Avto.net oglasi

Vse kar vam pade na pamet
Odgovori
Uporabniški avatar
automatic_7
Moderator
Prispevkov: 5218
Pridružen: Če Avg 13, 2009 2:07 pm
Kraj: okolica Nove Gorice

Re: Avto.net oglasi

Odgovor Napisal/-a automatic_7 »

A ne vse mašine pridejo iz indije brez cilindrov in so vse A55 bloki in se v kopru montira cilindre?
Uporabniški avatar
filius
specjalka
Prispevkov: 3946
Pridružen: Pe Avg 21, 2009 11:05 am

Re: Avto.net oglasi

Odgovor Napisal/-a filius »

automatic_7 napisal/-a: Sr Sep 12, 2018 2:25 pm Ni res vse mašine pridejo iz indije brez cilindrov in so vse A55 bloki
Možno, js povem kar sem slišal od njihovega dobavitelja.
Ja vozim E90 jer to je malo jače,
pa onda drugom na zadnji skače,
je da troši malo više,
al devet konja piše!
Uporabniški avatar
automatic_7
Moderator
Prispevkov: 5218
Pridružen: Če Avg 13, 2009 2:07 pm
Kraj: okolica Nove Gorice

Re: Avto.net oglasi

Odgovor Napisal/-a automatic_7 »

ne sej glede A5 cilindrov nimam točne informacije al pridejo sestavljeni, so pa 100% vsi indijski bloki A55

da vidite za koga vse še delajo isti indjici,
http://www.kineticindia.com/customers.html

sem bil pa presenečen nad kvaliteto indijskih blokov ko sem dobil eno mašino brez cilindra in sem jo razstavil komplet, sem pričakoval dosti slabši izdelek.
Uporabniški avatar
filius
specjalka
Prispevkov: 3946
Pridružen: Pe Avg 21, 2009 11:05 am

Re: Avto.net oglasi

Odgovor Napisal/-a filius »

automatic_7 napisal/-a: Sr Sep 12, 2018 7:26 pm ne sej glede A5 cilindrov nimam točne informacije al pridejo sestavljeni, so pa 100% vsi indijski bloki A55

da vidite za koga vse še delajo isti indjici,
http://www.kineticindia.com/customers.html

sem bil pa presenečen nad kvaliteto indijskih blokov ko sem dobil eno mašino brez cilindra in sem jo razstavil komplet, sem pričakoval dosti slabši izdelek.
Za bloke ne vem, za indijske štrome pa vem da so porazni. Vsi štromi NipponIndia, ki jih dobim v roke so dobesedno stopljeni.

A5 cilindri made in Indija obstajajo in imajo drugačne lamele in vsisni kanal kot naši. Pri delovanju vsaj kot sem sam testiral se mi zdi, da se v njih veliko bolj sliši cinglanje.
Ja vozim E90 jer to je malo jače,
pa onda drugom na zadnji skače,
je da troši malo više,
al devet konja piše!
Uporabniški avatar
automatic_7
Moderator
Prispevkov: 5218
Pridružen: Če Avg 13, 2009 2:07 pm
Kraj: okolica Nove Gorice

Re: Avto.net oglasi

Odgovor Napisal/-a automatic_7 »

Ja štromi so katastrofa, kar veliko število so jih prejemali že nedelujočih v koper.
Uporabniški avatar
macula
Mojster
Prispevkov: 2011
Pridružen: Ne Sep 12, 2010 8:05 pm
Kraj: Idrija

Re: Avto.net oglasi

Odgovor Napisal/-a macula »

Ko sem jaz tam delal prakso nekje leta 2010, so hodile a5 mašine na paletah iz Indije. V tovarni so potem samo nataknili bat, cilinder in glavo in kar sledi dalje. Vse mašine smo odpirali do drobovja, da smo menjavali en semering, ki je bil zgleda tako slab da je puščal že kot nov. Gus cilindri so hodili is srbije, pol jih je imelo napako da so bili kanali preliti (srh) in so bili napol zamašeni. Ravno ko sem šel, se je delalo na reklamaciji, da je lomilo menjalni obroč v katerega gre vilca, ker je bil preveč zakaljen. V tovarni je takrat stalo ene 200 poštarskih apn6 za v srbijo in vse so morali odpreti do menjalnika. :cry:
Reklamacija za reklamacijo in potem nič čudnega da tovarni gre težko. :roll:
"Everything seemed very much to the limit and very difficult to improve any more" -Jan Thiel

'Top speed is the most unimportant thing in racing. Keeping your minimum speed high is the most important'
Odgovori