Nabijalnik

Vse kar vam pade na pamet
Odgovori
Uporabniški avatar
entipck
zariban cilinder
Prispevkov: 146
Pridružen: Ne Sep 12, 2010 11:35 am
Kraj: Medvode
Kontakt:

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a entipck »

Zdej pa, poslušejte kaj se je meni dogajalo telih par dni:

V centru Ljubljane so mi ene tri tedne nazaj ukradli mojega Piaggio SI electronic iz parka zvezda. Klical sem policijo, oni so si sicer vse zapisali ampak so rekli da ni šans da kej najdejo. Folk okoli pa seveda nič ni videl, kamere pa tudi nič posnele. No, pač, sem si rekel, se bom vsaj spet s Tomosi lahk začel ukvarjat (resno, te piaggioti so grozni iz vidika šraufanja. pa nikjer ne dobiš poceni delov). Gledam mal jst oglase na Bolhi, nakar najdem sliko mojega mopeda. Sicer nisem bil ziher a je moj ali ne, ampak teh electronic modelov ni kej dosti v sloveniji. Jst kličem tipa (nek Zoran iz Rudnika) in se zmenim za ogled. Tam ga sprašujem kolk cajta že ima moped, je rekel da 'ful časa', pa kdo je barval feltne (iz sive so bile s sprejem pobarvane na modro) in je rekel da njegov sin. Aja, pa moped je bil uničen do konca. Lonec od avspuha je bil prežagan kar nekje na sredi pa en cel lonec drugega avspuha prišvasan čez, pa namesto sprednje luči je bil kar en pokrov od tuperware posod :shock: . No, jst pogledam serijsko številko in ugotovim da je moped res moj. Grem na testno vožnjo, se ustavim za prvim ovinkom in kličem policijo, jim povem vse kaj se je zgodil in kje sem in da nej pridejo takoj. No, seveda niso prišli takoj tko da sem vmes naredil še ene par testnih voženj, spil sok z Zoranom, razšraufal vse kar se je z navadnim šraufencigerjem dalo in sestavil nazaj, no in potem se končno prikažejo policaji. Zoran začne preklinjat na polno, jst pa s policaji uredim vse papirje in dokažem da je moped moj. Potem so ga pa zasliševali, je rekel da je moped dobil dva dni nazaj, da ga je našel na bolhi, da je bla slika zamegljena in da se ni vidlo a so feltne modre ali ne in da on ne ve kdaj so modre ratale (oglas ni nikoli obstajal, smo preverili), da mu ga je prodal en tip iz črnuč in da on nič ne ve kaj pa kako. No, meni so moped vrnili tko da jst sem se lepo odpeljal (nimam pojma kaj so delali z njim ampak ropotal je ful, šel pa največ ene 20km/h. verjetno zaradi avspuha), policija je pa še zasliševala Zorana.

No, samo tolk, da boste vedeli, da če vam kdaj zmanjka kakšen moped, mogoče se bo našel pri nekem Zoranu ki ga ima že ful časa dva dni in ne zna kad so feltne ratale plave :lol:
Uporabniški avatar
aljo69
el presidente
Prispevkov: 6819
Pridružen: Po Avg 10, 2009 1:53 pm
Kraj: Celje

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a aljo69 »

haha lepo da si ga dobo nazaj ... zgleda boš meu kr neki dela in stroškov spet da zrihtaš v prvotno stanje :D
nocni voznik
glava cilindra
Prispevkov: 641
Pridružen: Če Avg 18, 2011 9:23 pm
Kraj: domžale

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a nocni voznik »

a mogoče kdo ve a se da kje v okolici domžal kupt dize za dellorta phbg 19
Uporabniški avatar
zankrzan
Mojster
Prispevkov: 1200
Pridružen: To Mar 27, 2012 4:00 pm
Kraj: Prelog, okolica Domžal

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a zankrzan »

nocni voznik napisal/-a:a mogoče kdo ve a se da kje v okolici domžal kupt dize za dellorta phbg 19
Tomaž Jeras- MAJ klub domžale. V stobu nasproti gasilskega doma ;)
nocni voznik
glava cilindra
Prispevkov: 641
Pridružen: Če Avg 18, 2011 9:23 pm
Kraj: domžale

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a nocni voznik »

zankrzan napisal/-a:
nocni voznik napisal/-a:a mogoče kdo ve a se da kje v okolici domžal kupt dize za dellorta phbg 19
Tomaž Jeras- MAJ klub domžale. V stobu nasproti gasilskega doma ;)
aha hvala
Uporabniški avatar
entipck
zariban cilinder
Prispevkov: 146
Pridružen: Ne Sep 12, 2010 11:35 am
Kraj: Medvode
Kontakt:

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a entipck »

aljo69 napisal/-a:haha lepo da si ga dobo nazaj ... zgleda boš meu kr neki dela in stroškov spet da zrihtaš v prvotno stanje :D
ma ja, ne bom se nekej nevemkaj matral, tolk da je normalno vozen, pol ga bom pa verjetno prodal... nočem se več s temi skuterji ukvarjat :roll:
Uporabniški avatar
brrm
glava cilindra
Prispevkov: 689
Pridružen: Ne Avg 15, 2010 10:13 pm
Kraj: Rinček

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a brrm »

Zdravo.

Ima kdo doma vw hrošča? če ja mi naj prosim napiše zs nekaj me zanima :)
pazi da te pazi ne zapazi ker če te pazi zapazi se pazi :D
Jani počivaj v miru!
petrolhead! :D
Uporabniški avatar
macula
Mojster
Prispevkov: 2011
Pridružen: Ne Sep 12, 2010 8:05 pm
Kraj: Idrija

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a macula »

brrm napisal/-a:Zdravo.

Ima kdo doma vw hrošča? če ja mi naj prosim napiše zs nekaj me zanima :)
Imamo jih.

https://www.youtube.com/watch?v=QPFQ6wf9AFE
"Everything seemed very much to the limit and very difficult to improve any more" -Jan Thiel

'Top speed is the most unimportant thing in racing. Keeping your minimum speed high is the most important'
Uporabniški avatar
brrm
glava cilindra
Prispevkov: 689
Pridružen: Ne Avg 15, 2010 10:13 pm
Kraj: Rinček

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a brrm »

macula napisal/-a:
brrm napisal/-a:Zdravo.

Ima kdo doma vw hrošča? če ja mi naj prosim napiše zs nekaj me zanima :)
Imamo jih.

https://www.youtube.com/watch?v=QPFQ6wf9AFE
mislim da sem tega videl na avto.netu :)
zvok je lep :D
pazi da te pazi ne zapazi ker če te pazi zapazi se pazi :D
Jani počivaj v miru!
petrolhead! :D
Uporabniški avatar
macula
Mojster
Prispevkov: 2011
Pridružen: Ne Sep 12, 2010 8:05 pm
Kraj: Idrija

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a macula »

Ja je na avtonetu. :)
"Everything seemed very much to the limit and very difficult to improve any more" -Jan Thiel

'Top speed is the most unimportant thing in racing. Keeping your minimum speed high is the most important'
Odgovori