dirka automatikov VN Ivančne gorice

Si želite uporabnike foruma spoznati v živo?
Odgovori
Uporabniški avatar
4kar
kriva felna
Prispevkov: 57
Pridružen: So Dec 15, 2012 12:39 pm
Kraj: blizu litije

dirka automatikov VN Ivančne gorice

Odgovor Napisal/-a 4kar »

Zdravo ali kdo pride na VN Ivančne gorice? morda celo kdo dirkat, ki bo to nedeljo?
lp Jan
občudovalec tomosov
Uporabniški avatar
nejc93
kriva felna
Prispevkov: 66
Pridružen: Sr Jun 22, 2011 11:43 pm
Kraj: ljubljana

Re: dirka automatikov VN Ivančne gorice

Odgovor Napisal/-a nejc93 »

ni noben razpoložen za težke debate :lol:

kar se tiče ivančne pohvale organizatorju za izpeljano dirko super je bilo!! (še takih dirk) seveda
tokrat brez težav ni šlo ampak odpeljali smo do konca! ter dosegli odličen razultat! glede na tehnične težave :D
me pa moti nekaj stvari nekateri dirkači so se obnašali na pisti res nesramno ter niso upoštevali sodnike,zastave itd
to lahko potrdijo tudi drugi dirkači kateri so vozili v prvi skupini!ter zdej ne vem a ste nakteri ljudje res tako bolani
na ciao mopede da nas morate že takoj zjutraj vlačiti po zobeh?? padale bojo pritožbe bla bla čakali smo cel dan da odpremo našo raketo in kaj je blo NIČ! dejte že enkrat zbrat tisti denar da se zadevao odpre da poslikate,posnamete video premerite vse čeprav dvomim da bojo znali glede nato kaj sem videl danes :roll: skratka nekateri ste res smešni ter jemlete stvari še bol resno kot v GP :lol: mi smo prišli uživat se zabavat samo izgleda hodi tudi to nekmu močno v nos saj če zmagaš ni ok prav tako če si bol zadaj oz lahko tudi zadnji če je ciao ni dobro! na koncu pa slišiš naslednje leto bomo ciaote itak ukinili!najlaži vse za pokal :roll: na tak način boste daleč prišli! jaz se samo smejem :lol:
ps se vidmo VN LUKOVICE....
lp
denso26
glava cilindra
Prispevkov: 539
Pridružen: Pe Okt 15, 2010 9:43 am
Kraj: Šentvid pri Stični

Re: dirka automatikov VN Ivančne gorice

Odgovor Napisal/-a denso26 »

nejc93 napisal/-a:ni noben razpoložen za težke debate :lol:

kar se tiče ivančne pohvale organizatorju za izpeljano dirko super je bilo!! (še takih dirk) seveda
tokrat brez težav ni šlo ampak odpeljali smo do konca! ter dosegli odličen razultat! glede na tehnične težave :D
me pa moti nekaj stvari nekateri dirkači so se obnašali na pisti res nesramno ter niso upoštevali sodnike,zastave itd
to lahko potrdijo tudi drugi dirkači kateri so vozili v prvi skupini!ter zdej ne vem a ste nakteri ljudje res tako bolani
na ciao mopede da nas morate že takoj zjutraj vlačiti po zobeh?? padale bojo pritožbe bla bla čakali smo cel dan da odpremo našo raketo in kaj je blo NIČ! dejte že enkrat zbrat tisti denar da se zadevao odpre da poslikate,posnamete video premerite vse čeprav dvomim da bojo znali glede nato kaj sem videl danes :roll: skratka nekateri ste res smešni ter jemlete stvari še bol resno kot v GP :lol: mi smo prišli uživat se zabavat samo izgleda hodi tudi to nekmu močno v nos saj če zmagaš ni ok prav tako če si bol zadaj oz lahko tudi zadnji če je ciao ni dobro! na koncu pa slišiš naslednje leto bomo ciaote itak ukinili!najlaži vse za pokal :roll: na tak način boste daleč prišli! jaz se samo smejem :lol:
ps se vidmo VN LUKOVICE....
lp
Super je bilo, tekma je bila na momente res groba. Kar se tiče ciaotov se ne sekirajte. Tudi ciao ne bi sel dobro brez dobrih voznikov. Čestitke za rezultat!
https://t.me/pump_upp
Uporabniški avatar
nejc124
predelana mašina
Prispevkov: 1530
Pridružen: To Sep 01, 2009 2:17 pm
Kraj: Stična

Re: dirka automatikov VN Ivančne gorice

Odgovor Napisal/-a nejc124 »

Super dirka je bla, organizacija, navijaci..pohvalno:)
Drugo leto spet..mogoce bodo nrdil se dragrace zravn.
Motociklizem = privilegij za izbrance.

Piješ merlot fukaš povsod,
piješ teran fukaš usak dan,
piješ CVIČK adijo tičk. ;D

http://www.youtube.com/watch?v=IqtT7ezvBKc


ce si sam pripravljas drva te dvakrat pogrejejo! ;)
Uporabniški avatar
cerar
Mojster
Prispevkov: 1502
Pridružen: To Sep 22, 2009 5:26 pm

Re: dirka automatikov VN Ivančne gorice

Odgovor Napisal/-a cerar »

Dobro organizirano, zelo pa me je zmotilo, da so nekateri vozili čisto brez glave in preveč nevarno za druge..

Kar se tiče čaotov, res da gredo iz ovinka nekoliko bolje od naših Tomosov, je pa veliko odvisno tudi od voznika kot je npr. Grahek. Vseeno pa čestitke, dobro ste se pelal :)
Live life at full throttle! :)
No cams... no valves... no problems 2STROKE!
Uporabniški avatar
4kar
kriva felna
Prispevkov: 57
Pridružen: So Dec 15, 2012 12:39 pm
Kraj: blizu litije

Re: dirka automatikov VN Ivančne gorice

Odgovor Napisal/-a 4kar »

Tudi mi smo imeli še pred dirko nekaj tezav z motorjem ampak smo ga za silo postimali in odpeljali celotno dirko brez okvar. (za prvo dirko ni slabo, usaj tko mislim). Drugo leto se vidimo spet :D
Sem govoril z komentaorjem dirke in je slišal, da bodo drugo leto baje se povecali krog proge ;)
V lukovico gremo pa samo gledat letos.
Lp Jan
občudovalec tomosov
Frco z grco
auspuh lager
Prispevkov: 17
Pridružen: Ne Dec 13, 2015 9:43 pm
Kraj: kranj

Re: dirka automatikov VN Ivančne gorice

Odgovor Napisal/-a Frco z grco »

evo tuki je en video k smo ga sestavl z ekipo. Bli smo pa letos 18 od 44 kar je za prvič odlično, drug let bo pa se bol :D. Zdj pa u Kamnik :D
https://www.youtube.com/watch?v=zfY6VdouKzM
ro-bi
cilinder
Prispevkov: 1229
Pridružen: Po Apr 09, 2012 5:41 pm

Re: dirka automatikov VN Ivančne gorice

Odgovor Napisal/-a ro-bi »

Ne morem pogledat videa, ker je tako glupa muzika zraven, da mi dviga pritisk! Bi raje poslušal frčke, kako pojejo.
Uporabniški avatar
prlek
cilinder
Prispevkov: 1071
Pridružen: Ne Dec 07, 2014 1:41 pm
Kraj: Ormož

Re: dirka automatikov VN Ivančne gorice

Odgovor Napisal/-a prlek »

ro-bi napisal/-a:Ne morem pogledat videa, ker je tako glupa muzika zraven, da mi dviga pritisk! Bi raje poslušal frčke, kako pojejo.
Jas tudi ne, raje bi poslusal prepevanje kekca kot to.
Odgovori