Razna vprašanja (delavnica)

Imate probleme z mopedom? dovolite, da vam pomagamo in svetujemo
Odgovori
matej2212
zariban cilinder
Prispevkov: 103
Pridružen: To Apr 26, 2016 3:27 pm

Re: Razna vprašanja (delavnica)

Odgovor Napisal/-a matej2212 »

matej2212 napisal/-a:Pozdravljeni, mene pa zanima kaksen L bat potrebujem za avtomatika a3 ml, zaenkrat vse original? Hvala
In zanima me še kakšne zobnike naj dam spredaj in zadaj, da bo imel motor čim boljše pospeške (končna ni važna)?
arkas
zariban cilinder
Prispevkov: 149
Pridružen: Po Avg 09, 2010 5:48 pm

Re: Razna vprašanja (delavnica)

Odgovor Napisal/-a arkas »

matej2212 napisal/-a:
matej2212 napisal/-a:Pozdravljeni, mene pa zanima kaksen L bat potrebujem za avtomatika a3 ml, zaenkrat vse original? Hvala
In zanima me še kakšne zobnike naj dam spredaj in zadaj, da bo imel motor čim boljše pospeške (končna ni važna)?
Takšen da ustreza tvoji vrtini. Če je original potem 38mm. Glede zobnikov, spredaj čim manjšega zadaj čim večjega.
matej2212
zariban cilinder
Prispevkov: 103
Pridružen: To Apr 26, 2016 3:27 pm

Re: Razna vprašanja (delavnica)

Odgovor Napisal/-a matej2212 »

A bo spredaj 22 in zadaj 33 v redu? Koliko lahko pričakujem končno?
Uporabniški avatar
A5f
glava cilindra
Prispevkov: 547
Pridružen: Ne Jul 18, 2010 8:04 pm
Kraj: Celje

Re: Razna vprašanja (delavnica)

Odgovor Napisal/-a A5f »

matej2212 napisal/-a:A bo spredaj 22 in zadaj 33 v redu? Koliko lahko pričakujem končno?
20
Uporabniški avatar
blazzy
kriva felna
Prispevkov: 62
Pridružen: So Jul 27, 2013 6:00 pm
Kraj: Vodice

Re: Razna vprašanja (delavnica)

Odgovor Napisal/-a blazzy »

Živjo! Js mam pa pr avtomatiku en problem k se že kr doug uleče. Mam a5 clinder fi42 pa neki amatersko brušeni kanali. K mopedu narastejo obrati al pa k je mau bl segret začne cukat, sliš se pa k da bi nek frej zrk ulekl. Zdej dihtnge sm že use zamenu, use površine so ravne pa lepo tesni. Bat je nov pa obročki so tut celi. Mam pa lamelni ventil od a55, pa zdej nevem a dihtnga pride iz obeh strani al tisit strani k je že ena gumica gor ne.
Uporabniški avatar
tomostuner
auspuh
Prispevkov: 799
Pridružen: To Okt 21, 2014 7:18 pm

Re: Razna vprašanja (delavnica)

Odgovor Napisal/-a tomostuner »

Mi lahk kdo hitr napiše mere semeringov za tastaro apn mašino vem da bi moglo nek na forumu bit ampak nenajdem
tomos 4 life
Uporabniški avatar
prlek
cilinder
Prispevkov: 1071
Pridružen: Ne Dec 07, 2014 1:41 pm
Kraj: Ormož

Re: Razna vprašanja (delavnica)

Odgovor Napisal/-a prlek »

tomostuner napisal/-a:Mi lahk kdo hitr napiše mere semeringov za tastaro apn mašino vem da bi moglo nek na forumu bit ampak nenajdem
Tehnični arhiv!
Berty
glava cilindra
Prispevkov: 724
Pridružen: Sr Maj 11, 2016 6:41 pm

Re: Razna vprašanja (delavnica)

Odgovor Napisal/-a Berty »

Ima kdo skico pravilno sestavljenih lamel/celotne kuplenge za APN4? Pomoje je prav samo da mam za preverit :)
APN4M 83'
Uporabniški avatar
DaNiLo
cilinder
Prispevkov: 1095
Pridružen: Sr Feb 17, 2010 8:56 pm
Kraj: Ptuj

Re: Razna vprašanja (delavnica)

Odgovor Napisal/-a DaNiLo »

Berty napisal/-a:Ima kdo skico pravilno sestavljenih lamel/celotne kuplenge za APN4? Pomoje je prav samo da mam za preverit :)
Če boš narobe sestavil, ti bo uničlo vmesne plate. Slike pa vsaj jaz nimam.
[color=#0000BF]Hvala bogu[/color], [color=#0000BF]da sem[/color] [color=#FF0000][size=150]štajerc[/size][/color] [color=#0000BF]to ne more biti vsak!!![/color]
lojze-si
Mojster
Prispevkov: 809
Pridružen: Po Sep 02, 2013 9:53 pm

Re: Razna vprašanja (delavnica)

Odgovor Napisal/-a lojze-si »

blazzy napisal/-a:Živjo! Js mam pa pr avtomatiku en problem k se že kr doug uleče. Mam a5 clinder fi42 pa neki amatersko brušeni kanali. K mopedu narastejo obrati al pa k je mau bl segret začne cukat, sliš se pa k da bi nek frej zrk ulekl. Zdej dihtnge sm že use zamenu, use površine so ravne pa lepo tesni. Bat je nov pa obročki so tut celi. Mam pa lamelni ventil od a55, pa zdej nevem a dihtnga pride iz obeh strani al tisit strani k je že ena gumica gor ne.
Ditza
Odgovori