Barvanje mopeda

Imate probleme z mopedom? dovolite, da vam pomagamo in svetujemo
Odgovori
zaloznik
auspuh lager
Prispevkov: 23
Pridružen: To Avg 15, 2017 1:32 pm

Barvanje mopeda

Odgovor Napisal/-a zaloznik »

Lep pozdrav!
Zanima me,če,kdo,koga pozna v Ljubljani oz.v okolici,ki barva motorje oz.okvir mopeda za neko ne preveč zlato ceno. :)
Priponke
IMG_20220521_223307.jpg
citroen94
kriva felna
Prispevkov: 72
Pridružen: Sr Jan 23, 2013 1:13 pm

Re: Barvanje mopeda

Odgovor Napisal/-a citroen94 »

pa to mas ze tko dobr prstiman, da se lahko komot sam lotiš.. ni noben bavbav.. pištola pa gas, prvo pa probaj nekaj čist off pobarvat pa boš videl
zaloznik
auspuh lager
Prispevkov: 23
Pridružen: To Avg 15, 2017 1:32 pm

Re: Barvanje mopeda

Odgovor Napisal/-a zaloznik »

Ja mogoče pa res,ker predno nekoga dobit,ki se mu,tako zadeva,da barvat traja. Samo hočem,kar kvaliteto in obstojnost,ker za obstojnost je fajn zadevo dati tudi v peč ali se pač motim.
Uporabniški avatar
T-15 1983
auspuh lager
Prispevkov: 11
Pridružen: To Mar 03, 2020 8:37 am
Kraj: Nova Gorica

Re: Barvanje mopeda

Odgovor Napisal/-a T-15 1983 »

Jaz sem mojega pobarval z dvokomponentno barvo v spraju, ki so mi jo zamešali in napolnili pri Konem color (Ozeljan, N.Gorica). Pač, nimam pištole. Kakšno leto nazaj sem za en spraj dal dobrih 20 EUR. Za 15 SLC sem porabil dva barvna in en brezbarvni spraj. Spraji so profi in ne pluvajo, imajo tudi odlično prekrivnost. Navaden smrtnik ne bo opazil razlike.
matijag
vplinjač
Prispevkov: 341
Pridružen: Sr Maj 15, 2013 3:49 pm

Re: Barvanje mopeda

Odgovor Napisal/-a matijag »

Na tehničnih komplicirajo pri menjavi barve... potrebna homologacija, izjava ličarja, itd...
Uporabniški avatar
filius
specjalka
Prispevkov: 3946
Pridružen: Pe Avg 21, 2009 11:05 am

Re: Barvanje mopeda

Odgovor Napisal/-a filius »

matijag napisal/-a: Sr Jul 06, 2022 12:31 am Na tehničnih komplicirajo pri menjavi barve... potrebna homologacija, izjava ličarja, itd...
Res je, treba je homologirat novo barvo. Lahko pa sam napišeš izjavo, da si delal v lastni režiji, gre skozi.
Ja vozim E90 jer to je malo jače,
pa onda drugom na zadnji skače,
je da troši malo više,
al devet konja piše!
Uporabniški avatar
KamiKaza
auspuh
Prispevkov: 852
Pridružen: Sr Okt 26, 2016 7:57 pm
Kraj: Radovljica

Re: Barvanje mopeda

Odgovor Napisal/-a KamiKaza »

U, ti pes, so pa res zakompliciral, včas je sam pršu z barvno lestvico, pa nekej malga si plačov, od kdaj pa je to? Sicer, če ga na nov pelješ to itak ne pride v poštev.
Odgovori