69 napisal/-a:
peugeottori napisal/-a:sem lastnik torija letnik 81. in zadeva ima a3 mašino ja ;) moj drugače leti okol 37 kar se mi zdi čis dost za takšn motorčk :D niska hitrost je posledica mejhnih koles ampak zato ma tut bolše pospeške (nima noben bravo šans). za to zadevo naj bi rabu čelado, ispit, registracijo in blabla ker gre čez 25km/h. ampak js furam brez usega pa mi niso težil nč (noja čelado mam zarad svoje lastne varnosti). js bom zdele probu zamenat vsa komplet tesnila, pa nov bat da vidmo če bo zadeva kej bolš letela :D (tesnila že naročena na Cilinder.si po bat morm pa sam čez cesto u trgovino ;P ) :mrgreen: :lol:
tesnila dobiš ceneje v trgovini :) sicer pa zakaj obnavlaš 1 let staro temo ? :)
zato da ne smetim foruma z novimi temami in zato, ker bo mogoče moj post komu koristu 8-)
[color=#FF0000]Pravkar si izgubil dragocene trenutke svojega življenja z branjem mojega podpisa[/color]
Odgovori