Nabijalnik

Vse kar vam pade na pamet
Odgovori
akasa
vplinjač
Prispevkov: 444
Pridružen: Ne Jul 25, 2010 4:59 pm
Kraj: bliz krškega

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a akasa »

Ma kdo kakšno informacijo če je bila danes organizirana kakšna "panoramska" vožnja ... namreč danes okol pol 12 so se peljale 3 skupine mopredistiv (večina tomos če sm prov videl) peljal so se pa čez križe proti koprivnici.. aja pa videt je blo k da majo vsi iste majce.. pa nekateri so mel čelade nekateri pa ne..
Uporabniški avatar
DaNiLo
cilinder
Prispevkov: 1095
Pridružen: Sr Feb 17, 2010 8:56 pm
Kraj: Ptuj

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a DaNiLo »

Pozdrav,

a se kdo spozna bolj točno v TVje ?

http://www.moj-tv.com/compare/led-tv
[color=#0000BF]Hvala bogu[/color], [color=#0000BF]da sem[/color] [color=#FF0000][size=150]štajerc[/size][/color] [color=#0000BF]to ne more biti vsak!!![/color]
Uporabniški avatar
LauraTomos
batzajla
Prispevkov: 34
Pridružen: So Maj 10, 2014 8:46 am
Kraj: Slovenija :D

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a LauraTomos »

DaNiLo napisal/-a:Pozdrav,

a se kdo spozna bolj točno v TVje ?

http://www.moj-tv.com/compare/led-tv
Lahko ti malo pomagam pri tej izberi, če gledamo Plasme (imajo bolj slabo sliko kot LED TV, nevem za koliko denarja hočeš kupiti televizor in koliko velik bo, ampak najboljšo robo ma LG še zmeraj, čeprav nekateri mislite da je Samsung še zmeraj pred vsemi: predlagam ti neki takega: http://www.moj-tv.com/led-tv/lg-39lb570v/17665, če ne mi pa preko ZS-ja pošli sporočilo in ti bom pomagu kokr se bo le dal in toliko kot je moje znanje veliko :D
Sami oldtimerji pr bajt ;)
ro-bi
cilinder
Prispevkov: 1229
Pridružen: Po Apr 09, 2012 5:41 pm

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a ro-bi »

LauraTomos napisal/-a:
Lahko ti malo pomagam pri tej izberi, če gledamo Plasme -imajo bolj slabo sliko kot LED TV
Nobena tehnologija, zaenkrat, nima boljše slike, kot pa plasma ;)
Uporabniški avatar
Pich
Mojster
Prispevkov: 2601
Pridružen: Sr Okt 13, 2010 6:42 pm
Kraj: Idrija

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a Pich »

LauraTomos napisal/-a:
DaNiLo napisal/-a:Pozdrav,

a se kdo spozna bolj točno v TVje ?

http://www.moj-tv.com/compare/led-tv
Lahko ti malo pomagam pri tej izberi, če gledamo Plasme (imajo bolj slabo sliko kot LED TV, nevem za koliko denarja hočeš kupiti televizor in koliko velik bo, ampak najboljšo robo ma LG še zmeraj, čeprav nekateri mislite da je Samsung še zmeraj pred vsemi: predlagam ti neki takega: http://www.moj-tv.com/led-tv/lg-39lb570v/17665, če ne mi pa preko ZS-ja pošli sporočilo in ti bom pomagu kokr se bo le dal in toliko kot je moje znanje veliko :D
Plasma ima mnogo boljšo sliko od led, bolj naravno in vidno pod večjim kotom. Problem pri plasmah je ker se precej segrevajo. Lg še zdaleč nima najboljših tv-jev. ima samo največjo izbiro modelov, ki pa se med sabo razlikujejo samo po kakšni malenkosti. tudi samsung ne sodi v sam top. Jaz bi se odločal med Philipsom, Toshibo in Sonyem. Odvisno spet od cenovnega razreda.
Verjamem v enega boga, Koprskega Tomosa
Uporabniški avatar
macula
Mojster
Prispevkov: 2011
Pridružen: Ne Sep 12, 2010 8:05 pm
Kraj: Idrija

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a macula »

Prvi tv s ploscatim zaslonom, ki smo ga pri nas doma kupili je bil od LGja, imeli smo ga na vikendu, uporabljen je bil pa 10x na leto, uglavnem vsakic ko smo sli domov je sel z nami tudi tv, da smo ga nesli na servis :)
Zdej nebi rad oblatil te znamke, mogoče je imel samo ta tv kakšno napako. :)
"Everything seemed very much to the limit and very difficult to improve any more" -Jan Thiel

'Top speed is the most unimportant thing in racing. Keeping your minimum speed high is the most important'
Uporabniški avatar
DaNiLo
cilinder
Prispevkov: 1095
Pridružen: Sr Feb 17, 2010 8:56 pm
Kraj: Ptuj

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a DaNiLo »

macula napisal/-a:Prvi tv s ploscatim zaslonom, ki smo ga pri nas doma kupili je bil od LGja, imeli smo ga na vikendu, uporabljen je bil pa 10x na leto, uglavnem vsakic ko smo sli domov je sel z nami tudi tv, da smo ga nesli na servis :)
Zdej nebi rad oblatil te znamke, mogoče je imel samo ta tv kakšno napako. :)
Meni je tudi LG crknil točno po poteku garancije, pa sem ga porihta in še mi sedaj služi, drugač pa je kar fanj tv.
[color=#0000BF]Hvala bogu[/color], [color=#0000BF]da sem[/color] [color=#FF0000][size=150]štajerc[/size][/color] [color=#0000BF]to ne more biti vsak!!![/color]
Žiga
zažgan bat
Prispevkov: 94
Pridružen: Če Avg 13, 2009 5:21 pm

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a Žiga »

Ker ne vem, kam bi postavil vprašanje, bom vprašal tu.

Kolega ima dokumente od apn, ki bi mi jih prodal. Ker pa je apn že "novejšega" tipa, nima identifikacijske ploščice z številkami, ampak je imel le nalepko, katero je ob barvanju motorja izgubil.

Zanima me, če se da kje dobit novo nalepko, glede na to, da prometna je?

LP Žiga
iskrademon
auspuh
Prispevkov: 908
Pridružen: To Nov 01, 2011 6:06 pm

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a iskrademon »

Kolko se mi zdi je ne rabiš. Rabiš samo številko na okvirju...:D
Žiga
zažgan bat
Prispevkov: 94
Pridružen: Če Avg 13, 2009 5:21 pm

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a Žiga »

..katere se natolče :D
Odgovori