APN CILINDER KIT

Predelave pogonske sile mopeda
Odgovori
Uporabniški avatar
tomosprinter18
zažgan bat
Prispevkov: 85
Pridružen: Ne Avg 11, 2013 10:05 pm
Kraj: Celje

Re: APN CILINDER KIT

Odgovor Napisal/-a tomosprinter18 »

( filius) - oni imajo SL alu kit v razvoji ampak ni to obešeno na velik zvon še baje da pride ven 2023 ti povem z prve roke , kako vem vem ker sem pri njih opravlal študensko delo pred leti in včasih med debatiranjem zvem marsikaj .

Niti jaz ne vem da bi kdo govoril karkoli cez PVL kit.
Razen na tem forumu sem nekje zasledil da je prva serija bila tak tak,da niklasil al neke ni bil ok , druga naj bi pa zdržala 200km samo ( če sem narobe me naj kdo popravi)

Cilinder je kakšen je (skuterji LC Gilera , piaggio, yamaha ,peugeot so na zunaj tud 5 kotne oblike LC cilindri pa ne pašejo drug na drugega) vsaj nekdo ko dela to kakorkoli izgleda pač izgleda za mene je ok ima pa velik potencial za piljenje zanimivo je le da ima izpušnega trapezne oblike .
Aljaž555
vplinjač
Prispevkov: 363
Pridružen: So Jan 25, 2014 8:27 am

Re: APN CILINDER KIT

Odgovor Napisal/-a Aljaž555 »

Niti jaz ne vem da bi kdo govoril karkoli cez PVL kit.
Razen na tem forumu sem nekje zasledil da je prva serija bila tak tak,da niklasil al neke ni bil ok , druga naj bi pa zdržala 200km samo ( če sem narobe me naj kdo popravi)
Prva serija je bla ok, z drugo so ble baje neke težave samo nevem kolegu cca 1000km dela brez problema jaz ga morem pa še montirat. Pomoje so bli problemi bol pri tistih ki tega neznajo nastavit...
Uporabniški avatar
tomosprinter18
zažgan bat
Prispevkov: 85
Pridružen: Ne Avg 11, 2013 10:05 pm
Kraj: Celje

Re: APN CILINDER KIT

Odgovor Napisal/-a tomosprinter18 »

Aljaž555 napisal/-a: Ne Dec 11, 2022 7:27 am
Niti jaz ne vem da bi kdo govoril karkoli cez PVL kit.
Razen na tem forumu sem nekje zasledil da je prva serija bila tak tak,da niklasil al neke ni bil ok , druga naj bi pa zdržala 200km samo ( če sem narobe me naj kdo popravi)
Prva serija je bla ok, z drugo so ble baje neke težave samo nevem kolegu cca 1000km dela brez problema jaz ga morem pa še montirat. Pomoje so bli problemi bol pri tistih ki tega neznajo nastavit...

Ma ja se ni nič večno :lol: tud možno sej ni niti eden del doživlenski :lol:
Uporabniški avatar
filius
specjalka
Prispevkov: 3946
Pridružen: Pe Avg 21, 2009 11:05 am

Re: APN CILINDER KIT

Odgovor Napisal/-a filius »

tomosprinter18 napisal/-a: So Dec 10, 2022 10:19 pm Niti jaz ne vem da bi kdo govoril karkoli cez PVL kit
Če ne veš, to ne pomeni da ni res... Bom probal najti tiste objave, ampak tega je že par let.
Ja vozim E90 jer to je malo jače,
pa onda drugom na zadnji skače,
je da troši malo više,
al devet konja piše!
Berty
glava cilindra
Prispevkov: 700
Pridružen: Sr Maj 11, 2016 6:41 pm

Re: APN CILINDER KIT

Odgovor Napisal/-a Berty »

Moj cilinder iz 1. serije je zdajle na 2000km, dela kot mora in ni nič narobe z njim.
APN4M 83'
Uporabniški avatar
DaNiLo
cilinder
Prispevkov: 1095
Pridružen: Sr Feb 17, 2010 8:56 pm
Kraj: Ptuj

Re: APN CILINDER KIT

Odgovor Napisal/-a DaNiLo »

A se še da kupit PVLjev kit ?
[color=#0000BF]Hvala bogu[/color], [color=#0000BF]da sem[/color] [color=#FF0000][size=150]štajerc[/size][/color] [color=#0000BF]to ne more biti vsak!!![/color]
Aljaž555
vplinjač
Prispevkov: 363
Pridružen: So Jan 25, 2014 8:27 am

Re: APN CILINDER KIT

Odgovor Napisal/-a Aljaž555 »

DaNiLo napisal/-a: So Okt 21, 2023 7:20 pm A se še da kupit PVLjev kit ?
Kontaktiraj uporabnika @alci mislim da se še da dobit samo nevem ali še iz 3. serije ali je celo že 4-ta.
Odgovori