Tomos Racing TT

Predstavite nam svoj moped
Uporabniški avatar
si_me
auspuh
Prispevkov: 873
Pridružen: Pe Okt 16, 2009 6:27 pm

Re: Tomos Racing TT

Odgovor Napisal/-a si_me »

automatic_7 napisal/-a:glede tega modela po neuradnih govoricah na adriji classic, bi bla možnost če bi se zbralo vsaj 40 kupcev bi jih izdelali,

ker tomos dela zdej mopede samo na avans (tko piše tukaj http://www.slovenskenovice.si/novice/sl ... -ali-zombi)
Ta govorica ni prisla s strani Tomosa, vendar sem dobil informacijo, ce bi se zbralo lahko tudi manj kot 40, ki bi zagotovo kupili ta moped bi se verjetno zagnala manjsa serija tudi racing ttjev!
Uporabniški avatar
automatic_7
Moderator
Prispevkov: 5226
Pridružen: Če Avg 13, 2009 2:07 pm
Kraj: okolica Nove Gorice

Re: Tomos Racing TT

Odgovor Napisal/-a automatic_7 »

si_me napisal/-a:
automatic_7 napisal/-a:glede tega modela po neuradnih govoricah na adriji classic, bi bla možnost če bi se zbralo vsaj 40 kupcev bi jih izdelali,

ker tomos dela zdej mopede samo na avans (tko piše tukaj http://www.slovenskenovice.si/novice/sl ... -ali-zombi)
Ta govorica ni prisla s strani Tomosa, vendar sem dobil informacijo, ce bi se zbralo lahko tudi manj kot 40, ki bi zagotovo kupili ta moped bi se verjetno zagnala manjsa serija tudi racing ttjev!
Sej sm napisu da neuradne govorice,
pole je možnost tudi da bi bli v zeleno-črni kombinaciji 8-)
Uporabniški avatar
si_me
auspuh
Prispevkov: 873
Pridružen: Pe Okt 16, 2009 6:27 pm

Re: Tomos Racing TT

Odgovor Napisal/-a si_me »

automatic_7 napisal/-a:Sej sm napisu da neuradne govorice,
pole je možnost tudi da bi bli v zeleno-črni kombinaciji 8-)
Še boljše pa varijanta s 16col kolesi 8-), sam dobit danes tolk resnih kupcev je izjemno težko.. Mogoče 10 pa še to vprašanje, mogoče če bi se našel kakšen močnejši privatnik, ki bi naroču serijo za nadaljno maloprodajo...
čendi123
zariban cilinder
Prispevkov: 110
Pridružen: Sr Apr 15, 2015 9:44 pm
Kraj: Okolica Kopra

Re: Tomos Racing TT

Odgovor Napisal/-a čendi123 »

racingov tt je bilo narejenih točno 32 stem da so jih 30 prodali. druga dva pa sta ostala v tovarni in sicer eden kot samo razstavni eksponat in sicer v zelono-črni barvi in s drugim pa so dirkali 24 ur na racelandu.ti podatki so 100% pravilni saj sem se o tem pozanimal ker mam tudi sam doma racinga tt in sicer zadnjega izdelanega torej 30 po vrsti. :D
jerjer
zariban cilinder
Prispevkov: 128
Pridružen: Po Jul 25, 2011 3:19 pm

Re: Tomos Racing TT

Odgovor Napisal/-a jerjer »

Dobil sem informacijo, da naj bi jih ponovno nekaj naredili, predvidoma v mesecu oktobru. Zdaj pa da vidimo če bo kaj kruha iz te moke.
Cliffhorn
kriva felna
Prispevkov: 71
Pridružen: So Okt 17, 2009 11:55 am

Re: Tomos Racing TT

Odgovor Napisal/-a Cliffhorn »

jerjer napisal/-a:Dobil sem informacijo, da naj bi jih ponovno nekaj naredili, predvidoma v mesecu oktobru. Zdaj pa da vidimo če bo kaj kruha iz te moke.
a da bi bila neka serija omejena z APN mašino? sej je istih mer in kar se doda je ročka za nožno bremzo. Kupim takoj. :)
Cliffhorn
kriva felna
Prispevkov: 71
Pridružen: So Okt 17, 2009 11:55 am

Re: Tomos Racing TT

Odgovor Napisal/-a Cliffhorn »

oziroma, da bi imel možnost izbire agregata z avtomatskim menjalnikom ali motorja z brzinami itak gre do 45 kmh v obeh primerih :)
propero1
vplinjač
Prispevkov: 282
Pridružen: Sr Jul 15, 2015 9:23 am
Kraj: Gornja Radgona

Re: Tomos Racing TT

Odgovor Napisal/-a propero1 »

Cliffhorn napisal/-a:oziroma, da bi imel možnost izbire agregata z avtomatskim menjalnikom ali motorja z brzinami itak gre do 45 kmh v obeh primerih :)
verjetno bo avtomatik, ker je dosti bol enostavna zadeva
-lejga..., auspuh ti spušča
•kaj?
-..., auspuh ti spušča
•kaj?
-AUSPUH TI SPUŠČA
•Lejga, nič te ne čujem, ker mi auspuh spušča.
Odgovori