Razna vprašanja (delavnica)

Imate probleme z mopedom? dovolite, da vam pomagamo in svetujemo
Odgovori
pero3
batzajla

Re: Razna vprašanja (delavnica)

Odgovor Napisal/-a pero3 »

hvala
Flexer1234
batzajla

Odgovor Napisal/-a Flexer1234 »

Živjo kupil sem tomosa youngster racing za 300€ in motor ni v najboljšem stanju in obnovil ga bom.pobarval ga bom in naredil generalko.Zanima me če kdo ve kako najbolj bredelati youngster racinga da gre zelo dobro hitro jst sm na svojem flexerje zamenju avspuh in zobnik.
lslabe
auspuh lager

Odgovor Napisal/-a lslabe »

Flexer1234 napisal/-a: Ne Jan 22, 2023 8:45 pm Živjo kupil sem tomosa youngster racing za 300€ in motor ni v najboljšem stanju in obnovil ga bom.pobarval ga bom in naredil generalko.Zanima me če kdo ve kako najbolj bredelati youngster racinga da gre zelo dobro hitro jst sm na svojem flexerje zamenju avspuh in zobnik.
Ja pa to mu sam daš eno mašino od gokarta gor, najman stu kubikou, eno velko dizo u frgazr ušraufaš, povrtaš diske pa avspuh, pa bo letel ko sneta skira do ta prvih malin! Pa paz pr barvanju, da ti barva ne steče, k ga boš čist zjebou.
Uporabniški avatar
automatic_7
Moderator
Kraj: okolica Nove Gorice

Odgovor Napisal/-a automatic_7 »

Flexer1234 napisal/-a: Ne Jan 22, 2023 8:45 pm Živjo kupil sem tomosa youngster racing za 300€ in motor ni v najboljšem stanju in obnovil ga bom.pobarval ga bom in naredil generalko.Zanima me če kdo ve kako najbolj bredelati youngster racinga da gre zelo dobro hitro jst sm na svojem flexerje zamenju avspuh in zobnik.
Tudi na youngster racing z naštetim ne zgrešiš nič.
Za kaj več je še tanjše tesnilo glave in večji uplinjač.
Flexer1234
batzajla

Odgovor Napisal/-a Flexer1234 »

Ok hvala
Odgovori