APN4M 81' original/predelan

Predstavite nam svojo starino
Odgovori
Uporabniški avatar
macula
Mojster
Prispevkov: 2011
Pridružen: Ne Sep 12, 2010 8:05 pm
Kraj: Idrija

Re: APN4M 81' original/predelan

Odgovor Napisal/-a macula »

Če se boš vozil po cesti in ne boš skakal so 2,5mm špice čisto dovolj.
Pa pazte kaj kupujete, predvsem mislim na indijsko šaro. Feltne zrjavele, že ko jih dobiš, luknje moraš povrtat, ker nipli ne gredo notri, špice iz nekega x materiala, nipli brez navojev itd..
"Everything seemed very much to the limit and very difficult to improve any more" -Jan Thiel

'Top speed is the most unimportant thing in racing. Keeping your minimum speed high is the most important'
Berty
glava cilindra
Prispevkov: 724
Pridružen: Sr Maj 11, 2016 6:41 pm

Re: APN4M 81' original/predelan

Odgovor Napisal/-a Berty »

Ja saj zato mislim da je bv dati senkrat vec. Roba pa nevem iz kje je samo da je ze sestavljeno.
APN4M 83'
Uporabniški avatar
macula
Mojster
Prispevkov: 2011
Pridružen: Ne Sep 12, 2010 8:05 pm
Kraj: Idrija

Re: APN4M 81' original/predelan

Odgovor Napisal/-a macula »

Berty napisal/-a:Ja saj zato mislim da je bv dati senkrat vec. Roba pa nevem iz kje je samo da je ze sestavljeno.
Če je vse skupaj 90eur potem je od precej daleč :D
"Everything seemed very much to the limit and very difficult to improve any more" -Jan Thiel

'Top speed is the most unimportant thing in racing. Keeping your minimum speed high is the most important'
Berty
glava cilindra
Prispevkov: 724
Pridružen: Sr Maj 11, 2016 6:41 pm

Re: APN4M 81' original/predelan

Odgovor Napisal/-a Berty »

macula napisal/-a:
Berty napisal/-a:Ja saj zato mislim da je bv dati senkrat vec. Roba pa nevem iz kje je samo da je ze sestavljeno.
Če je vse skupaj 90eur potem je od precej daleč :D
Bomo videli kaksna bo roba
APN4M 83'
apn4m
vplinjač
Prispevkov: 447
Pridružen: Sr Dec 30, 2015 8:56 pm
Kraj: Col nad Ajdovščino

Re: APN4M 81' original/predelan

Odgovor Napisal/-a apn4m »

Pri meni je bilo tako in to že večkrat, uzel staro feltno, odrezal/odšraufal špice, če je pestvo v redu, ga samo spoliraš, špice kupiš nove, 3.5mm okoli 22€ kvalitetne! Obroč, če je zvit, prerijan itd., kupiš spet nov, ali tastarega, na novo pokromiraš. Nov je okoli 30€...in original radelli 45€, to sem potem dal majstru, ki centrira, centrirat. To me je prišlo okoli 10-15€...in to te pride malo več kot 60€. Eno leto bo minilo, od mojih obnovljenih in, čeprav smo se gonili, skakali itd. So kot nove...niti odšponale, se niso ali kroma izgubile...čeprav smo se tudi pozimi vozili...nakoncu jih samo malo obrišeš, in je to to...
Nevem kaj komplicirate, vi tam dol... :lol: ...šalo na stran pa brez zamir... ;)

Lp!
Berty
glava cilindra
Prispevkov: 724
Pridružen: Sr Maj 11, 2016 6:41 pm

Re: APN4M 81' original/predelan

Odgovor Napisal/-a Berty »

Super! Ko dobim v petek poslikam in preverim kaksne so pa porocam
APN4M 83'
tomosatx50s
vplinjač
Prispevkov: 451
Pridružen: Če Jun 26, 2014 12:19 pm

Re: APN4M 81' original/predelan

Odgovor Napisal/-a tomosatx50s »

Raddelli novi obroči so 30-35€,v Dilcah pri Postojni.
Uporabniški avatar
DaNiLo
cilinder
Prispevkov: 1095
Pridružen: Sr Feb 17, 2010 8:56 pm
Kraj: Ptuj

Re: APN4M 81' original/predelan

Odgovor Napisal/-a DaNiLo »

Špice sem jaz kupil za kar nekaj mopedov na ebayi iz Anglije, ene mam 4mm debele z zlatimi nipli ene pa 2.8 se mi zdi, v glavnem držijo, pa se vozi po šumi pa skače,pač ctx mašino drži. Je pa ceneje 1x bolj, kot pa pri nas kupiš te kromirane, katere sem kupil sam, ko sem sestavljal repliko, katera stoji v suhem prostoru pokrita in vse rjavi oz. tolče rja ven.
[color=#0000BF]Hvala bogu[/color], [color=#0000BF]da sem[/color] [color=#FF0000][size=150]štajerc[/size][/color] [color=#0000BF]to ne more biti vsak!!![/color]
Berty
glava cilindra
Prispevkov: 724
Pridružen: Sr Maj 11, 2016 6:41 pm

Re: APN4M 81' original/predelan

Odgovor Napisal/-a Berty »

Če nebo vredu se bom tudi jaz polatil na to varianto.
APN4M 83'
apn4m
vplinjač
Prispevkov: 447
Pridružen: Sr Dec 30, 2015 8:56 pm
Kraj: Col nad Ajdovščino

Re: APN4M 81' original/predelan

Odgovor Napisal/-a apn4m »

tomosatx50s napisal/-a:Raddelli novi obroči so 30-35€,v Dilcah pri Postojni.
Hah pri Vičiču? Pol se popravavim ja...odvisno od kupca, enemu da po toliko, drugemu po toliko.
Odgovori