APN CILINDER KIT

Predelave pogonske sile mopeda
Odgovori
Aljaž555
vplinjač
Prispevkov: 363
Pridružen: So Jan 25, 2014 8:27 am

Re: APN CILINDER KIT

Odgovor Napisal/-a Aljaž555 »

Kako je z tem kitom zdaj, bo navoljo kaka nova serija, nekaj se bi nas pa že nabralo za nakup sem siguren :)
mckmck
zažgan bat
Prispevkov: 87
Pridružen: Po Avg 29, 2011 4:48 pm

Re: APN CILINDER KIT

Odgovor Napisal/-a mckmck »

Očitno ni več interesa oziroma volje.
Tudi sam bi se zanimal za nakup tega cilindra!
Uporabniški avatar
tomosprinter18
zažgan bat
Prispevkov: 85
Pridružen: Ne Avg 11, 2013 10:05 pm
Kraj: Celje

Re: APN CILINDER KIT

Odgovor Napisal/-a tomosprinter18 »

Pomoje so se preveč kovali v zvezde , pol pa ker ni noben hoto ponosa požret pa po sloveniji vprašat za sponzorstva je šlo pa vse v tri lalal . Frčo Moto ma zaj serijo svojega je pa podobn kr no , napisano majo na FB
Aljaž555
vplinjač
Prispevkov: 363
Pridružen: So Jan 25, 2014 8:27 am

Re: APN CILINDER KIT

Odgovor Napisal/-a Aljaž555 »

tomosprinter18 napisal/-a: Če Avg 18, 2022 3:15 pm Pomoje so se preveč kovali v zvezde , pol pa ker ni noben hoto ponosa požret pa po sloveniji vprašat za sponzorstva je šlo pa vse v tri lalal . Frčo Moto ma zaj serijo svojega je pa podobn kr no , napisano majo na FB
Zadeva je še aktivna samo bolj malo se po forumu govori nevem zakaj....tisto od frčota sem videl, samo nevem če je zadeva tako dobro zasnovana kot APN kit...je pa po slikah težko govorit je treba videt.
Uporabniški avatar
tomosprinter18
zažgan bat
Prispevkov: 85
Pridružen: Ne Avg 11, 2013 10:05 pm
Kraj: Celje

Re: APN CILINDER KIT

Odgovor Napisal/-a tomosprinter18 »

Apn kit je 10 let stara tema zato novih info ni da bi se delalo kaj na tem.


Ma ja bomo vidli

Na koncu nebo ne z enega ne z drugega nic 🤣
alci
auspuh lager
Prispevkov: 15
Pridružen: Ne Maj 22, 2016 10:01 pm

Re: APN CILINDER KIT

Odgovor Napisal/-a alci »

2. serija kita je bla prodana. Trenutno je v izdelavi 3. serija v omejeni izvedbi 10kos. Računam, da bodo čez cca 1-2 meseca na voljo. Imel sem sicer vseh 10 oddanih pa so mi med tem "spizdli" telefon in z njim use kontakte oz. interesente. Z 2. serijo so bile res neke težave, ki pa so se odpravile ob pomoči Mihata, ki mi je tudi marsikaj povedal. Vrjamem, da bo 3. serija boljša. Jebiga iz napak se učimo. Dejstvo je da moje znanje ne seže niti do kolen PVL-ju in tudi marsikomu drugemu na forumu.

Glede samih zaribavanj ni bilo nekega feedbacka. Da se je zgodilo parim pa sem slišal tudi jaz.

Zakaj od mene ni nekih postov na forumu? Ko se je nabiralo interesente za 2. serijo se je kar nekaj forumašev javilo-cca 35. Ko pa so bili cilindri na voljo je dejansko cilinder vzelo 10 ljudi.

Dejstvo je da tist k hoče do cilindra pridet se mau pozanima okrog pa hitr dobi moj kontakt.

Pa en lep sončen pozdrav.
Aljaž
Uporabniški avatar
tomosprinter18
zažgan bat
Prispevkov: 85
Pridružen: Ne Avg 11, 2013 10:05 pm
Kraj: Celje

Re: APN CILINDER KIT

Odgovor Napisal/-a tomosprinter18 »

Kje ga lahko rezerviram placam v naprej 🤔
Aljaž555
vplinjač
Prispevkov: 363
Pridružen: So Jan 25, 2014 8:27 am

Re: APN CILINDER KIT

Odgovor Napisal/-a Aljaž555 »

alci napisal/-a: Pe Avg 26, 2022 1:53 pm 2. serija kita je bla prodana. Trenutno je v izdelavi 3. serija v omejeni izvedbi 10kos. Računam, da bodo čez cca 1-2 meseca na voljo. Imel sem sicer vseh 10 oddanih pa so mi med tem "spizdli" telefon in z njim use kontakte oz. interesente. Z 2. serijo so bile res neke težave, ki pa so se odpravile ob pomoči Mihata, ki mi je tudi marsikaj povedal. Vrjamem, da bo 3. serija boljša. Jebiga iz napak se učimo. Dejstvo je da moje znanje ne seže niti do kolen PVL-ju in tudi marsikomu drugemu na forumu.

Glede samih zaribavanj ni bilo nekega feedbacka. Da se je zgodilo parim pa sem slišal tudi jaz.

Zakaj od mene ni nekih postov na forumu? Ko se je nabiralo interesente za 2. serijo se je kar nekaj forumašev javilo-cca 35. Ko pa so bili cilindri na voljo je dejansko cilinder vzelo 10 ljudi.

Dejstvo je da tist k hoče do cilindra pridet se mau pozanima okrog pa hitr dobi moj kontakt.

Pa en lep sončen pozdrav.
Aljaž
Koneckoncev maš prav, tisti ki hoče do njega ga bo že dobil drugače pa denar vnaprej in je toto. Glede zaribavanj je pa pomoje prej problem pri napačnih nastavitvah in vgradnji cilindra kot pa samem cilindru, kolega je z cilindrom prevozil nekje 700km brez problemov tudi na vršič in mangart pa ga ima iz 2. serije. Moj pa še čaka na vgradnjo.
alci
auspuh lager
Prispevkov: 15
Pridružen: Ne Maj 22, 2016 10:01 pm

Re: APN CILINDER KIT

Odgovor Napisal/-a alci »

tomosprinter18 napisal/-a: Sr Avg 31, 2022 9:37 pm Kje ga lahko rezerviram placam v naprej 🤔
sprazni inbox..
tomaz30
zažgan bat
Prispevkov: 79
Pridružen: So Avg 13, 2011 8:49 pm

Re: APN CILINDER KIT

Odgovor Napisal/-a tomaz30 »

Odgovori