RITO gred

Vse kar se tiče mopedov
Odgovori
rdecaraketa22
auspuh lager
Prispevkov: 1
Pridružen: Po Feb 27, 2023 10:34 pm

RITO gred

Odgovor Napisal/-a rdecaraketa22 »

zivjo, mene pa zanima kako se vam obnesejo RITO racing gredi (kolodoke), sem slisal po fb da enim so zdrzale po 3h voznje nato zariba in da so najslabse balansirane gredi na okoli. me zanima ce imate vi kako izkusnjo ali ste kaj kje slisali. kaj se vam zdi? :shock:
Živnorc
vplinjač
Prispevkov: 275
Pridružen: Po Nov 15, 2021 8:43 am

Re: RITO gred

Odgovor Napisal/-a Živnorc »

Jaz sem moral dati na gredi popraviti konus za magnet, ki je bil zgrešen.....in uravnotežiti gred glede na bat, za katerega je bilo rečeno, da je za ta bat že uravnotežena. ...in tako me bo gred koštala vse skup (nova gred + dodelava) krepkih 350€ (moram jo še dobiti iz "popravila"). ...in upam, da mi ne "zariba"...
Raje uporabi dobri polovički, pa kupi dobro ojnico...pa boš verjetno na istem, vendar za pol denarja....
Uporabniški avatar
tomosprinter18
zažgan bat
Prispevkov: 85
Pridružen: Ne Avg 11, 2013 10:05 pm
Kraj: Celje

Re: RITO gred

Odgovor Napisal/-a tomosprinter18 »

Brez problema na 2 gredeh (serija 3,5 )

Serija 3 brez problema
Serija 5 konus za navadni magnet ni bil pravi smo malo porihtali 2stopinji slabi je mel odstopanja ampak na športno elektriko se je lepo prilegal le na navadni magnet ne .

Serijo 6 še čakam javim
polde
auspuh lager
Prispevkov: 3
Pridružen: Sr Jan 13, 2021 10:32 am

Re: RITO gred

Odgovor Napisal/-a polde »

tomosprinter18 napisal/-a: Ne Mar 12, 2023 10:12 pm Brez problema na 2 gredeh (serija 3,5 )

Serija 3 brez problema
Serija 5 konus za navadni magnet ni bil pravi smo malo porihtali 2stopinji slabi je mel odstopanja ampak na športno elektriko se je lepo prilegal le na navadni magnet ne .

Serijo 6 še čakam javim
Gred serija 6 je že zunaj.. Ali ste jo že testirali?
ro-bi
cilinder
Prispevkov: 1229
Pridružen: Po Apr 09, 2012 5:41 pm

Re: RITO gred

Odgovor Napisal/-a ro-bi »

6000km na gilardoniju, z gredjo z ckr ojnico, kupljeno na spletu in centrirano pri Lojzetu. Moped koljem do daske, gred še vedno brez lufta.
Ni fora v polovičkah, ampak v centriranju in nastavitvami, da ne klenka. Potem zdrži vsaka gred
Živnorc
vplinjač
Prispevkov: 275
Pridružen: Po Nov 15, 2021 8:43 am

Re: RITO gred

Odgovor Napisal/-a Živnorc »

... se pridružujem mnenju ro-bija
Škoda denarja. Jo je potrebno še uravnotežiti, moji je bilo treba še popraviti konus... sem že pisal par postov nazaj.
Menda tudi motosova TMU za 60€ zdrži boga in pol... moram probat... a lih sem kupil dve ojnici od Barikita za NSR 50... :roll:
Odgovori