Tomos streetmate

Predstavite nam svoj moped
Odgovori
strmec
zariban cilinder
Prispevkov: 110
Pridružen: Po Dec 09, 2013 8:01 pm
Kontakt:

Tomos streetmate

Odgovor Napisal/-a strmec »

Z njim se vozim že en teden je malo predelan oziroma blokade so pobrane ven tako da gre 65-70.
Priponke
11062010202.jpg
11062010201.jpg
20% mladih vidi svojo prihodnost zelo rožnato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!
strmec
zariban cilinder
Prispevkov: 110
Pridružen: Po Dec 09, 2013 8:01 pm
Kontakt:

Re: Tomos streetmate

Odgovor Napisal/-a strmec »

Zdaj sem kupil cilinderkit airsal 65cc. Za sklopki grejo zahvale cerarju res odlično jih naredi zdaj jih je pa potrebno nastavit. Ko sestavim pa nastavim še uplinjač pride posnetek vožnje. :D V planu je še zamenjava izpuh, kaj mi predlagate?
Priponke
IMG_20160224_180727[1].jpg
20% mladih vidi svojo prihodnost zelo rožnato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!
mopedist321
auspuh lager
Prispevkov: 12
Pridružen: Sr Feb 10, 2016 10:27 pm

Re: Tomos streetmate

Odgovor Napisal/-a mopedist321 »

Tecnigas
Uporabniški avatar
aljo69
el presidente
Prispevkov: 6819
Pridružen: Po Avg 10, 2009 1:53 pm
Kraj: Celje

Re: Tomos streetmate

Odgovor Napisal/-a aljo69 »

po meri od teh mojstrov na forumu (pvl, kvas, cerar, macula itd)
Starie
zobnik
Prispevkov: 163
Pridružen: Ne Sep 19, 2010 8:11 pm

Re: Tomos streetmate

Odgovor Napisal/-a Starie »

aljo69 napisal/-a:po meri od teh mojstrov na forumu (pvl, kvas, cerar, macula itd)
En tak izpuh sem probal, na BTju. Na obratih resonance je res najboljši od vseh, kar sem jih probal, trže gate.

Na območju vseh ostalih vrtljajev pa je za en ku*@c. Ni primeren za normalno, kaj šele umirjeno vožnjo. Je bolj za terat nonstop.

Poskusil sem samo enega takšnega, mogoče so ostale izvedbe boljše...


Meni je najbolj všeč Technigas, imam ga na Airsal 65 kitu ter na originalnem Racingu. Nima kakšnega posebnega buma na resonanci, nima pa tudi motečih resonančnih lukenj in se lahko lepo voziš s solidnimi rezultati (pospeški, hitrost).
stupi
auspuh lager
Prispevkov: 19
Pridružen: Ne Sep 22, 2013 1:37 pm

Re: Tomos streetmate

Odgovor Napisal/-a stupi »

Za malo bolj umirjeno vožnjo z nižjimi obrati je primeren tecnigas. Ni preglasen, ima lep globok zvok, lep izgled. Od izpuhov, ki se jih dobi pri trgovcih imam krula, tecno in tecnigasa, pa mi je za normalno uporabo tecnigas daleč najboljši.
Odgovori