apn 6 tuning

Predelave pogonske sile mopeda
Odgovori
Nejcderzic
auspuh lager
Prispevkov: 2
Pridružen: Če Jul 01, 2021 10:19 pm

apn 6 tuning

Odgovor Napisal/-a Nejcderzic »

Pozdravljeni!
Imam 04 letnik apn z podobim cilindrom kot ga ima a5 in gor imam se 5 prestavo.Rad bi dosegel
okoli 90-100 kmh.razmisljal sem o cilinder kitu 44mm oz 47mm a nevem ce bi pasal gor ker je za a35 oz misilm da bi mogel brusit,potem sem imelk na mislih 19mm oz 21mm upinjac odvisno na cilinder kit,nek avspuh in mogoce mocnejso gred zanimam pa me ce bi oruginal zdrzala.hvala ce boste odgovorili :D :D
NejcG
kriva felna
Prispevkov: 58
Pridružen: Pe Apr 05, 2019 8:16 pm
Kraj: Celje

Re: apn 6 tuning

Odgovor Napisal/-a NejcG »

Vem, da ja malo pozen odgovor. Načeloma bi A35 kit naj pasal gor. Uplinjač pa Dell'Orto 19-21. Gred bo zdržala, če bo centrirana pravilno. Izpuh pa od 15ke.
Uporabniški avatar
automatic_7
Moderator
Prispevkov: 5218
Pridružen: Če Avg 13, 2009 2:07 pm
Kraj: okolica Nove Gorice

Re: apn 6 tuning

Odgovor Napisal/-a automatic_7 »

Nejcderzic napisal/-a: Ne Avg 08, 2021 3:19 pm Pozdravljeni!
Imam 04 letnik apn z podobim cilindrom kot ga ima a5 in gor imam se 5 prestavo.Rad bi dosegel
okoli 90-100 kmh.razmisljal sem o cilinder kitu 44mm oz 47mm a nevem ce bi pasal gor ker je za a35 oz misilm da bi mogel brusit,potem sem imelk na mislih 19mm oz 21mm upinjac odvisno na cilinder kit,nek avspuh in mogoce mocnejso gred zanimam pa me ce bi oruginal zdrzala.hvala ce boste odgovorili :D :D
Daj kakšno sliko mašine, iz tvojega opisa ni najbolj jasno kaj imaš.
Če je original je lahko A55 cilinder ali prislino. Če je kaj predelano je lahko A5.
Odgovori