Sedež Apn 6

Imate probleme z mopedom? dovolite, da vam pomagamo in svetujemo
sg1
zobnik
Prispevkov: 193
Pridružen: Ne Sep 26, 2010 5:22 pm
Kraj: LJ

Re: Sedež Apn 6

Odgovor Napisal/-a sg1 »

Po katalogu so vsi sestavni deli razen glavne šobe Bing 12 APN4/APN6 enaki.
Sem pa že napisal, da so podatki vprašljivi.
Kot se spomnim, so imele novejše APN6 že papirnat filter, tako da je možno, da je ta malo manj prepusten in zato manjša glavna šoba.
citroen94
zažgan bat
Prispevkov: 76
Pridružen: Sr Jan 23, 2013 1:13 pm

Re: Sedež Apn 6

Odgovor Napisal/-a citroen94 »

Odločitev je padla! Ne da se mi več zajebavat z tem bingon. Poizkusil sem 3 različne, tri različne pokrovčke plovca med sabo, uglavnem, 3 ure, za nič, zmontiral sem tudi set za popravilo vplinjača.. zadeva ne funcionira! 🙁
Sedaj pa bi kupil novega. Kakšne so kaj kopije teh vplinjačev?
Gledam na cilinder.si ter na obnovi-si.si. Mi zna kdo povedat iz kje naročiti? Saj sta po slikah različna, cena p zelo podobna.

https://www.trgovina.obnovi-si.si/index ... uct_id=381

ali naročim tega:
https://www.cilinder.si/uplinjaci/7604- ... -50cc.html

hvala za pomoč 😀
Uporabniški avatar
KamiKaza
auspuh
Prispevkov: 856
Pridružen: Sr Okt 26, 2016 7:57 pm
Kraj: Radovljica

Re: Sedež Apn 6

Odgovor Napisal/-a KamiKaza »

"hit and miss" kakor rečejo Angleži. Sem kupil štiri, dva rabljena originala in dva Kitajca, še najbolje mi je delal zadnji Kitajc, pa še tega sem moral prav lepo prositi, da je "pretegnil". Potem sem pa prešaltal na Dellortota SHA 16/16, je čisto druga liga, pa še precej manj mi je vzel za svoje delo :lol: edino sesalni zvoki pa za vola ubit, ni pa bilo enostavne variante za povezat airboks z vplinjačem.
citroen94
zažgan bat
Prispevkov: 76
Pridružen: Sr Jan 23, 2013 1:13 pm

Re: Sedež Apn 6

Odgovor Napisal/-a citroen94 »

Evo bing je prišel. Na prvi pogled res nemore skriti da je ktiajc. Vse znajo naredit, da bi pa še napis dodali na ferg pa ne.. sem zmontiral napumpal bencin in VOILA.. bencin nikjer ne teče. Moped vžge s prve, brez ogromnega truda. Laufa lepo, skratka zaenkrat zadeva špila v nulo.
Odgovori