portmap-tema

Odgovori
Uporabniški avatar
A5f
glava cilindra
Prispevkov: 547
Pridružen: Ne Jul 18, 2010 8:04 pm
Kraj: Celje

Re: portmap-tema

Odgovor Napisal/-a A5f »

Malo pobrskaj po forumu pa boš našel...
ToMoSaTx.
auspuh lager
Prispevkov: 7
Pridružen: So Maj 22, 2021 11:29 pm

Re: portmap-tema

Odgovor Napisal/-a ToMoSaTx. »

Mene pa zanima ali ima mogoce kdo original kote izpuha btja in kateri program ali knjiga ali kaj je najboljse za izdelavo izpuha ker nebi rad nekaj pilil cilindra zaradi pomanjkanja izkusenj
Uporabniški avatar
A5f
glava cilindra
Prispevkov: 547
Pridružen: Ne Jul 18, 2010 8:04 pm
Kraj: Celje

Re: portmap-tema

Odgovor Napisal/-a A5f »

Vse imaš v tehničnem arhivu
Keks
auspuh lager
Prispevkov: 1
Pridružen: So Sep 08, 2018 11:52 am

Re: portmap-tema

Odgovor Napisal/-a Keks »

motomot napisal/-a: So Okt 22, 2011 10:27 am Lamo, ki mi že dlje časa leži nekje.................še na brušenje in kakšna malenkost ;) (malo povečat vsis navzgor......1-2mm)
Višina cilindra je 68mm in če hočemo dobit "realne" kote oz. če se zanesemo na BT, SLC cilinder, moramo odšteti 1,5mm (66,5mm).
Cilinder ni "extremno piljen" kot največkrat srečaš po furumih :D .............vsis za 20mm karburator, izpuh ima "odaptrer" na 29mm, pretočni uravnani v cilindru in malo obdelan v kanalu.......
Zakaj imajo pretočni "repe"? Ne vem............videl na enem SLC cilindru (origina) podobno................slabše najraje ne bo ;)

Koti: 170 - 114 - cca 150 (dolžina bata cca 46mm)....................cilinder z vrha -1,5mm
Če cilinder še dodatno znižamo za 1mm (-2,5mm skupaj) : 174 (25) -120 (34,2) - 160-150 (dolžina bata cca 44-45mm).........približno SLC mere (če ga še dodatno znižamo/podložimo za 0.5mm pa so približno JUNIOR mere.......brez velikega pretiravanja ;) )

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika
ima kdo shranjene slike?
SiSigurn?
auspuh lager
Prispevkov: 8
Pridružen: Ne Nov 19, 2023 9:45 pm

Re: portmap-tema

Odgovor Napisal/-a SiSigurn? »

Bi mi lahko kdo portmap od uporabinka Picha prilepil še ekrat ker mi na njegov "link" ne odpre slike. Lp
Odgovori