Razna vprašanja (delavnica)

Imate probleme z mopedom? dovolite, da vam pomagamo in svetujemo
Odgovori
flexer123
auspuh lager
Prispevkov: 11
Pridružen: To Jul 14, 2015 6:47 pm

Re: Razna vprašanja (delavnica)

Odgovor Napisal/-a flexer123 »

Starie napisal/-a:
flexer123 napisal/-a:živjo,

mene zanima do koliko km/h zdrži od avtomatika original avspuh predn začne blokirat.

Lp
A35 izpuh na originalnem A35 mopedu začne blokirat pri 49 km/h.
Za navaden A3 izpuh ne vem, ta ponavadi ne trokira po ravnem, ni tako zadušen.
Mene zanima za a3 da bi ga malo predelal ampak bi pustil original avspuh.Hocm pa da mi gre ene 60kmh. Zato me zanima ce bi original avspuh zmogu tako hitrost.
Uporabniški avatar
maatej
auspuh
Prispevkov: 819
Pridružen: So Dec 25, 2010 7:28 pm

Re: Razna vprašanja (delavnica)

Odgovor Napisal/-a maatej »

se da narest, vse prekate vn in protikonus not. problem takega avspuha je da za original cly prime na previsokih obratih...
Uporabniški avatar
tomostuner
auspuh
Prispevkov: 799
Pridružen: To Okt 21, 2014 7:18 pm

Re: Razna vprašanja (delavnica)

Odgovor Napisal/-a tomostuner »

maatej napisal/-a:se da narest, vse prekate vn in protikonus not. problem takega avspuha je da za original cly prime na previsokih obratih...
samo je treba izpuh prerezat potem :)
tomos 4 life
Uporabniški avatar
maatej
auspuh
Prispevkov: 819
Pridružen: So Dec 25, 2010 7:28 pm

Re: Razna vprašanja (delavnica)

Odgovor Napisal/-a maatej »

seveda :)
flexer123
auspuh lager
Prispevkov: 11
Pridružen: To Jul 14, 2015 6:47 pm

Re: Razna vprašanja (delavnica)

Odgovor Napisal/-a flexer123 »

Jst hocm auspuh pustit original zato me zanima do koliko brzine zdrzi da ne blokira.
Uporabniški avatar
aljo69
el presidente
Prispevkov: 6818
Pridružen: Po Avg 10, 2009 1:53 pm
Kraj: Celje

Re: Razna vprašanja (delavnica)

Odgovor Napisal/-a aljo69 »

flexer123 napisal/-a:Jst hocm auspuh pustit original zato me zanima do koliko brzine zdrzi da ne blokira.
brzina nima nobene veze z tem ... vsaj direktno ne :) a3 izpuh je pa tak kot je... dober za flekserje, a35 in ostale, ki majo še bolj zablokiran izpuh drugo pa žal ne ... z resonančnim izpuhom se boš približal že tej hitrosti (cca 55km/h na a3), ampak glih izpuh je tisti, ki igra največjo vlogo pri tem ;)
flexer123
auspuh lager
Prispevkov: 11
Pridružen: To Jul 14, 2015 6:47 pm

Re: Razna vprašanja (delavnica)

Odgovor Napisal/-a flexer123 »

aljo69 napisal/-a:
flexer123 napisal/-a:Jst hocm auspuh pustit original zato me zanima do koliko brzine zdrzi da ne blokira.
brzina nima nobene veze z tem ... vsaj direktno ne :) a3 izpuh je pa tak kot je... dober za flekserje, a35 in ostale, ki majo še bolj zablokiran izpuh drugo pa žal ne ... z resonančnim izpuhom se boš približal že tej hitrosti (cca 55km/h na a3), ampak glih izpuh je tisti, ki igra največjo vlogo pri tem ;)
Vem to sam jst sm mislu popilt kanale mogoče večji ferg. Kljub temu da je avspuh original bi moglo it vsaj dobrih 55kmh zato me zanima do kolko gre z original avspuhom.
apn4m
vplinjač
Prispevkov: 447
Pridružen: Sr Dec 30, 2015 8:56 pm
Kraj: Col nad Ajdovščino

Re: Razna vprašanja (delavnica)

Odgovor Napisal/-a apn4m »

Zdravo!
Mene zanima, kako se bi dalo odstranit kakšne stare nalepke z gršta sicer ne od tomosa, mam neke druge od cigaret pa je zlo moteče kakšni predlogi? (In ne kadim....)


Lp
Uporabniški avatar
aljo69
el presidente
Prispevkov: 6818
Pridružen: Po Avg 10, 2009 1:53 pm
Kraj: Celje

Re: Razna vprašanja (delavnica)

Odgovor Napisal/-a aljo69 »

apn4m napisal/-a:Zdravo!
Mene zanima, kako se bi dalo odstranit kakšne stare nalepke z gršta sicer ne od tomosa, mam neke druge od cigaret pa je zlo moteče kakšni predlogi? (In ne kadim....)


Lp
fen pa zagret jih... sam star lim se boš kar matral dol spravit če ga sploh boš ... pa še pod nalepko zna bit bolj živa barva če je bila dalj časa gor
apn4m
vplinjač
Prispevkov: 447
Pridružen: Sr Dec 30, 2015 8:56 pm
Kraj: Col nad Ajdovščino

Re: Razna vprašanja (delavnica)

Odgovor Napisal/-a apn4m »

aljo69 napisal/-a:
apn4m napisal/-a:Zdravo!
Mene zanima, kako se bi dalo odstranit kakšne stare nalepke z gršta sicer ne od tomosa, mam neke druge od cigaret pa je zlo moteče kakšni predlogi? (In ne kadim....)


Lp
fen pa zagret jih... sam star lim se boš kar matral dol spravit če ga sploh boš ... pa še pod nalepko zna bit bolj živa barva če je bila dalj časa gor

Hvala! Saj to drgač mislim pol še mal spolirat, če bi ratalo.... :mrgreen:
Odgovori