Razna vprašanja (delavnica)

Imate probleme z mopedom? dovolite, da vam pomagamo in svetujemo
Odgovori
Uporabniški avatar
DaNiLo
cilinder
Prispevkov: 1095
Pridružen: Sr Feb 17, 2010 8:56 pm
Kraj: Ptuj

Re: Razna vprašanja (delavnica)

Odgovor Napisal/-a DaNiLo »

gregorn98 napisal/-a:najraje bi samo nimam uplinjača ki bi pasal na bt cilindre, ta teden moram enega kupit pa potem lahko :D
Ustvari nekaj pa javi :D
[color=#0000BF]Hvala bogu[/color], [color=#0000BF]da sem[/color] [color=#FF0000][size=150]štajerc[/size][/color] [color=#0000BF]to ne more biti vsak!!![/color]
gregorn98
batzajla
Prispevkov: 26
Pridružen: Po Jun 20, 2011 9:13 pm

Re: Razna vprašanja (delavnica)

Odgovor Napisal/-a gregorn98 »

manjka financ zaenkrat :D saj bo
gregorn98
batzajla
Prispevkov: 26
Pridružen: Po Jun 20, 2011 9:13 pm

Re: Razna vprašanja (delavnica)

Odgovor Napisal/-a gregorn98 »

rabim enega cilinder mojstra kateri bi mi vedel povedati kaj je to :) koga predlagate?
savagex
batzajla
Prispevkov: 26
Pridružen: Ne Dec 01, 2013 8:32 am

Re: Razna vprašanja (delavnica)

Odgovor Napisal/-a savagex »

Kateri izpuh mi priporočate za apn6 40mm cilinder L bat, bing 18, pa želim si da bi vleku tud pri nižjih obratih. Lipnik, Laser, MF power?
Uporabniški avatar
DaNiLo
cilinder
Prispevkov: 1095
Pridružen: Sr Feb 17, 2010 8:56 pm
Kraj: Ptuj

Re: Razna vprašanja (delavnica)

Odgovor Napisal/-a DaNiLo »

savagex napisal/-a:Kateri izpuh mi priporočate za apn6 40mm cilinder L bat, bing 18, pa želim si da bi vleku tud pri nižjih obratih. Lipnik, Laser, MF power?
Jaz imam doma enak set-up, gor pa navaden izpuh od apna z protikonusem in mi zelo lepo gre.
[color=#0000BF]Hvala bogu[/color], [color=#0000BF]da sem[/color] [color=#FF0000][size=150]štajerc[/size][/color] [color=#0000BF]to ne more biti vsak!!![/color]
savagex
batzajla
Prispevkov: 26
Pridružen: Ne Dec 01, 2013 8:32 am

Re: Razna vprašanja (delavnica)

Odgovor Napisal/-a savagex »

Ja to sem tud ze slisov sm se mi ne sanja sploh kak se to nardi ker nism se nikol.
jernej1997
vplinjač
Prispevkov: 268
Pridružen: Po Sep 24, 2012 6:11 pm
Kraj: spodnja Idrija

Re: Razna vprašanja (delavnica)

Odgovor Napisal/-a jernej1997 »

zdravo! zanima me kaj bi bilo narobe pri avtomatiku a3 da mece iz prestave, dokler drzis gas je uredu ko pa ne pa gre motor "u fole" in se potem ne vrne v prestavo.

lp
Two stroke only!!
Uporabniški avatar
matic123
zažgan bat
Prispevkov: 98
Pridružen: So Mar 05, 2011 5:57 pm

Re: Razna vprašanja (delavnica)

Odgovor Napisal/-a matic123 »

Kaksno je vaše mnenje o 12 sorni crk ojnic( te k se dobijo v velotu) so uredu ali se splača uzet mecovo? Ojnica bo v predelani bt mašini..
Uporabniški avatar
cerar
Mojster
Prispevkov: 1502
Pridružen: To Sep 22, 2009 5:26 pm

Re: Razna vprašanja (delavnica)

Odgovor Napisal/-a cerar »

matic123 napisal/-a:Kaksno je vaše mnenje o 12 sorni crk ojnic( te k se dobijo v velotu) so uredu ali se splača uzet mecovo? Ojnica bo v predelani bt mašini..
rabljeno CKR ojnico sem imel 1 sezono na D6ki z BT setupom, nobenega problema sploh :)
za ta denar super ojnica
Live life at full throttle! :)
No cams... no valves... no problems 2STROKE!
Uporabniški avatar
matic123
zažgan bat
Prispevkov: 98
Pridružen: So Mar 05, 2011 5:57 pm

Re: Razna vprašanja (delavnica)

Odgovor Napisal/-a matic123 »

cerar napisal/-a:
matic123 napisal/-a:Kaksno je vaše mnenje o 12 sorni crk ojnic( te k se dobijo v velotu) so uredu ali se splača uzet mecovo? Ojnica bo v predelani bt mašini..
rabljeno CKR ojnico sem imel 1 sezono na D6ki z BT setupom, nobenega problema sploh :)
za ta denar super ojnica
Amak a ni tako da so bile te crk "stare" bl kvalitetne kot te crk k jih sedaj nove kupiš ker se mi zdi da jih sedaj delaj u srbiji?to sem slišal nevem pa če je res.. Js bi rt nek tazga da zazih nebo šlo k vragu zato me mecova mika..
Odgovori