Razna vprašanja (delavnica)

Imate probleme z mopedom? dovolite, da vam pomagamo in svetujemo
Odgovori
sg1
zobnik
Prispevkov: 193
Pridružen: Ne Sep 26, 2010 5:22 pm
Kraj: LJ

Re: Razna vprašanja (delavnica)

Odgovor Napisal/-a sg1 »

V originalnem tehničnem A3 navodilu piše 1,8-2 mm pred GMT.
Falkrum38
auspuh lager
Prispevkov: 24
Pridružen: Če Jul 08, 2021 6:27 pm

Re: Razna vprašanja (delavnica)

Odgovor Napisal/-a Falkrum38 »

Ima kdo idejo zakaj imam svečko bakreno rdeče barve-popolnoma suha, na avtomatiku a35? Motor slabo vleče in ne razvije pravih obratov. Imam gor original uplinjač dellorto sha 14 12, ki sem ga po popolnoma očistil in zdej zgleda ni več optimalno nastavljen. Filter z ohišjem je nov-original.
Priponke
7975D7FD-AAE7-407B-8148-E6CC6F9C8EB0.jpeg
Aljaž555
vplinjač
Prispevkov: 365
Pridružen: So Jan 25, 2014 8:27 am

Re: Razna vprašanja (delavnica)

Odgovor Napisal/-a Aljaž555 »

Fntje imamo koga, ki je že kupil te nove srbske izpuhe z protikonusom...kakšna je postavitev konusa v izpuhu in kakšne so mere konusa. Baje ga ni možno premikat po izpuhu pa me zanima če so vsaj SLC mere kopirali ali je kar na blef zabit v izpuh z naključnimi merami.
Berty
glava cilindra
Prispevkov: 722
Pridružen: Sr Maj 11, 2016 6:41 pm

Re: Razna vprašanja (delavnica)

Odgovor Napisal/-a Berty »

Bom kar tukaj vprašal, s čem je narejen napis ATX na usnjenih sedežih tega modela mopeda?

Verjetno se dobi kakšna ledr barva ali kaj podobnega in nato špricne čez nalepko?
APN4M 83'
ToMoSaTx.
auspuh lager
Prispevkov: 7
Pridružen: So Maj 22, 2021 11:29 pm

Re: Razna vprašanja (delavnica)

Odgovor Napisal/-a ToMoSaTx. »

ali mi lahko gdo pove kaj je najvecja nadmera za cilinder in ali se splaca brusiti
void
zobnik
Prispevkov: 168
Pridružen: Ne Avg 02, 2020 10:36 am

Re: Razna vprašanja (delavnica)

Odgovor Napisal/-a void »

Kater cilinder?
franc
vplinjač
Prispevkov: 381
Pridružen: Po Maj 06, 2013 3:00 pm

Re: Razna vprašanja (delavnica)

Odgovor Napisal/-a franc »

Berty napisal/-a: To Avg 10, 2021 9:07 am Bom kar tukaj vprašal, s čem je narejen napis ATX na usnjenih sedežih tega modela mopeda?

Verjetno se dobi kakšna ledr barva ali kaj podobnega in nato špricne čez nalepko?
V originalu je verjetno kakšen "sitotisk" . Vprašaj koga, ki "tiska" majice (napise na mikice) , če se da na skaj.
Problem je toplota, da "zapeče" napis (nalepko) .
lp
Berty
glava cilindra
Prispevkov: 722
Pridružen: Sr Maj 11, 2016 6:41 pm

Re: Razna vprašanja (delavnica)

Odgovor Napisal/-a Berty »

franc napisal/-a: Sr Avg 11, 2021 8:10 am
Berty napisal/-a: To Avg 10, 2021 9:07 am Bom kar tukaj vprašal, s čem je narejen napis ATX na usnjenih sedežih tega modela mopeda?

Verjetno se dobi kakšna ledr barva ali kaj podobnega in nato špricne čez nalepko?
V originalu je verjetno kakšen "sitotisk" . Vprašaj koga, ki "tiska" majice (napise na mikice) , če se da na skaj.
Problem je toplota, da "zapeče" napis (nalepko) .
lp

Sem tudi na to pomislil, da se zalika gor... bom vprašal kolegico ki se s tem ukvarja, hvala za nasvet!
APN4M 83'
klemzi3
zariban cilinder
Prispevkov: 100
Pridružen: Ne Apr 05, 2020 10:31 pm

Re: Razna vprašanja (delavnica)

Odgovor Napisal/-a klemzi3 »

Falkrum38 napisal/-a: So Avg 07, 2021 6:48 pm Ima kdo idejo zakaj imam svečko bakreno rdeče barve-popolnoma suha, na avtomatiku a35? Motor slabo vleče in ne razvije pravih obratov. Imam gor original uplinjač dellorto sha 14 12, ki sem ga po popolnoma očistil in zdej zgleda ni več optimalno nastavljen. Filter z ohišjem je nov-original.
probej s svečko toplejše vrednosti, pa k smo že pr svečkah od česa je odvisna količina porabe el toka pri svečki
Berty
glava cilindra
Prispevkov: 722
Pridružen: Sr Maj 11, 2016 6:41 pm

Re: Razna vprašanja (delavnica)

Odgovor Napisal/-a Berty »

Aljaž555 napisal/-a: Po Avg 09, 2021 6:17 pm Fntje imamo koga, ki je že kupil te nove srbske izpuhe z protikonusom...kakšna je postavitev konusa v izpuhu in kakšne so mere konusa. Baje ga ni možno premikat po izpuhu pa me zanima če so vsaj SLC mere kopirali ali je kar na blef zabit v izpuh z naključnimi merami.
Ja, sem kupil od 15SL in je na enakih merah kot pri originalu, je pa privarjen na straneh znotraj da ga nemoreš premikati, prav tako dušilec s konca... Edino fi pri izpuhu je 28, nevem če je to isto?
APN4M 83'
Odgovori