APN4M 81' original/predelan

Predstavite nam svojo starino
Odgovori
Berty
glava cilindra
Prispevkov: 724
Pridružen: Sr Maj 11, 2016 6:41 pm

Re: APN4M 81' original/predelan

Odgovor Napisal/-a Berty »

Motor lepo dela, vendar še na prejšnji elektriki, še nisem prišel okrog problema, da moram imeti kako sekundo prej 12VDC na CDI-ju.
Snel sem še prvi blatnik + nosilčke in spucal in pobarval, temelj, šprickit, baza barvo in avtolak so mi pripravili v sprej glede na obstoječo barvo in jo zelo zadeli :D
IMG_20240418_104502.jpg
Je bilo še barve, pa sem se spravil kjer je bila kakšna praska popravljat, tako da sem se fino poigral z zaščito vseh ostalih delov in barval kar na sestavljenem motorju. :lol: Recimo tukajle na sliki se še zmeraj vidi praske kjer se je čelada postavljala, pa je bilo prej do temelja/prve rdeče barve videt še grše, zdaj je vsaj vse rjavo. :roll:
IMG_20240418_104433.jpg
Montiral sem še prvo luč, sveti še podnevi močno, pripravil pa sem tudi rele za žmigovce, povezave na zadnjo stran na kitajske ledice in žmigovce in še eno dodatno 2W ledico znotraj originalne zadnje luči. Edino ne vem kako bi tele kable kaj bolj skril, mogoče bi šel pod sončno celico in direkt na luč iz sredine? :idea: Aja par ledic sedaj gori, ker jim da celica lih toliko napajanja. Na soncu pa gorijo vse. :lol:
IMG_20240418_104423.jpg
V delu je 3D print pokrova za vso elektriko, ki je sedaj pod sedežem, študiram da bi za probo montiral 12V powerbank za tisti začetni štart, potem pa preklopil na regulator... Ko bo kaka noviteta pa še napišem :)
APN4M 83'
Berty
glava cilindra
Prispevkov: 724
Pridružen: Sr Maj 11, 2016 6:41 pm

Re: APN4M 81' original/predelan

Odgovor Napisal/-a Berty »

No pri polnih obratih mi je skurilo najprej LED prednjo luč, nato še step-down pretvornik (je bil do 40V, pri meni sem dobil 52.
Sem dal gor tomos 12V60W regulator, za njim gretzov mostič in sedaj mi sveti na 12V, s tem da v leru malo žmiga ker ni polna moč... Žmigovce spredaj nisem montiral, zadaj normalno deluje.

Jutri žegnanje, ma nevem kako bom kaj zmožen se še kaj vozit ker sem z ženo že 7 ur v porodni sobi :shock:
APN4M 83'
Odgovori