tomos atx/e90

Koliko je kaka stvar vredna?
Uporabniški avatar
tomosak
specjalka
Prispevkov: 3005
Pridružen: Sr Jul 07, 2010 9:55 pm

Re: tomos atx/e90

Odgovor Napisal/-a tomosak »

uglavnem kot sem rekel je škoda besed za njega res..
motor bom pa za 1x obdržal mogoče čez čas prodam :)
Ker vsak ki je kaj takega dal skozi ve kako je to, koliko dela vložiš, tudi ljubezni :D paziš in vse, na koncu ga pa kupi nekdo ki ga zjebe po enem tednu in ti teži da si ga nategnil in vse.. Ko sestaviš tak motor sam veš vse njegove značilnosti, kaj mu najbolj paše in drugi se bo tega težko navadu :)
Smisel živleja je met Tomosa v garaži :D
GSI je zmaj al GTI
ga drži, jebiga brate
zna se ko je brži ;)

Janim8 počivaj v miru!
tomosatx50s
vplinjač
Prispevkov: 451
Pridružen: Če Jun 26, 2014 12:19 pm

Re: tomos atx/e90

Odgovor Napisal/-a tomosatx50s »

tomosak napisal/-a:uglavnem kot sem rekel je škoda besed za njega res..
motor bom pa za 1x obdržal mogoče čez čas prodam :)
Ker vsak ki je kaj takega dal skozi ve kako je to, koliko dela vložiš, tudi ljubezni :D paziš in vse, na koncu ga pa kupi nekdo ki ga zjebe po enem tednu in ti teži da si ga nategnil in vse.. Ko sestaviš tak motor sam veš vse njegove značilnosti, kaj mu najbolj paše in drugi se bo tega težko navadu :)
Tako je :) .se strinjam s tabo.oseba ki ni sestavljala oz obnavljala motorja,kot si ga sam ne bo nikoli razumela koliko časa,živcev in denarja potegne tak projekt za sabo. Na koncu dobiš odgovor:Saj je samo Tomos.Moj nasvet.obdrži ga.nekoč ti bo žal da si ga prodal.lp
tomostroj
auspuh lager
Prispevkov: 3
Pridružen: So Jul 11, 2015 4:28 pm

Re: tomos atx/e90

Odgovor Napisal/-a tomostroj »

Scenic napisal/-a:400e - 500e max. Pa pojdi raje bloke barvat z čopičem in jupol barvo! Pizda si debil ej....
Pametnjakovič
tomostroj
auspuh lager
Prispevkov: 3
Pridružen: So Jul 11, 2015 4:28 pm

Re: tomos atx/e90

Odgovor Napisal/-a tomostroj »

tomosatx50s napisal/-a:
tomosak napisal/-a:uglavnem kot sem rekel je škoda besed za njega res..
motor bom pa za 1x obdržal mogoče čez čas prodam :)
Ker vsak ki je kaj takega dal skozi ve kako je to, koliko dela vložiš, tudi ljubezni :D paziš in vse, na koncu ga pa kupi nekdo ki ga zjebe po enem tednu in ti teži da si ga nategnil in vse.. Ko sestaviš tak motor sam veš vse njegove značilnosti, kaj mu najbolj paše in drugi se bo tega težko navadu :)
Tako je :) .se strinjam s tabo.oseba ki ni sestavljala oz obnavljala motorja,kot si ga sam ne bo nikoli razumela koliko časa,živcev in denarja potegne tak projekt za sabo. Na koncu dobiš odgovor:Saj je samo Tomos.Moj nasvet.obdrži ga.nekoč ti bo žal da si ga prodal.lp
Ta ma čist prov
Odgovori