Kateri bat uporabljate ?

Vse kar se tiče mopedov
Odgovori
kumr
zobnik
Prispevkov: 182
Pridružen: Če Apr 29, 2010 12:21 pm

Re: Kateri bat uporabljate ?

Odgovor Napisal/-a kumr »

sm slisu ja da so dobri..na škatli od vetreksa piše 25 hour...sepraw 25 ur..zdey ma narjenih slabih 10 pa je tak ko bi ga z avtogena žgaw
Uporabniški avatar
sales0
vplinjač
Prispevkov: 466
Pridružen: Če Maj 27, 2010 9:25 pm
Kraj: Prekmurje-Murski Petrovci
Kontakt:

Re: Kateri bat uporabljate ?

Odgovor Napisal/-a sales0 »

kumr napisal/-a:sm slisu ja da so dobri..na škatli od vetreksa piše 25 hour...sepraw 25 ur..zdey ma narjenih slabih 10 pa je tak ko bi ga z avtogena žgaw
Katero olje pa uporabljaš?
Če ti najeda bat,ni nujno,da je krih sam bat,ampak je lahko polno drugih dejavnikov.
Neustrezno nastavljen fergazer,svečka z neprimerno delovno temperaturo,nepravilen squish,slabo olje za mešanico.



L.p!



Aleš!
Če si zadovoljen z mojimi storitvami povej naprej, če pa nisi zadovoljen pa povej meni.
EMAIL: team.ufo.performance@gmail.com
Uporabniški avatar
tomos majster
vplinjač
Prispevkov: 358
Pridružen: So Apr 03, 2010 9:02 pm
Kraj: tm k ni muh

Re: Kateri bat uporabljate ?

Odgovor Napisal/-a tomos majster »

PiZdeK6_ je napisal:pa ka se toti bat od alpine kaj razlikuje od navadnega bata od apnke?




hh razlikujejo po čem si to mislil - po kvaliteti samega bata ali obročkov , obliki ,dolžini .... drugače pa bat ko bat ponavadi je vsak isti razlikujejo se samo v kvaliteti !!! :mrgreen:


ej al si malo slabo prebral kaj sem napisal. lej ti dau sem ti copy paste pa boš vidu kva sm napisou če pa ne zastopš kaj sem hotu povedat pol pa še enkrat v prvi razred ok.
kumr
zobnik
Prispevkov: 182
Pridružen: Če Apr 29, 2010 12:21 pm

Re: Kateri bat uporabljate ?

Odgovor Napisal/-a kumr »

sales0 napisal/-a:
kumr napisal/-a:sm slisu ja da so dobri..na škatli od vetreksa piše 25 hour...sepraw 25 ur..zdey ma narjenih slabih 10 pa je tak ko bi ga z avtogena žgaw
Katero olje pa uporabljaš?
Če ti najeda bat,ni nujno,da je krih sam bat,ampak je lahko polno drugih dejavnikov.
Neustrezno nastavljen fergazer,svečka z neprimerno delovno temperaturo,nepravilen squish,slabo olje za mešanico.


uporablajm..TTS 2t...nej bi biw dobr za crosse..nimam pojma kaj bi blo..sej ni zdey tok hudo d bo ribnu sam pac na izpušni strani se mal vidjo raze ma minimalno..mal pa tut na usisni
Uporabniški avatar
bevk
zažgan bat
Prispevkov: 84
Pridružen: So Jun 19, 2010 11:54 am

Re: Kateri bat uporabljate ?

Odgovor Napisal/-a bevk »

42,5 meteor v APN 6 najhuj
jdivja2
glava cilindra
Prispevkov: 570
Pridružen: Ne Dec 13, 2009 8:52 am
Kraj: Negova

Re: Kateri bat uporabljate ?

Odgovor Napisal/-a jdivja2 »

jaz imam v alpinotu vertex in zdej teh 2000km kaj dela v apnki je kot nov.eni pravijo da so obročki kvaliteta pri alpinotu taka da bi naj zdržali 20000km in to je tut res ma en moj kolega alpinotov bat v navadni apn 6 in dela bat že dobrih 25000km in so obročki še skos kot iz škatlice
največja štajerska laž je To še spijemo pa gremo
flyboy
zobnik
Prispevkov: 185
Pridružen: So Mar 27, 2010 5:19 pm

Re: Kateri bat uporabljate ?

Odgovor Napisal/-a flyboy »

no jaz sem pa kupo ambiko. To pa zato, ker sem iskal 41mm bat. Ko sem ga že sestavljal je zgornji (L) obroček nekaj zafrkaval. Ni gladko sedel v utor ampak sem ga moral bolj potisniti. Ker mi je biaks spustil dušo, nisem mogel pobrusiti utora. Pa sem poskusil srečo. Ko sem vse skupaj sestavil, sem 20 minut pusto pri miru... potem mala vožnja, in nekajkrat sem ga zategnu, da vidim če sploh pride na obrate. In zatem slišim neko cinglanje, peljem se domov, naslednji dan razstavim in vidim da je obroček na štirih delih.
Začuda cilinder ni nič dobil, kapa čisto malo, obročkov pa se neda novih dobit.

Nikoli več ambiko! :evil:
jdivja2
glava cilindra
Prispevkov: 570
Pridružen: Ne Dec 13, 2009 8:52 am
Kraj: Negova

Re: Kateri bat uporabljate ?

Odgovor Napisal/-a jdivja2 »

flyboy napisal/-a:no jaz sem pa kupo ambiko. To pa zato, ker sem iskal 41mm bat. Ko sem ga že sestavljal je zgornji (L) obroček nekaj zafrkaval. Ni gladko sedel v utor ampak sem ga moral bolj potisniti. Ker mi je biaks spustil dušo, nisem mogel pobrusiti utora. Pa sem poskusil srečo. Ko sem vse skupaj sestavil, sem 20 minut pusto pri miru... potem mala vožnja, in nekajkrat sem ga zategnu, da vidim če sploh pride na obrate. In zatem slišim neko cinglanje, peljem se domov, naslednji dan razstavim in vidim da je obroček na štirih delih.
Začuda cilinder ni nič dobil, kapa čisto malo, obročkov pa se neda novih dobit.

Nikoli več ambiko! :evil:
z

kupi vertex naročiš ga lahko direktno iz tomosa.jaz nedam več notr v mašino drugega bata kot vertex in asso
največja štajerska laž je To še spijemo pa gremo
Uporabniški avatar
tomos majster
vplinjač
Prispevkov: 358
Pridružen: So Apr 03, 2010 9:02 pm
Kraj: tm k ni muh

Re: Kateri bat uporabljate ?

Odgovor Napisal/-a tomos majster »

jaz sem pa do sedaj imel sukokije sam bom tko reku za original atx-a ali apn je dobr za kaj več pa ne ker se prehitro znuca v bt-clilindru mi je zdržal bogih 1000 km pol je pa ribnu


drugače mam pa zdaj v motorju elkota



:) :) :)
flyboy
zobnik
Prispevkov: 185
Pridružen: So Mar 27, 2010 5:19 pm

Re: Kateri bat uporabljate ?

Odgovor Napisal/-a flyboy »

jdivja2 napisal/-a:
flyboy napisal/-a:no jaz sem pa kupo ambiko. To pa zato, ker sem iskal 41mm bat. Ko sem ga že sestavljal je zgornji (L) obroček nekaj zafrkaval. Ni gladko sedel v utor ampak sem ga moral bolj potisniti. Ker mi je biaks spustil dušo, nisem mogel pobrusiti utora. Pa sem poskusil srečo. Ko sem vse skupaj sestavil, sem 20 minut pusto pri miru... potem mala vožnja, in nekajkrat sem ga zategnu, da vidim če sploh pride na obrate. In zatem slišim neko cinglanje, peljem se domov, naslednji dan razstavim in vidim da je obroček na štirih delih.
Začuda cilinder ni nič dobil, kapa čisto malo, obročkov pa se neda novih dobit.

Nikoli več ambiko! :evil:
z

kupi vertex naročiš ga lahko direktno iz tomosa.jaz nedam več notr v mašino drugega bata kot vertex in asso
nimajo 41mm. saj zdaj bom dau na 42 in koniga. pa upam da se ne bo pregrel :roll:
Odgovori