Tomos A3 - VSF

Predstavite nam svoj moped
Odgovori
Mihahc
auspuh lager
Prispevkov: 19
Pridružen: Ne Feb 21, 2016 2:27 pm

Tomos A3 - VSF

Odgovor Napisal/-a Mihahc »

No predstavu bom mojga tomosa A3.. Kupljen je biu v nedelujocem stanju za 80e... Ker sm meu doma dele od a35 masine sm zaceu sestavljat drugo masino za kit
Setup:
-cilinder airsal 65 original zaenkrat
-Glava 44mm dmp
-glavna gred brez lukenj
-stransko koleno povrtano na 15mm
-vplinjac dellorto 15 15 z dizo 68
-dellorto filter+ crn pokrov
-zobnik spredn 26
-master sport izpuh
-breplatinski strom 12v80w na zgornji crtici

Namen mam spremenit balanco, litke pa mogoce kvadratno luc .. Ce ma kdo kksno idejo al pa sliko nej prlep :D

Pa ce kdo ve kaj bi loh spremeu da bi prdobiu se kksn km/h
Priponke
Snapchat-9204564355876409793.jpg
20160325_132823.jpg
Uporabniški avatar
brejker
vplinjač
Prispevkov: 290
Pridružen: Ne Mar 27, 2011 12:16 am
Kraj: Kamnik

Re: Tomos A3 - VSF

Odgovor Napisal/-a brejker »

Pusti okroglo, ker bolje izgleda.
Obrni nosilce za luč naokoli, da bo nižje pa bo že nekak zgledal.
Kolk leti?A gre potazadni?A gre do tačke?Ajkej piln?
Projekt: Tomos BT - Café racer
Uporabniški avatar
aljo69
el presidente
Prispevkov: 6819
Pridružen: Po Avg 10, 2009 1:53 pm
Kraj: Celje

Re: Tomos A3 - VSF

Odgovor Napisal/-a aljo69 »

kolko vem je 68 diza serijska v 15ki ... kupi set diz ... jaz sm imeu na podobnem setupu (tecno krul in športni filter) dizo 80 za kavno rjavo svečko :) sploh pri novem cilindru je važno, da ne laufa na suho :)
Mihahc
auspuh lager
Prispevkov: 19
Pridružen: Ne Feb 21, 2016 2:27 pm

Re: Tomos A3 - VSF

Odgovor Napisal/-a Mihahc »

Ja res je dizo ma serijsko 68 .. Motor ne przge v prvo pa v koncni mam obcutk da bi se souu pa ne more.. Morm svecko pogledat..
Zj mam notr 68 dizo .. Bom probu 72 pa bomo vidl...
Mihahc
auspuh lager
Prispevkov: 19
Pridružen: Ne Feb 21, 2016 2:27 pm

Re: Tomos A3 - VSF

Odgovor Napisal/-a Mihahc »

No odsraufu sm svecko dol .. Zj pa ce mi poveste a morm dt vecjo dizo al je uredu :D pr flešu zgleda svetlejsa kukr je.... Pri HDR(brez flesa) se lepo vid


Motor ceprou na cok przigam traja da przge usaj 10x ga morm zakurblat .. Pa obcutk mam da k se ogreje motor da gre mal slabs( nism zihr)
Priponke
Brez flesa
Brez flesa
Fleš
Fleš
Fles
Fles
Mihahc
auspuh lager
Prispevkov: 19
Pridružen: Ne Feb 21, 2016 2:27 pm

Re: Tomos A3 - VSF

Odgovor Napisal/-a Mihahc »

No uglaunm odloču sm se da bom kupu tecno krul izpuh, predelu bremzo, dou večjo dizo , litke pa nižjo balanco .. desn stanski pokrov bom mogu mal odžagat ker ne paše gor zaradi kolena na stran ;) Konc mesca pridejo slike .. če ma kdo kej od naštetega se lahko kej menmo :D
Mihahc
auspuh lager
Prispevkov: 19
Pridružen: Ne Feb 21, 2016 2:27 pm

Re: Tomos A3 - VSF

Odgovor Napisal/-a Mihahc »

Žiujo.. dizo sem zamenjal z 72 in zdaj motor deluje lepše... gor sm dau tehno krul izpuh in so se pospeški ful zboljšal končna se je pa dost poslabšala.. takkoj k sm dou gor nazaj master izpuh je pa obratno ( slabši pospeški pa ful bolša končna)
Zdej me pa zanima a je tehno izpuh narjen samo za pospeške al je tut za visoke obrate ?
Uporabniški avatar
aljo69
el presidente
Prispevkov: 6819
Pridružen: Po Avg 10, 2009 1:53 pm
Kraj: Celje

Re: Tomos A3 - VSF

Odgovor Napisal/-a aljo69 »

Mihahc napisal/-a:Žiujo.. dizo sem zamenjal z 72 in zdaj motor deluje lepše... gor sm dau tehno krul izpuh in so se pospeški ful zboljšal končna se je pa dost poslabšala.. takkoj k sm dou gor nazaj master izpuh je pa obratno ( slabši pospeški pa ful bolša končna)
Zdej me pa zanima a je tehno izpuh narjen samo za pospeške al je tut za visoke obrate ?
dizo mu daj večjo ... zaduši ga na obratih, ker mu zmanjka bencina ;) sem ti že najmanj 5x reko, da rabiš dize za nastavit motor ... nevem kaj se bojiš bencina moped je žejn :)
Mihahc
auspuh lager
Prispevkov: 19
Pridružen: Ne Feb 21, 2016 2:27 pm

Re: Tomos A3 - VSF

Odgovor Napisal/-a Mihahc »

sm probu tut z 75 dizo pa dela slabš k z 72 .. nevem zakaj bi pol z master izpuhom delal uredu brez trokiranja ? čudn mi je to k z master ga odpre brez problema
Odgovori