Nabijalnik

Vse kar vam pade na pamet
Odgovori
Uporabniški avatar
ERVIN
predelana mašina
Prispevkov: 1813
Pridružen: To Avg 11, 2009 11:28 am
Kraj: Slovenska Bistrica

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a ERVIN »

jaz sem se že vpisal naprej februarja :) po toto zaključno spričevalo pa si grem 30.6 jebo jih bog ko da nemorejo v 1 dnevu to sprintat :roll:
Uporabniški avatar
silvo_xd
auspuh
Prispevkov: 875
Pridružen: Sr Jan 27, 2010 5:42 pm
Kraj: poljčane

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a silvo_xd »

ka tomos je res najprej mel v sežani proizdovdnjo pol pa v kopri to sn ži večkrat ču :shock: :?:
Uporabniški avatar
automatic_7
Moderator
Prispevkov: 5238
Pridružen: Če Avg 13, 2009 2:07 pm
Kraj: okolica Nove Gorice

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a automatic_7 »

silvo_xd napisal/-a:ka tomos je res najprej mel v sežani proizdovdnjo pol pa v kopri to sn ži večkrat ču :shock: :?:
ja ma samo 1 al 2 leti

TOvarna MOtorjev Sežana
Uporabniški avatar
silvo_xd
auspuh
Prispevkov: 875
Pridružen: Sr Jan 27, 2010 5:42 pm
Kraj: poljčane

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a silvo_xd »

danes mi je atx ketno strgal 15 km od doma pa sn še mobitel doma pusto pa mi ni drugo preostalo ko da se veseliga pešaka zaženem proti domi :lol: :lol:
Uporabniški avatar
car99
vplinjač
Prispevkov: 274
Pridružen: Po Avg 10, 2009 10:05 pm
Kraj: 02

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a car99 »

Jas sem enkrat moped fukno v grabn,špukno gor ,pa šel brez njega domov. :lol:
buhti
cilinder
Prispevkov: 1102
Pridružen: Sr Avg 12, 2009 9:54 pm

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a buhti »

ERVIN napisal/-a:jaz sem se že vpisal naprej februarja :) po toto zaključno spričevalo pa si grem 30.6 jebo jih bog ko da nemorejo v 1 dnevu to sprintat :roll:
Mi smo tkt samo kao rezerveral si mesto pač za naprej ane.. krneki res! Zdej sm pa po pošti še dubu use une papirje, da jih izpolnm pa rešm, pa prnesm :?

k res bi lahko mal tko dal ane, da bom mogu 2x jit v lj, krneki. Po spričevalo pa še pol če dva dni se upisat :?
Slika
flyboy
zobnik
Prispevkov: 185
Pridružen: So Mar 27, 2010 5:19 pm

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a flyboy »

silvo_xd napisal/-a:danes mi je atx ketno strgal 15 km od doma pa sn še mobitel doma pusto pa mi ni drugo preostalo ko da se veseliga pešaka zaženem proti domi :lol: :lol:
Jaz sem ctx-a spusto v grabo da ga užgem, ni vžgal... pa sem si rekel da bo vžgal!! in ga rivam, dalje in dalje ter samo dalje, dokler nisem enih 2-3 kilometre bil daleč od doma in to brez telefona. Pa sem ga lepo nazaj rival gor na hrib... :evil:
Uporabniški avatar
silvo_xd
auspuh
Prispevkov: 875
Pridružen: Sr Jan 27, 2010 5:42 pm
Kraj: poljčane

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a silvo_xd »

car99 napisal/-a:Jas sem enkrat moped fukno v grabn,špukno gor ,pa šel brez njega domov. :lol:
hh sa js ga tak nism točno domov prtišel ene 2 uri sn ga tišeu pol pa pusto pr frendi ko je kake 5 km od mene doma doma pa samo en pir tak z užitkom spil pa se šov stuširat kr je teklo od mene :lol: :lol:
Uporabniški avatar
kirezagar
glava cilindra
Prispevkov: 633
Pridružen: Ne Jun 20, 2010 1:42 pm
Kraj: Slakov rojstni kraj

Čelada

Odgovor Napisal/-a kirezagar »

Zanima me, kakšna čelada bi najbolj pasala za vožnjo z ATXom? Kakšno uporabljate?
Uporabniški avatar
aljo69
el presidente
Prispevkov: 6820
Pridružen: Po Avg 10, 2009 1:53 pm
Kraj: Celje

Re: Čelada

Odgovor Napisal/-a aljo69 »

kirezagar napisal/-a:Zanima me, kakšna čelada bi najbolj pasala za vožnjo z ATXom? Kakšno uporabljate?
važn da je ! ni važn kaka ! odvisn pa kaj je tebi všeč pa kulk € si pripravljen dat ! ampak ti povem dobre čelade so okol 100€ in naprej
Odgovori