Nabijalnik

Vse kar vam pade na pamet
Odgovori
buhti
cilinder
Prispevkov: 1102
Pridružen: Sr Avg 12, 2009 9:54 pm

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a buhti »

Men kompresorska pištola iz interdiskonta čist dobr služi pa sm dou zanjo 30€!

Drgač pa pejt tele biaxe še pogledat na conrad.si, tm majo kokr vem nemško/avstrisko robo
Slika
Uporabniški avatar
smejko1
moped
Prispevkov: 2402
Pridružen: Če Avg 13, 2009 9:50 am
Kraj: izola
Kontakt:

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a smejko1 »

buhti napisal/-a: Drgač pa pejt tele biaxe še pogledat na conrad.si, tm majo kokr vem nemško/avstrisko robo
Sm gledau tudi tam ja, sam imajo za 28€ 130w zato sem vas tudi spraševal samo med temi dvemi ker je tadrugi močnejši
Slika
R.I.P. Jani...
1.1.2012
butko
zobnik
Prispevkov: 166
Pridružen: Če Avg 27, 2009 1:58 pm
Kraj: Vrhnika

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a butko »

smejko1 napisal/-a:
buhti napisal/-a: Drgač pa pejt tele biaxe še pogledat na conrad.si, tm majo kokr vem nemško/avstrisko robo
Sm gledau tudi tam ja, sam imajo za 28€ 130w zato sem vas tudi spraševal samo med temi dvemi ker je tadrugi močnejši
ima ta 130w nastavek za kotno brušenje? jaz imam namen kupiti isto stvarco
Nije zdravo biti bolestan :)
buhti
cilinder
Prispevkov: 1102
Pridružen: Sr Avg 12, 2009 9:54 pm

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a buhti »

smejko1 napisal/-a:
buhti napisal/-a: Drgač pa pejt tele biaxe še pogledat na conrad.si, tm majo kokr vem nemško/avstrisko robo
Sm gledau tudi tam ja, sam imajo za 28€ 130w zato sem vas tudi spraševal samo med temi dvemi ker je tadrugi močnejši
Ti si dou interdiskot link... drgač pa itak močnejši je bolše je ane, kaj tuki kompliciraš :)

PS: jutr izpit iz slove :S :S ...
Slika
Uporabniški avatar
aljo69
el presidente
Prispevkov: 6820
Pridružen: Po Avg 10, 2009 1:53 pm
Kraj: Celje

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a aljo69 »

vso srečo buhti

kdo bo 400ti uporabnik ??? :D
Uporabniški avatar
smejko1
moped
Prispevkov: 2402
Pridružen: Če Avg 13, 2009 9:50 am
Kraj: izola
Kontakt:

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a smejko1 »

a buhti dela maturo?
Slika
R.I.P. Jani...
1.1.2012
Uporabniški avatar
aljo69
el presidente
Prispevkov: 6820
Pridružen: Po Avg 10, 2009 1:53 pm
Kraj: Celje

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a aljo69 »

smejko1 napisal/-a:a buhti dela maturo?
Vrjetno ja ...


P.S. NE BRAT MOJGA PODPISA :P
Uporabniški avatar
PiZdeK6_
mašina
Prispevkov: 1489
Pridružen: Sr Feb 03, 2010 5:31 pm
Kraj: Poljčane- Rogaška slatina

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a PiZdeK6_ »

mater včeraj smo bli v eni gostilni tam v naši vasi pa smo hamburgerje žrli pol pa se prpelajo neke pičke na 4 taktnem skuterji pa jes rečem sošolci če mi posodi kolibrija tega : viewtopic.php?f=8&t=791 pa sem se vsedo na njega zakurblau pa sn jih čakau kdaj bojo spelale ko so ble na križišči pol pa so spelale pa samo gas za njimi pa sn jih tak pihno ko keks ovi pički na skuterji ni blo nič jasno ne :D :lol: :lol:
Uporabniški avatar
aljo69
el presidente
Prispevkov: 6820
Pridružen: Po Avg 10, 2009 1:53 pm
Kraj: Celje

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a aljo69 »

PiZdeK6_ napisal/-a:mater včeraj smo bli v eni gostilni tam v naši vasi pa smo hamburgerje žrli pol pa se prpelajo neke pičke na 4 taktnem skuterji pa jes rečem sošolci če mi posodi kolibrija tega : viewtopic.php?f=8&t=791 pa sem se vsedo na njega zakurblau pa sn jih čakau kdaj bojo spelale ko so ble na križišči pol pa so spelale pa samo gas za njimi pa sn jih tak pihno ko keks ovi pički na skuterji ni blo nič jasno ne :D :lol: :lol:
sam si talent ne :) namesto da bi jo na sok povabu če se ti je dopadla ...
Uporabniški avatar
PiZdeK6_
mašina
Prispevkov: 1489
Pridružen: Sr Feb 03, 2010 5:31 pm
Kraj: Poljčane- Rogaška slatina

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a PiZdeK6_ »

aljo69 napisal/-a:
PiZdeK6_ napisal/-a:mater včeraj smo bli v eni gostilni tam v naši vasi pa smo hamburgerje žrli pol pa se prpelajo neke pičke na 4 taktnem skuterji pa jes rečem sošolci če mi posodi kolibrija tega : viewtopic.php?f=8&t=791 pa sem se vsedo na njega zakurblau pa sn jih čakau kdaj bojo spelale ko so ble na križišči pol pa so spelale pa samo gas za njimi pa sn jih tak pihno ko keks ovi pički na skuterji ni blo nič jasno ne :D :lol: :lol:
sam si talent ne :) namesto da bi jo na sok povabu če se ti je dopadla ...

eh če je tak malo fu*jena ... pička 8 razred pa na čikah , alkoholi pa še druga se najde :D
Odgovori