Tomos E90

Predstavite nam svojo starino
Odgovori
gasper mahkota
vplinjač
Prispevkov: 342
Pridružen: Pe Maj 28, 2010 8:37 am
Kraj: bliZ Domžal

Re: Tomos E90

Odgovor Napisal/-a gasper mahkota »

Lepo delaš, koliko je premer špic na feltni(zadnja slika)? in kje si dobil nove špice?(al si dal stare cinkat)
Uporabniški avatar
Pata
moped
Prispevkov: 2043
Pridružen: To Feb 01, 2011 3:16 pm
Kraj: Slap - (Okolica Vipave) - Primorska
Kontakt:

Re: Tomos E90

Odgovor Napisal/-a Pata »

gasper mahkota napisal/-a:Lepo delaš, koliko je premer špic na feltni(zadnja slika)? in kje si dobil nove špice?(al si dal stare cinkat)
oboje prednje in zadnje špice so nove premera 3,5mm in so kromirane... ne cinkane... Špice sem dobil potom prijatelja iz italije več ti ne znam povedat razen tega da so svinsko drage...
Vsi so vedeli da je to nemogoče.Potem pa je prišel negdo,ki tega ni vedel in uspelo mu je!
“The Power to Win, is a lot of little things, done right.”
Uporabniški avatar
Pata
moped
Prispevkov: 2043
Pridružen: To Feb 01, 2011 3:16 pm
Kraj: Slap - (Okolica Vipave) - Primorska
Kontakt:

Re: Tomos E90

Odgovor Napisal/-a Pata »

Slika Danes dobil dele ki sem jih dal na novo kromirat nazaj :) (blatiniki, nosilčki za luči ipd.) Počasi bodo že vsi deli pripravljeni tako da se bo elektronik lahko lotil zlagati :)
Vsi so vedeli da je to nemogoče.Potem pa je prišel negdo,ki tega ni vedel in uspelo mu je!
“The Power to Win, is a lot of little things, done right.”
Uporabniški avatar
Pata
moped
Prispevkov: 2043
Pridružen: To Feb 01, 2011 3:16 pm
Kraj: Slap - (Okolica Vipave) - Primorska
Kontakt:

Re: Tomos E90

Odgovor Napisal/-a Pata »

Slika Slika Slika Slika

Bolj kot ga zlagam bolj se bojim da mi pride haha :lol: Any comments?
Vsi so vedeli da je to nemogoče.Potem pa je prišel negdo,ki tega ni vedel in uspelo mu je!
“The Power to Win, is a lot of little things, done right.”
Uporabniški avatar
maatej
auspuh
Prispevkov: 819
Pridružen: So Dec 25, 2010 7:28 pm

Re: Tomos E90

Odgovor Napisal/-a maatej »

super zgleda! :P
Loredan
Mojster
Prispevkov: 136
Pridružen: To Dec 08, 2009 5:41 pm
Kraj: Okolica Kopra

Re: Tomos E90

Odgovor Napisal/-a Loredan »

lep ratava...nameravaš na adrio z njim?
jkanoni
glava cilindra
Prispevkov: 625
Pridružen: Ne Sep 12, 2010 8:24 pm

Re: Tomos E90

Odgovor Napisal/-a jkanoni »

Živjo Patrik!

Najprej čestitke . Iz tistega račka takrat, ko sem ga videl je postal Labod.
Mi lahko zaupaš, kdo ti je lakiral s čim in št. barve.

l.p. Janez
Uporabniški avatar
Pata
moped
Prispevkov: 2043
Pridružen: To Feb 01, 2011 3:16 pm
Kraj: Slap - (Okolica Vipave) - Primorska
Kontakt:

Re: Tomos E90

Odgovor Napisal/-a Pata »

Loredan: Da nameravam na adrijo... Smo že upisani tiste prijavnice pač... Pride pa oče ne jaz ker jaz nimam izpita :)

kanoni: Ja se spomnim ko si bil pri meni sm ti ga pokazal ko je biu še kup šare :D Barval mi je stric z barvo na vodni osnovi in največjimi metalik kristali kar jih je bilo možno primešat. Nato je bilo čez lakirano. Barva je v osnovi se mi zdi od peugeota BKQ oznaka ampak smo nato še malo pigmentov dodali da smo dobili eno res lepo izvrstno barvo ven sicer ni glih podobna originalni ampak to sploh ni bil namen tako da... Ampak je res lepa barva v živo tukaj na slikah ne pride do izraza toliko :)
Vsi so vedeli da je to nemogoče.Potem pa je prišel negdo,ki tega ni vedel in uspelo mu je!
“The Power to Win, is a lot of little things, done right.”
jkanoni
glava cilindra
Prispevkov: 625
Pridružen: Ne Sep 12, 2010 8:24 pm

Re: Tomos E90

Odgovor Napisal/-a jkanoni »

Oprosti za mojo zapoznelo reakcijo. Sprašujem te za barvo, ker je skoraj identična barvi legendarnih APN - 7.
Ali prideš 19. Aprila v Koper?
Uporabniški avatar
Pata
moped
Prispevkov: 2043
Pridružen: To Feb 01, 2011 3:16 pm
Kraj: Slap - (Okolica Vipave) - Primorska
Kontakt:

Re: Tomos E90

Odgovor Napisal/-a Pata »

Pata napisal/-a:Loredan: Da nameravam na adrijo... Smo že upisani tiste prijavnice pač... Pride pa oče ne jaz ker jaz nimam izpita :)

kanoni: Ja se spomnim ko si bil pri meni sm ti ga pokazal ko je biu še kup šare :D Barval mi je stric z barvo na vodni osnovi in največjimi metalik kristali kar jih je bilo možno primešat. Nato je bilo čez lakirano. Barva je v osnovi se mi zdi od peugeota BKQ oznaka ampak smo nato še malo pigmentov dodali da smo dobili eno res lepo izvrstno barvo ven sicer ni glih podobna originalni ampak to sploh ni bil namen tako da... Ampak je res lepa barva v živo tukaj na slikah ne pride do izraza toliko :)
aha možno nevem nism niti vedel da so bile take sedmice ;)

Da 19.april... Sicer jaz nevem če bom utegnu... Oče in E90 pa 100 % :)
Vsi so vedeli da je to nemogoče.Potem pa je prišel negdo,ki tega ni vedel in uspelo mu je!
“The Power to Win, is a lot of little things, done right.”
Odgovori