Razna vprašanja (delavnica)

Imate probleme z mopedom? dovolite, da vam pomagamo in svetujemo
Odgovori
Skofja_loka_fan
batzajla
Prispevkov: 27
Pridružen: Sr Apr 15, 2015 7:11 pm

Re: Razna vprašanja (delavnica)

Odgovor Napisal/-a Skofja_loka_fan »

Zdravo!
Imam prezplatinski 12v 50w strom. Platine nevem kako se nastavi na tej elektriki,ker sem bral eno temo in eni pravijo da so nekje crtice in da se more poravnati ampak jaz jih ne najdem. Imam pa vse original razen 42L bat in lipnik izpuh. Ce ima kdo izkusnje z brezplatinskim stromom naj mi prosim napise ampak mislim da ni to ker sem plato ze obrnil na vse strani ampak je zmeraj isto..

Lp
ro-bi
cilinder
Prispevkov: 1229
Pridružen: Po Apr 09, 2012 5:41 pm

Re: Razna vprašanja (delavnica)

Odgovor Napisal/-a ro-bi »

Skofja_loka_fan napisal/-a:Zdravo!
Imam prezplatinski 12v 50w strom. Platine nevem kako se nastavi na tej elektriki
Skofja_loka_fan
batzajla
Prispevkov: 27
Pridružen: Sr Apr 15, 2015 7:11 pm

Re: Razna vprašanja (delavnica)

Odgovor Napisal/-a Skofja_loka_fan »

Mislil sem predvzig..
apn4m
vplinjač
Prispevkov: 447
Pridružen: Sr Dec 30, 2015 8:56 pm
Kraj: Col nad Ajdovščino

Re: Razna vprašanja (delavnica)

Odgovor Napisal/-a apn4m »

Skofja_loka_fan napisal/-a:Mislil sem predvzig..

Aha...pol maš od Bt-ja brezplatinski ali samo na 2 tuljavi?
Skofja_loka_fan
batzajla
Prispevkov: 27
Pridružen: Sr Apr 15, 2015 7:11 pm

Re: Razna vprašanja (delavnica)

Odgovor Napisal/-a Skofja_loka_fan »

apn4m napisal/-a:
Skofja_loka_fan napisal/-a:Mislil sem predvzig..

Aha...pol maš od Bt-ja brezplatinski ali samo na 2 tuljavi?


Imam 12v 50w sta pa dve tuljavi ja iz ene gre rumen kabel iz druge crn..
jkanoni
glava cilindra
Prispevkov: 625
Pridružen: Ne Sep 12, 2010 8:24 pm

Re: Razna vprašanja (delavnica)

Odgovor Napisal/-a jkanoni »

Skofja_loka_fan napisal/-a:Zdravo!
Imam prezplatinski 12v 50w strom. Platine nevem kako se nastavi na tej elektriki,ker sem bral eno temo in eni pravijo da so nekje crtice in da se more poravnati ampak jaz jih ne najdem. Imam pa vse original razen 42L bat in lipnik izpuh. Ce ima kdo izkusnje z brezplatinskim stromom naj mi prosim napise ampak mislim da ni to ker sem plato ze obrnil na vse strani ampak je zmeraj isto..

Lp
Če nimaš zarez za brezplatinsko elektriko preberi, kaj sem ti napisal.
Ta " štrom" nima platin in ga lepo nastavi na sredino podolgovatih izvrtin ( vijak na sredini). Če bi hotel bolj natančno nastavitev pa bi rabil multimeter za ugotovitev kdaj je magnet vklopil elektroniko . S tem pa bi lahko nastavil predužig.
Skofja_loka_fan
batzajla
Prispevkov: 27
Pridružen: Sr Apr 15, 2015 7:11 pm

Re: Razna vprašanja (delavnica)

Odgovor Napisal/-a Skofja_loka_fan »

jkanoni napisal/-a:
Skofja_loka_fan napisal/-a:Zdravo!
Imam prezplatinski 12v 50w strom. Platine nevem kako se nastavi na tej elektriki,ker sem bral eno temo in eni pravijo da so nekje crtice in da se more poravnati ampak jaz jih ne najdem. Imam pa vse original razen 42L bat in lipnik izpuh. Ce ima kdo izkusnje z brezplatinskim stromom naj mi prosim napise ampak mislim da ni to ker sem plato ze obrnil na vse strani ampak je zmeraj isto..

Lp
Če nimaš zarez za brezplatinsko elektriko preberi, kaj sem ti napisal.
Ta " štrom" nima platin in ga lepo nastavi na sredino podolgovatih izvrtin ( vijak na sredini). Če bi hotel bolj natančno nastavitev pa bi rabil multimeter za ugotovitev kdaj je magnet vklopil elektroniko . S tem pa bi lahko nastavil predužig.
Fora je da sem plato ze premikal v vse strani 10x ampak dela isto..
Mihahc
auspuh lager
Prispevkov: 19
Pridružen: Ne Feb 21, 2016 2:27 pm

Re: Razna vprašanja (delavnica)

Odgovor Napisal/-a Mihahc »

Mene pa zanima če je že kdo menju zadnjo bremzo iz noge gor na roko pr tomos a3 ? Če je treba kej predelat al paše use
Uporabniški avatar
si_me
auspuh
Prispevkov: 873
Pridružen: Pe Okt 16, 2009 6:27 pm

Re: Razna vprašanja (delavnica)

Odgovor Napisal/-a si_me »

Mihahc napisal/-a:Mene pa zanima če je že kdo menju zadnjo bremzo iz noge gor na roko pr tomos a3 ? Če je treba kej predelat al paše use
Rabiš samo levo ročico, daljši bovden za zadnjo zavoro a3 in pokrov zadnje zavore, ki ima narejeno za vpenjanje zajle (na nožno zavoro nimajo nosilca z navojem). Na nihajkah nisem prepričan ali je pri nožni zavori puščen tudi jeziček za bovden.
Nekateri imajo zgoraj speljano nekateri spodaj, odvisno od modela. Nevidim pa razloga zakaj bi to naredil. Zajla se lahko strga.
Priponke
dsc00594.jpg
tomosmb
batzajla
Prispevkov: 41
Pridružen: Pe Mar 18, 2016 7:34 pm

Re: Razna vprašanja (delavnica)

Odgovor Napisal/-a tomosmb »

Mogoče kdo ve, če se da posebaj kupit tesnilo za pipico za gorivo, ali je potrebno kupit celo novo pipico?

LP
Odgovori