Tomos Hip Hop, Tori Master X

Vse kar se tiče mopedov
Odgovori
Brauncev
auspuh lager
Prispevkov: 3
Pridružen: To Avg 15, 2023 1:50 pm

Tomos Hip Hop, Tori Master X

Odgovor Napisal/-a Brauncev »

Ojla, kakšna so kaj mnenja o teh dveh mopedih? Sem malo gledal po internetu pa sem zasledil kar nekaj negativnih mnenj, sploh v smeri "novega" Torija (Kitajska! :D ). Zanima me, so kritike utemeljene?

Katerega od niju bi osebno izbrali? Sam se nagibam k Hip Hopu, vendar jih je dokaj težko najti, sploh v mojem "budžetu". Skratka iščem moped tam po 500-600eur (rabljen seveda) zato APN6, APN4 ipd ne pridejo lih v poštev). Sam videz mi ni neki faktor, važno da gre po gozdu pa makedamu (pa mogoče kakšne daljše relacije, npr. oštarija pa nazaj).

Hvala vnaprej
Uporabniški avatar
automatic_7
Moderator
Prispevkov: 5226
Pridružen: Če Avg 13, 2009 2:07 pm
Kraj: okolica Nove Gorice

Re: Tomos Hip Hop, Tori Master X

Odgovor Napisal/-a automatic_7 »

Hiphop razen statorja elektrike in mogoče električni zaug drugega nima kaj bit. Z drugim avpsuhom in prednjim zobnikom gre zelo solidno.

Tori master x pa niti ne poznam, ampak vsaj za tiste prve ki so imeli polavtomatski menjalnik niso imeli nekih pospeškov, verjetno tudi ostali niso neki živahni za vozit glede na to da so 4t.
Brauncev
auspuh lager
Prispevkov: 3
Pridružen: To Avg 15, 2023 1:50 pm

Re: Tomos Hip Hop, Tori Master X

Odgovor Napisal/-a Brauncev »

Super, hvala za odgovor, poj bom probov najdt Hip Hopa. Mi lahko poveš kaj je prednji zobnik? Nisem še nikol mu mopeda :)

Glede Torija vem da je avtomatik sklopka, drugač pa nožni menjalnik. Ma pa CDI blokado tko da se vrjetno da izklopt?
Odgovori