Tomos umo06 senior

Predelave pogonske sile mopeda
apn4m
vplinjač
Prispevkov: 441
Pridružen: Sr Dec 30, 2015 8:56 pm
Kraj: Col nad Ajdovščino

Re: Tomos umo06 senior

Odgovor Napisal/-a apn4m »

Jaz imam senior kanale na umo 6 cilindru, za začetek ti priporočam da narediš junior kanale.
JureKastelic
auspuh lager
Prispevkov: 24
Pridružen: Sr Mar 03, 2021 6:28 pm

Re: Tomos umo06 senior

Odgovor Napisal/-a JureKastelic »

Z podlaganjem sem se že igrau ter s potaplanjem kape v cilinder, gre zelo dobro...kako pa gre umo6 z senior kanai, so junior bolši...

Bo za start kake junior sprobau potem bom pa videl kako naprej....
Živnorc
vplinjač
Prispevkov: 250
Pridružen: Po Nov 15, 2021 8:43 am

Re: Tomos umo06 senior

Odgovor Napisal/-a Živnorc »

...ojla.
..malo me firbec matra, kaj si zrihtal...
...upam, da nisi obupal, ker si bil tako zagnan na začetku.

..no...katere kanale si uštimal, pa kolko leti mopi? 😁
JureKastelic
auspuh lager
Prispevkov: 24
Pridružen: Sr Mar 03, 2021 6:28 pm

Re: Tomos umo06 senior

Odgovor Napisal/-a JureKastelic »

Bilo je pol uštimano uno6 na junior kanale 2 boost pa 1 za lamele pa je biu cilinder prirejen da so pasale am6 lamele gor je letelo orng nimam kej rect sam bi blo treba kapo ištimat pa ene par stvari še zdele je baterijski vžig v palnu lah to predstavm 🙃🤣
JureKastelic
auspuh lager
Prispevkov: 24
Pridružen: Sr Mar 03, 2021 6:28 pm

Re: Tomos umo06 senior

Odgovor Napisal/-a JureKastelic »

Zdele gruntam pa me zanima kater cilinder vodno hlajen bi biu naibolši oz. Najbol ajmfoh na apn bloke dat k kukr gledam am6 je zakompliceran gor dt apmk spet ne res da rabš met usis direkt v karter pa spelat bi bilo treba da bi hladilna tekočina tekla vn iz bloka ker izhoda za hladilno tekočino na cilindr ni, pa zanima me če montiram bilokateri am6 cilinder gor najraje vidim da 70,80cc, bi mogu vrjetn met e90/ctx bloke ker je premjahn karter oz. Premajhen volumen karterja če se ne motim ?
Rm1
zažgan bat
Prispevkov: 75
Pridružen: Po Sep 12, 2022 1:44 pm

Re: Tomos umo06 senior

Odgovor Napisal/-a Rm1 »

JureKastelic napisal/-a: Ne Dec 17, 2023 11:36 pm Zdele gruntam pa me zanima kater cilinder vodno hlajen bi biu naibolši oz. Najbol ajmfoh na apn bloke dat k kukr gledam am6 je zakompliceran gor dt apmk spet ne res da rabš met usis direkt v karter pa spelat bi bilo treba da bi hladilna tekočina tekla vn iz bloka ker izhoda za hladilno tekočino na cilindr ni, pa zanima me če montiram bilokateri am6 cilinder gor najraje vidim da 70,80cc, bi mogu vrjetn met e90/ctx bloke ker je premjahn karter oz. Premajhen volumen karterja če se ne motim ?
poznam enega ki je montiral stage6 88cc vodno na apn bloke pa je nrdu tak adapter (ti posljem pol na mesinger) js pa se bom tega izognil pa bom kupu mhr86cc za aeroxa ki ima tako da voda tece vn iz cilindra brez da gre v bloke zdj eni derbiji mislim da tud majo tko (prve verzije ce se ne motim euro2??)
vozimlegendo
auspuh lager
Prispevkov: 5
Pridružen: So Apr 15, 2023 11:31 am

Re: Tomos umo06 senior

Odgovor Napisal/-a vozimlegendo »

Pozdravljeni, mene zanima ce lahko dobim kontakt tistega ki pili kanale. lp
Ako te boli Želudac...popij pelinkovac, a za sve ostalo što te boli popij "Jeger" Ima 56 trava da mu jeb*š mater jedna če ti pomoći. tomos on top
JureKastelic
auspuh lager
Prispevkov: 24
Pridružen: Sr Mar 03, 2021 6:28 pm

Re: Tomos umo06 senior

Odgovor Napisal/-a JureKastelic »

vozimlegendo napisal/-a: So Dec 30, 2023 8:47 pm Pozdravljeni, mene zanima ce lahko dobim kontakt tistega ki pili kanale. lp

Rm1 dobro zrihta...
Odgovori