Tomos Avtomatik zadušen

Imate probleme z mopedom? dovolite, da vam pomagamo in svetujemo
Aljaž555
vplinjač
Prispevkov: 366
Pridružen: So Jan 25, 2014 8:27 am

Re: Tomos Avtomatik zadušen

Odgovor Napisal/-a Aljaž555 »

Mislim da ni zato ker imam tudi sam original izpuh samo da je od laserja malo gre hitreje samo da bi šlo pa +15 se mi pa zdi malo preveč samo mislim da za tehničnega nebi smelo biti problem koliko ti pa gre?
Crypto
auspuh lager
Prispevkov: 22
Pridružen: So Maj 10, 2014 11:51 am

Re: Tomos Avtomatik zadušen

Odgovor Napisal/-a Crypto »

Na števcu mi na tisti S nabija kazalec od napisa TOMOS, torej gre preko 60 po števcu sodeč, že off limits. Rečeno mi je bilo da je zamenjan samo avspuh in nič drugega, sem pa dobil tudi originalen izpuh zraven tako da bom poizkusil enkrat ga menjati če je res taka razlika samo zaradi tega.
Aljaž555
vplinjač
Prispevkov: 366
Pridružen: So Jan 25, 2014 8:27 am

Re: Tomos Avtomatik zadušen

Odgovor Napisal/-a Aljaž555 »

Kaj pa če ti števec narobe kaže imam prijatla ka ma kolibrija a5 pa mu števec za 10 preveč kaže.
Crypto
auspuh lager
Prispevkov: 22
Pridružen: So Maj 10, 2014 11:51 am

Re: Tomos Avtomatik zadušen

Odgovor Napisal/-a Crypto »

Tudi to sem odpisal, ko sem se peljal mimo tiste table vi vozite xx, mi je kazalo na tabli 55km/h pa nisem imel gasa do konca. Prav tako vsi kolegi pravijo da gre kot kakšna dobra štirka in da res dobro potegne (so vsi presenečeni). No saj hitrost me nič ne moti, ravno nasprotno še všeč mi je ker tako potegne, problem je edino pri tehničnem kjer mi znajo komplicirat.
Aljaž555
vplinjač
Prispevkov: 366
Pridružen: So Jan 25, 2014 8:27 am

Re: Tomos Avtomatik zadušen

Odgovor Napisal/-a Aljaž555 »

To se mi pa res čudno zid imaš še kaj predelano al samo izpuh od laserja?Ker jaz imam tudi ta izpuh pa še glavo od btja pa mi gre okol 50km/h
Crypto
auspuh lager
Prispevkov: 22
Pridružen: So Maj 10, 2014 11:51 am

Re: Tomos Avtomatik zadušen

Odgovor Napisal/-a Crypto »

Od prejšnega lastnika je bilo rečeno da ni bilo nič predelanega samo menjan avspuh in čez tehničnega je tudi šel slabo leto nazaj tako da je bil vsako leto registreran ter preverjen na tehničnem.
Zdaj me pa že res firbec matra če je še kaj drugega kot avspuh, ga bom zamenjal z starim ko bo lepše vreme pa bom videl če je res toliko v avspuhu ali je še kaj drugega in napišem tukaj koliko se pozna v hitrosti.
Odgovori