Razna vprašanja (delavnica)

Imate probleme z mopedom? dovolite, da vam pomagamo in svetujemo
Odgovori
Uporabniški avatar
DaNiLo
cilinder
Prispevkov: 1095
Pridružen: Sr Feb 17, 2010 8:56 pm
Kraj: Ptuj

Re: Razna vprašanja (delavnica)

Odgovor Napisal/-a DaNiLo »

Pozdravljeni,

enkrat je bilo govora o sprednjih žarnicah, pa se ne spomnim točno in ne najdem nikjer, šlo pa je za dosti močnejšo žarnico in bi bil zelo hvaležen, če bi mogoče vedel kdo, kateri tip žarnice je to. Lahko je 12V ali pa tudi 6V.
[color=#0000BF]Hvala bogu[/color], [color=#0000BF]da sem[/color] [color=#FF0000][size=150]štajerc[/size][/color] [color=#0000BF]to ne more biti vsak!!![/color]
Uporabniški avatar
peropodgurc
auspuh
Prispevkov: 849
Pridružen: Po Jun 14, 2010 1:57 pm
Kraj: Novo mesto

Re: Razna vprašanja (delavnica)

Odgovor Napisal/-a peropodgurc »

DaNiLo napisal/-a:Pozdravljeni,

enkrat je bilo govora o sprednjih žarnicah, pa se ne spomnim točno in ne najdem nikjer, šlo pa je za dosti močnejšo žarnico in bi bil zelo hvaležen, če bi mogoče vedel kdo, kateri tip žarnice je to. Lahko je 12V ali pa tudi 6V.
Mogoče ti tole kej prov pride? :)
viewtopic.php?f=63&t=7735
TOMOS
Uporabniški avatar
DaNiLo
cilinder
Prispevkov: 1095
Pridružen: Sr Feb 17, 2010 8:56 pm
Kraj: Ptuj

Re: Razna vprašanja (delavnica)

Odgovor Napisal/-a DaNiLo »

Hvala, to sem že tudi prebral. :)
[color=#0000BF]Hvala bogu[/color], [color=#0000BF]da sem[/color] [color=#FF0000][size=150]štajerc[/size][/color] [color=#0000BF]to ne more biti vsak!!![/color]
Nano
auspuh lager
Prispevkov: 7
Pridružen: Če Jun 18, 2015 11:52 pm
Kraj: Jesenice

Re: Razna vprašanja (delavnica)

Odgovor Napisal/-a Nano »

zdravo fantje. Včerja sem uštimal puch maxi s. Sem kupil novo svečko, zračno loputo, dizo, ter novo pipico za bencin sedaj vzge normalno in pelje. Hvala ker ste mi pomagali. Sedaj me še nekaj zanima zakaj se ne da štantgasa naštelat. Lahko ga šaraufam koliko hočem ampak nobenega efekta. Hvala v naprej za pomoč.
Uporabniški avatar
tomostuner
auspuh
Prispevkov: 799
Pridružen: To Okt 21, 2014 7:18 pm

Re: Razna vprašanja (delavnica)

Odgovor Napisal/-a tomostuner »

ma kdo orginal spucan izpuh na atx-u pa če lahk pove kk se kaj pozna pa kok glasnejši je/// video
tomos 4 life
Uporabniški avatar
peropodgurc
auspuh
Prispevkov: 849
Pridružen: Po Jun 14, 2010 1:57 pm
Kraj: Novo mesto

Re: Razna vprašanja (delavnica)

Odgovor Napisal/-a peropodgurc »

tomostuner napisal/-a:ma kdo orginal spucan izpuh na atx-u pa če lahk pove kk se kaj pozna pa kok glasnejši je/// video
Če rabiš izpuh imam jst 3.Kolk je glasen pa nevem,ker nism mel nikol namontirano...
TOMOS
Uporabniški avatar
tomostuner
auspuh
Prispevkov: 799
Pridružen: To Okt 21, 2014 7:18 pm

Re: Razna vprašanja (delavnica)

Odgovor Napisal/-a tomostuner »

peropodgurc napisal/-a:
tomostuner napisal/-a:ma kdo orginal spucan izpuh na atx-u pa če lahk pove kk se kaj pozna pa kok glasnejši je/// video
Če rabiš izpuh imam jst 3.Kolk je glasen pa nevem,ker nism mel nikol namontirano...
cena, iz kot si
tomos 4 life
Uporabniški avatar
steem
kriva felna
Prispevkov: 62
Pridružen: Če Maj 28, 2015 12:14 am

Re: Razna vprašanja (delavnica)

Odgovor Napisal/-a steem »

Obnavljam zadnje amortizerje Tomosa 14M in me zanima kje dobiti olje UKA2 (google najde neko k**** japonsko olje za nohte) oz. če obstaja alternativa. Hvala

lp, Jernej
Uporabniški avatar
Wilf
zobnik
Prispevkov: 198
Pridružen: Sr Sep 04, 2013 10:18 pm

Re: Razna vprašanja (delavnica)

Odgovor Napisal/-a Wilf »

steem napisal/-a:Obnavljam zadnje amortizerje Tomosa 14M in me zanima kje dobiti olje UKA2 (google najde neko k**** japonsko olje za nohte) oz. če obstaja alternativa. Hvala

lp, Jernej
Japonsk je dobr, kitajceu se je treba izogibat
Lp
Live life at full throttle! :)
No cams... no valves... no problems 2STROKE!
franc
vplinjač
Prispevkov: 382
Pridružen: Po Maj 06, 2013 3:00 pm

Re: Razna vprašanja (delavnica)

Odgovor Napisal/-a franc »

steem napisal/-a:Obnavljam zadnje amortizerje Tomosa 14M in me zanima kje dobiti olje UKA2 (google najde neko k**** japonsko olje za nohte) oz. če obstaja alternativa. Hvala

lp, Jernej
UKA2 je hidravlično olje, ne vem če je isto ampak jaz sem dobil olje za viličarje (takrat je bilo to isto oz. zelo podobno) samo mi potem ni uspelo razdrti amortizerjev, tako da ne vem če bi delalo ali ne.
lp
Odgovori