Nabijalnik

Vse kar vam pade na pamet
Odgovori
Uporabniški avatar
rocky
auspuh lager
Prispevkov: 18
Pridružen: Po Sep 26, 2011 6:49 pm

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a rocky »

macula napisal/-a:
iskrademon napisal/-a:Pozdravljeni. Zanima me koliko približno pride izpit a kategorije, če ga je kdo opravljal. Moraš imeti CPP, če že imaš izpit za avto?
moraš imeti prej izpit za 125cc in potem za a2 (35kW). Uglavnem, da greš direkt delat a, mislim da moraš bit 24 star. Pejt prašat na kakšno avtošolo.
Izpit a1 (125ccm) ni pogoj za a2 (35 kW). Za kategorijo A moraš imet izpit A2 najmanj 2 leti ali pa 24 let če kategorije A2 nimaš. CPP-ji pa so drugačni.
savagex
batzajla
Prispevkov: 26
Pridružen: Ne Dec 01, 2013 8:32 am

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a savagex »

Lepo pozdravljeni

imam 160w elektro motor za skiro. motor je 24v. poganjal pa bi ga z dvema 12v 12ah akumulatorjema. Kaj se vam zdi bo 12 ah dovolj?
ro-bi
cilinder
Prispevkov: 1229
Pridružen: Po Apr 09, 2012 5:41 pm

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a ro-bi »

Koliko bo pa tehtalo vozilo in kako široke gume bodo gor?
savagex
batzajla
Prispevkov: 26
Pridružen: Ne Dec 01, 2013 8:32 am

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a savagex »

Vozilo ima nekje 2-3kg gumce pa so ene 3cm siroke s zracnico za nafilat
ro-bi
cilinder
Prispevkov: 1229
Pridružen: Po Apr 09, 2012 5:41 pm

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a ro-bi »

2-3kg???
Saj akumulatorja tehtata več....
Drugače je 12Ah 24V in 2-3 kile čez glavo dovolj za nore pospeške in velik domet.
savagex
batzajla
Prispevkov: 26
Pridružen: Ne Dec 01, 2013 8:32 am

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a savagex »

Sedaj mam en drug problem, ali lahko vezem en akumulator ki je 12v in12ah ter drugega ki je 12v in7ah, da bosta mela skupaj 24v? Bo to slo, pomojem razmisljanju bi moglo, samo da bo un k je 7ah prej prazen, imam prav?
akasa
vplinjač
Prispevkov: 444
Pridružen: Ne Jul 25, 2010 4:59 pm
Kraj: bliz krškega

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a akasa »

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=8517303

Biuši sošolc prodaja, res dobr ohranjen.. če pa kerga kej zanima pa ga nej pokliče oz. lahk se obrne na mene :D
iskrademon
auspuh
Prispevkov: 908
Pridružen: To Nov 01, 2011 6:06 pm

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a iskrademon »

Ka je možno da imajo 4 motorje isto št. šasije? Gre se za MZ ETZ. Na tehničnem so mi rekli, da os bili istega leta registrirani 4 isti motorji z isto številko.
alenson
zariban cilinder
Prispevkov: 115
Pridružen: Ne Feb 16, 2014 9:05 pm

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a alenson »

eno vprasanje za lastnike apn7 : iz apn 7 sem vzel masino nekaj casa nazaj in jo ima seedaj prijatelj na svoji 6ki.. svojo apn 7 sem prodal po delih, sedaj pa bi prodal to masino ki bi morala biti letnik 86. ampak na masini je letnica 87, pa me zanima ali je mozno da so bile masine sedmic eno leto novejse, in da so sli motorji v prodajo leta 87 ali kasneje ? v nasprotnem primeru zgleda da je bila masina zamenjana. Na prejsnem apn7 ki sem ga pa prodal v celoti, pa se ne spounim kaksna letnica je bila. govorim o letnici na strani magneta- pri zobniku. LP
ro-bi
cilinder
Prispevkov: 1229
Pridružen: Po Apr 09, 2012 5:41 pm

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a ro-bi »

savagex napisal/-a:Sedaj mam en drug problem, ali lahko vezem en akumulator ki je 12v in12ah ter drugega ki je 12v in7ah, da bosta mela skupaj 24v? Bo to slo, pomojem razmisljanju bi moglo, samo da bo un k je 7ah prej prazen, imam prav?
Različnih akumulatorjev ne smeš vezati zaporedno!
Odgovori