Gilera CBA Trend

Predstavite nam svoj moped
Odgovori
Laura 69
batzajla
Prispevkov: 31
Pridružen: Sr Nov 24, 2010 8:39 pm
Kraj: Ljubljana

Gilera CBA Trend

Odgovor Napisal/-a Laura 69 »

Moja nova pridobitev,Gilera Trend (letnik 1988) sicer se nekako ne sliši kot Piaggio samo je v bistvi bolj Piaggio kot Gilera.Motor,pogn,uplinjač,izpuh in nihajka je v bistvu Piaggio Bravo nadgradnaja pa je izdelek Gilere.
Za enkrat ima originalen motor z oplinjačem 12/12,izpuh je originalen,variomat je originalen v podaljšano prestavo Polini UTAH in zadaj 100 mm variabilno jermenico.Od firme Piaggio ima tugi platišča,krmilo in ročke.Tudi gume so bile še originalne in preparele zato sem jih zamenjal z novimi mitas M-06.Motor je lepo vozen in udoben in upam ,da mi bo služil kot mora,edino kar trenutno nimam je zajla za števec ki je poškodova.


https://www.youtube.com/watch?v=vvBdtMW ... e=youtu.be
tomosfan
zariban cilinder
Prispevkov: 114
Pridružen: Pe Jan 20, 2012 11:32 pm
Kraj: Goriška Brda

Re: Gilera CBA Trend

Odgovor Napisal/-a tomosfan »

prijatel ima isto samo da ni trend...super motor...v primerjavi z ciaoti je veliko bolj trpežen
Laura 69
batzajla
Prispevkov: 31
Pridružen: Sr Nov 24, 2010 8:39 pm
Kraj: Ljubljana

Re: Gilera CBA Trend

Odgovor Napisal/-a Laura 69 »

Hvala,ja okvir motorja je dvodeli cevni in je videti močan.Gilera trend je ispeljanka iz CBA,menda pa obstaja tudi CBA Sport.Ciao-ta imam še vedno samo glede na to da zadaj nima amortizerjev sem se ga zadnja 3 leta malo naveličal ker je kar naporen glede na to da se z njim vsak dan peljem v službo ne glede na letni čas ali vreme.
tomosfan
zariban cilinder
Prispevkov: 114
Pridružen: Pe Jan 20, 2012 11:32 pm
Kraj: Goriška Brda

Re: Gilera CBA Trend

Odgovor Napisal/-a tomosfan »

Laura 69 napisal/-a:Hvala,ja okvir motorja je dvodeli cevni in je videti močan.Gilera trend je ispeljanka iz CBA,menda pa obstaja tudi CBA Sport.Ciao-ta imam še vedno samo glede na to da zadaj nima amortizerjev sem se ga zadnja 3 leta malo naveličal ker je kar naporen glede na to da se z njim vsak dan peljem v službo ne glede na letni čas ali vreme.
aha za sport še nisem slišal, sem slišal pa že za cb1 ki je zelo podobna ampak je na prestave. koliko si pa dal za njo če ni skrivnost?
Laura 69
batzajla
Prispevkov: 31
Pridružen: Sr Nov 24, 2010 8:39 pm
Kraj: Ljubljana

Re: Gilera CBA Trend

Odgovor Napisal/-a Laura 69 »

Dal sem 330 eur.Saj ni malo samo se reč res lepo pelje.Včeraj smo se peljali iz Ljublane v Krko in nazaj.Moped je udoben in ni naporen za dajše fure.

Model trend je zgleda precej redek,na italjanskih oglasih sta samo dve.

http://www.subito.it/moto-e-scooter/gil ... htm?last=1
Odgovori