Avtomatik a35 projekt

Predstavite nam svoj projekt
Fikic
kriva felna
Prispevkov: 66
Pridružen: So Okt 12, 2013 8:30 pm
Kraj: Juršinci

Re: Avtomatik a35 projekt

Odgovor Napisal/-a Fikic »

Nič ampak predloge , graje pa vse sprejmem :)
Fikic
kriva felna
Prispevkov: 66
Pridružen: So Okt 12, 2013 8:30 pm
Kraj: Juršinci

Re: Avtomatik a35 projekt

Odgovor Napisal/-a Fikic »

No naročil sem dh belanco tut . Raabljeno . Pričakuje pa se še ena masina da bomo na ono kit dali ker bo sklopka itd porihtano .
Fikic
kriva felna
Prispevkov: 66
Pridružen: So Okt 12, 2013 8:30 pm
Kraj: Juršinci

Re: Avtomatik a35 projekt

Odgovor Napisal/-a Fikic »

Pa še eno vprašanje ker sam se nea morem odločit. vem za en flexer gistel pa premišljujem da bi ga kupil samo nima papirjev . pa če bi mf3 gor naredo bi bli kaki problemi z policisti ==?
Fikic
kriva felna
Prispevkov: 66
Pridružen: So Okt 12, 2013 8:30 pm
Kraj: Juršinci

Re: Avtomatik a35 projekt

Odgovor Napisal/-a Fikic »

Slika


Seveeda da se delaa . Sklopko sem mel doma 3 dele te sklopke doma pa sem razdrl in jih bom predelal na skutr fedrce kupil pa bom rumene in črne fedrce .
Fikic
kriva felna
Prispevkov: 66
Pridružen: So Okt 12, 2013 8:30 pm
Kraj: Juršinci

Re: Avtomatik a35 projekt

Odgovor Napisal/-a Fikic »

No , ker je vsega lepega enkrat konec se mi je zgodilo na motorju to : Peljal sem se in mi je odtrgal vijak od zobnika in sem se peljal še naprej in je tisti del vijaka prišel k paknem in je utrgalo pakne narazen in uničilo ležišče ležaja še ene 2 cm zraven ležaja je in zbrusilo in ko je to utrgalo je še upognilo del nihajk sumim da tudi gištela mal . Torej na tem motorju se nebo več delalo in prosim da se tema zaklene . Bom pa predstavil drugi projekt n drugem motorju .


Lp
Uporabniški avatar
Kamion
cilinder
Prispevkov: 1153
Pridružen: So Sep 17, 2011 1:39 pm
Kontakt:

Re: Avtomatik a35 projekt

Odgovor Napisal/-a Kamion »

A čisto nič ni ropotalo ko se je to dogajalo ?
Speed has never killed anyone. Suddenly becoming stationary, that's what gets you - Jeremy Clarkson
Fikic
kriva felna
Prispevkov: 66
Pridružen: So Okt 12, 2013 8:30 pm
Kraj: Juršinci

Re: Avtomatik a35 projekt

Odgovor Napisal/-a Fikic »

Ne , ker če bi bi se ustavil . To se je vse skupaj zgodilo v 20 sekundah tako da niti ustavit nisem moral .

Lp
Fikic
kriva felna
Prispevkov: 66
Pridružen: So Okt 12, 2013 8:30 pm
Kraj: Juršinci

Re: Avtomatik a35 projekt

Odgovor Napisal/-a Fikic »

Prosim da se tema zapere če pa kerga kj zanima je štel brez mašine še vedno . z drugimi felgami in gištela ni zapigalo jz mam drug motor .Vse razen mašine in mf-a je :) Zelo ugodno kr dela napoto
Odgovori