Nabijalnik

Vse kar vam pade na pamet
Odgovori
apn4m
vplinjač
Prispevkov: 451
Pridružen: Sr Dec 30, 2015 8:56 pm
Kraj: Col nad Ajdovščino

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a apn4m »

DaNiLo napisal/-a:Imam enake na še enem apnu pa nič ne spušča, pa tudi delajo lepo.
Hvala.

Lp!
Uporabniški avatar
prlek
cilinder
Prispevkov: 1071
Pridružen: Ne Dec 07, 2014 1:41 pm
Kraj: Ormož

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a prlek »

Pozdrav,
zadnje mesece se je v naši občini policajem začelo mešat z meritvami. Radarji v avtih vsepovsod, še celo provida se je pojavlja v naši občini, ki je kot kakšna bolj večja vas. Blizu doma beli clio na obcestni bus postaji bliska kot za stavo. Verjamem, da je že marsikoga razpizdla kazen zaradi plus tri kilometre, prave divjake pa itak nikoli ne dobijo na radar. Pa sem razmišlav, če bi večer v temi šel lepo peš z podkapo na glavi do clia in mu zadaj kjer je radar en karton na šajbo stisnil, potem pa naj slika kolikor mu paše. Kakšna je možnost, da ta sabotaža uspe? Poznavalci povejte mnenje.
Uporabniški avatar
aljo69
el presidente
Prispevkov: 6820
Pridružen: Po Avg 10, 2009 1:53 pm
Kraj: Celje

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a aljo69 »

prlek napisal/-a:Pozdrav,
zadnje mesece se je v naši občini policajem začelo mešat z meritvami. Radarji v avtih vsepovsod, še celo provida se je pojavlja v naši občini, ki je kot kakšna bolj večja vas. Blizu doma beli clio na obcestni bus postaji bliska kot za stavo. Verjamem, da je že marsikoga razpizdla kazen zaradi plus tri kilometre, prave divjake pa itak nikoli ne dobijo na radar. Pa sem razmišlav, če bi večer v temi šel lepo peš z podkapo na glavi do clia in mu zadaj kjer je radar en karton na šajbo stisnil, potem pa naj slika kolikor mu paše. Kakšna je možnost, da ta sabotaža uspe? Poznavalci povejte mnenje.
da no bodi vsaj malo izviren pa uporabi sprej :D sicer pa 3 nad omejitvijo ? ponavadi je 10% toleranca na 50 to pomeni 5 tako da za 3 nad omejitvijo si se moral peljat 58 :) sicer pa mislim, da si ni vredno napravit sranja zaradi tega. Je pa precej podla ta z strani občine :)
Uporabniški avatar
prlek
cilinder
Prispevkov: 1071
Pridružen: Ne Dec 07, 2014 1:41 pm
Kraj: Ormož

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a prlek »

aljo69 napisal/-a:
prlek napisal/-a:Pozdrav,
zadnje mesece se je v naši občini policajem začelo mešat z meritvami. Radarji v avtih vsepovsod, še celo provida se je pojavlja v naši občini, ki je kot kakšna bolj večja vas. Blizu doma beli clio na obcestni bus postaji bliska kot za stavo. Verjamem, da je že marsikoga razpizdla kazen zaradi plus tri kilometre, prave divjake pa itak nikoli ne dobijo na radar. Pa sem razmišlav, če bi večer v temi šel lepo peš z podkapo na glavi do clia in mu zadaj kjer je radar en karton na šajbo stisnil, potem pa naj slika kolikor mu paše. Kakšna je možnost, da ta sabotaža uspe? Poznavalci povejte mnenje.
da no bodi vsaj malo izviren pa uporabi sprej :D sicer pa 3 nad omejitvijo ? ponavadi je 10% toleranca na 50 to pomeni 5 tako da za 3 nad omejitvijo si se moral peljat 58 :) sicer pa mislim, da si ni vredno napravit sranja zaradi tega. Je pa precej podla ta z strani občine :)
Saj jas se tak vedno peljam 50 do 55 ko še je dovoljeno. Sem pa nedavno par metrov pred tablo, ko je konec vasi začel pospeševat in me zadni meter blisne radar, pa še to zadaj od nasprotne strani. Kot bi čakal, da se bom zadnji meter v limanice ujel. Če bi to nastavil pa me nihče zraven nebi dobil me samo zanima kaj si lahko morejo.
Uporabniški avatar
aljo69
el presidente
Prispevkov: 6820
Pridružen: Po Avg 10, 2009 1:53 pm
Kraj: Celje

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a aljo69 »

1961666_921738534584858_8290999993265793560_o.jpg
Vesele praznike vsem ;)
Uporabniški avatar
Pich
Mojster
Prispevkov: 2601
Pridružen: Sr Okt 13, 2010 6:42 pm
Kraj: Idrija

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a Pich »

Enako tudi tebi Aljo.
Verjamem v enega boga, Koprskega Tomosa
lojze-si
Mojster
Prispevkov: 809
Pridružen: Po Sep 02, 2013 9:53 pm

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a lojze-si »

aljo69 napisal/-a:
1961666_921738534584858_8290999993265793560_o.jpg
Vesele praznike vsem ;)
+1
apn4m
vplinjač
Prispevkov: 451
Pridružen: Sr Dec 30, 2015 8:56 pm
Kraj: Col nad Ajdovščino

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a apn4m »

Enako vsem, srečno 2017! Na veliko kilometrov ;)

Lp!
Uporabniški avatar
aljo69
el presidente
Prispevkov: 6820
Pridružen: Po Avg 10, 2009 1:53 pm
Kraj: Celje

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a aljo69 »

Srečnga pa zdrauga vsem :) pa veliko varno prevoženih km ;)
KVAS
Mojster
Prispevkov: 1733
Pridružen: To Maj 11, 2010 7:02 pm
Kraj: Domžale

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a KVAS »

Vsem mopedistom srečno, zdravo in uspešno novo leto!!
Odgovori