ima kdo youngster racing 45?

Predelave pogonske sile mopeda
Odgovori
kiklop
auspuh lager
Prispevkov: 4
Pridružen: Sr Jul 11, 2018 4:40 pm

ima kdo youngster racing 45?

Odgovor Napisal/-a kiklop »

Zdravo,
zanima me če iima kdo od forumašev youngster racing 45. Jaz imam 25-ko, in bi jo rad homologiral na 45, pa nimam tipske homologacije za tak motor. Brez nje na LPP ju ne morem prehomologirat motorja na 45.
Hvala, LP
Andrej
Uporabniški avatar
automatic_7
Moderator
Prispevkov: 5226
Pridružen: Če Avg 13, 2009 2:07 pm
Kraj: okolica Nove Gorice

Re: ima kdo youngster racing 45?

Odgovor Napisal/-a automatic_7 »

Pooblaščeni serviser ti mora vgraditi dele od 45ke in napisati potrdilo o vgradnji delov s tem lahko homologiraš če se ne motim.
kiklop
auspuh lager
Prispevkov: 4
Pridružen: Sr Jul 11, 2018 4:40 pm

Re: ima kdo youngster racing 45?

Odgovor Napisal/-a kiklop »

Na žalost ne, vsaj za ta model ne, ker ne obstaja tipska homologacija. Na LPP-ju mi je homologacijski organ (g. Ciril) povedal, da se stvar lahko reši, v kolikor najdem motor, ki ima izdano homologacijo za 45. Gre se za vrednosti, ki so napisane na homologaciji (hrup, obrati....).
Težava je tudi s pooblaščenim serviserjem, ker ta več ne obstaja. Vendar je rekel, da bi se tu dalo malo pogledati skozi prste. Dovolj je, da ti servis ki opravi predelavo napiše tehnično poročilo o spremembah (vplinjač, prenos, izpuh, dize...)
Uporabniški avatar
automatic_7
Moderator
Prispevkov: 5226
Pridružen: Če Avg 13, 2009 2:07 pm
Kraj: okolica Nove Gorice

Re: ima kdo youngster racing 45?

Odgovor Napisal/-a automatic_7 »

kiklop napisal/-a: Če Jul 20, 2023 8:10 pm Na žalost ne, vsaj za ta model ne, ker ne obstaja tipska homologacija. Na LPP-ju mi je homologacijski organ (g. Ciril) povedal, da se stvar lahko reši, v kolikor najdem motor, ki ima izdano homologacijo za 45. Gre se za vrednosti, ki so napisane na homologaciji (hrup, obrati....).
Težava je tudi s pooblaščenim serviserjem, ker ta več ne obstaja. Vendar je rekel, da bi se tu dalo malo pogledati skozi prste. Dovolj je, da ti servis ki opravi predelavo napiše tehnično poročilo o spremembah (vplinjač, prenos, izpuh, dize...)
Kontaktiraj Bikepoint Koper 😉
TilenXp
zažgan bat
Prispevkov: 76
Pridružen: So Apr 16, 2011 12:22 pm

Re: ima kdo youngster racing 45?

Odgovor Napisal/-a TilenXp »

Poobleščani serviser za tomosove poštarske mopede je bil tudi Nahtigal v Kranju. Človek sicer nima najboljših komunikacijskih veščin lahko pa marsikaj uredi
Odgovori