Nabijalnik

Vse kar vam pade na pamet
Odgovori
Uporabniški avatar
macula
Mojster
Prispevkov: 2011
Pridružen: Ne Sep 12, 2010 8:05 pm
Kraj: Idrija

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a macula »

Mene nekaj zanima.. En me kliče že 14dni skoraj vsak dan iz nemške številke +49... Pa se nisem nikoli javil (blokirat tudi nemorem na mojem mobitelu), ker je znano da kličejo okrog iz enih afriških številk pa to.. zdej mi je pa poslal sms: "Dobro večer, Moped Colibri če je?" in se mi zdi čudno, razen če je našel mojo telefonsko na bolhi, ker sem 3 leta nazaj prodajal kolibrija. sedaj prodajam samo tricikla..
Je imel kdo kakšno podobno izkušnjo? Javit se mu pa ne mislim.. :D
"Everything seemed very much to the limit and very difficult to improve any more" -Jan Thiel

'Top speed is the most unimportant thing in racing. Keeping your minimum speed high is the most important'
Uporabniški avatar
Kamion
cilinder
Prispevkov: 1153
Pridružen: So Sep 17, 2011 1:39 pm
Kontakt:

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a Kamion »

Poglej na net če je še koga klical.
Speed has never killed anyone. Suddenly becoming stationary, that's what gets you - Jeremy Clarkson
Uporabniški avatar
macula
Mojster
Prispevkov: 2011
Pridružen: Ne Sep 12, 2010 8:05 pm
Kraj: Idrija

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a macula »

kako to pogledam, razen da vtipkam telefonsko v iskalnik, najde mi pa vse drugo..
"Everything seemed very much to the limit and very difficult to improve any more" -Jan Thiel

'Top speed is the most unimportant thing in racing. Keeping your minimum speed high is the most important'
Uporabniški avatar
Pich
Mojster
Prispevkov: 2601
Pridružen: Sr Okt 13, 2010 6:42 pm
Kraj: Idrija

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a Pich »

Ti mu lepo napiši sms: colibri nič več sploh ne :D . Ne, ne pokliči center za pomoč uporabnikom in se pozanimaj, če je številka varna za pošiljanje sms-ov.
Verjamem v enega boga, Koprskega Tomosa
Uporabniški avatar
macula
Mojster
Prispevkov: 2011
Pridružen: Ne Sep 12, 2010 8:05 pm
Kraj: Idrija

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a macula »

ma klinc ga glida.
"Everything seemed very much to the limit and very difficult to improve any more" -Jan Thiel

'Top speed is the most unimportant thing in racing. Keeping your minimum speed high is the most important'
Uporabniški avatar
brrm
glava cilindra
Prispevkov: 689
Pridružen: Ne Avg 15, 2010 10:13 pm
Kraj: Rinček

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a brrm »

brrm napisal/-a:Zdravo.

V slikarju sem na hitro izrisal BT vilico. Tam kjer so ? me zanima debelina stene če bi kdo slučajno vedel.
Če komu ni slika razločna naj vpraša karkoli.

http://shrani.si/f/3U/wx/3bec9e7O/untitled.png
res noben ne ve? :(
pazi da te pazi ne zapazi ker če te pazi zapazi se pazi :D
Jani počivaj v miru!
petrolhead! :D
Uporabniški avatar
Pata
moped
Prispevkov: 2043
Pridružen: To Feb 01, 2011 3:16 pm
Kraj: Slap - (Okolica Vipave) - Primorska
Kontakt:

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a Pata »

Mogoče tukaj kakšen udeleženec tekmovanja modri volan? :)
Vsi so vedeli da je to nemogoče.Potem pa je prišel negdo,ki tega ni vedel in uspelo mu je!
“The Power to Win, is a lot of little things, done right.”
Uporabniški avatar
DaNiLo
cilinder
Prispevkov: 1095
Pridružen: Sr Feb 17, 2010 8:56 pm
Kraj: Ptuj

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a DaNiLo »

A mi zna kdo povedat, zakaj mi diode v notranjosti avta svetijo med vožnjo ravno toliko, da jih vidim, ko odprem vrata oz. zmaknem ključ ven svetijo normalno in ko ga zaklenem ugasnjo čist ?

So pa brez canbus upora, ker računalnik ne preverja notranjih žarnic ?
[color=#0000BF]Hvala bogu[/color], [color=#0000BF]da sem[/color] [color=#FF0000][size=150]štajerc[/size][/color] [color=#0000BF]to ne more biti vsak!!![/color]
akasa
vplinjač
Prispevkov: 444
Pridružen: Ne Jul 25, 2010 4:59 pm
Kraj: bliz krškega

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a akasa »

Navadna žarnica rab bistveno večjo napetost, da sveti, diode pa manjšo (navadna dioda ti svet pr 1V) Pač ko se pelješ je neka napetost prisotna zato ti rahlo svetijo... Če te to moti dej diode z predupori...

Vrjetno ti sveti zaradi altinatorja ki da tistih 14,4V in ne 12V pa je neka večja napetost...
Uporabniški avatar
DaNiLo
cilinder
Prispevkov: 1095
Pridružen: Sr Feb 17, 2010 8:56 pm
Kraj: Ptuj

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a DaNiLo »

akasa napisal/-a:Navadna žarnica rab bistveno večjo napetost, da sveti, diode pa manjšo (navadna dioda ti svet pr 1V) Pač ko se pelješ je neka napetost prisotna zato ti rahlo svetijo... Če te to moti dej diode z predupori...

Vrjetno ti sveti zaradi altinatorja ki da tistih 14,4V in ne 12V pa je neka večja napetost...
Bom moral nabavati tiste z upori.
[color=#0000BF]Hvala bogu[/color], [color=#0000BF]da sem[/color] [color=#FF0000][size=150]štajerc[/size][/color] [color=#0000BF]to ne more biti vsak!!![/color]
Odgovori