APN 6 UFO PERFORMANCE

Predstavite nam svoj projekt
Odgovori
blazh
zobnik
Prispevkov: 221
Pridružen: Po Avg 10, 2009 10:28 pm

Re: APN 6 UFO PERFORMANCE

Odgovor Napisal/-a blazh »

in v kateri kategoriji boš tekmoval na SF ?

za menjalnike nebo nič
Uporabniški avatar
sales0
vplinjač
Prispevkov: 466
Pridružen: Če Maj 27, 2010 9:25 pm
Kraj: Prekmurje-Murski Petrovci
Kontakt:

Re: APN 6 UFO PERFORMANCE

Odgovor Napisal/-a sales0 »

blazh napisal/-a:in v kateri kategoriji boš tekmoval na SF ?

za menjalnike nebo nič
Si ziher?

Ja pol ko bo pista prosta bo že ziher nekoga mel firbec,da preizkusi moj stvor,ker dandanes je polno mladine,ki dobesedno nimajo pojma in vsi samo nekaj kako jim reči grejo,in če bo tak kekec zvedo za drag proti tomosu z kako rsko težko ali pa čim podobnim,bo si ziher mislil eh tomos nima za burek,grem ga poščijem.
Sam ko bo prisiljen vohati izpuh,seveda moj pol mu bo pa težko. Sam vem da je tak,sem mel enkrat enga atx-a in tudi en z gilero gsm bil pameten akko me bo on poscal z vse serijskim pa samo športnim filtrom in V6 izpuhom,in nakoncu je bil žalosten kekec.



L.p!



Aleš!
Če si zadovoljen z mojimi storitvami povej naprej, če pa nisi zadovoljen pa povej meni.
EMAIL: team.ufo.performance@gmail.com
pristavc
glava cilindra
Prispevkov: 519
Pridružen: Sr Avg 12, 2009 11:17 pm
Kraj: Črnuče

Re: APN 6 UFO PERFORMANCE

Odgovor Napisal/-a pristavc »

sej to je največje zadovoljstvo k pihneš skutrja k si misl tip da nimaš za burek,a na koncu on ugotovi da nima za burek :D
Uporabniški avatar
klemenm2
specjalka
Prispevkov: 3199
Pridružen: Ne Avg 30, 2009 10:59 pm
Kraj: LJ - Brod

Re: APN 6 UFO PERFORMANCE

Odgovor Napisal/-a klemenm2 »

majster si... ta sistem sklopke je res zelo domiselna zadeva :P

imaš mogoče msn? lahko tudi na zs
vsak vložek v tomosa je napaka..... škoda da bom to napako kmal spet ponovil.
počivaj v miru jani! (janim8)
Uporabniški avatar
sales0
vplinjač
Prispevkov: 466
Pridružen: Če Maj 27, 2010 9:25 pm
Kraj: Prekmurje-Murski Petrovci
Kontakt:

Re: APN 6 UFO PERFORMANCE

Odgovor Napisal/-a sales0 »

Evo moj msn: opelboy_@hotmail.com

Sej sem se moral nekaj domislit,ker če smo odkriti proti navretemu skuterju nima menjalniška mašina šans,samo zaradi tega ker izgubiš na tem ko menjuješ,in še obrati padajo ko menjaš prestavo navzgor,skuter pa ma to genialno rešeno,ker ima obrate vedno v območju največjega navora,sam gdo neve naštelat skuterja tisti seveda tega nima.
Sam tudi intenzivno šraufam skuterje,jih predelujem in imam v lasti tudi sam enega,in vem,da če hočeš skuter naštelati v nulo ti lahko mineta tudi 2 dni ali še več in ogromno benzina.



L.p!



Aleš!
Če si zadovoljen z mojimi storitvami povej naprej, če pa nisi zadovoljen pa povej meni.
EMAIL: team.ufo.performance@gmail.com
blazh
zobnik
Prispevkov: 221
Pridružen: Po Avg 10, 2009 10:28 pm

Re: APN 6 UFO PERFORMANCE

Odgovor Napisal/-a blazh »

mogoče boš lahko peljal na drag treningu, drugače pa prav tekmovanja nebo. lahko se pa za dušo voziš na rekreativni vožnji :)

sem se pozanimal pri enem ki pomaga pri organizaciji. bi tudi sam tekmoval če bi blo možno z HE rs-ko
Uporabniški avatar
PiZdeK6_
mašina
Prispevkov: 1489
Pridružen: Sr Feb 03, 2010 5:31 pm
Kraj: Poljčane- Rogaška slatina

Re: APN 6 UFO PERFORMANCE

Odgovor Napisal/-a PiZdeK6_ »

to je res najjače ko z tomosom stisneš nekiga skuterista ko nima pojma pa misli da če je blokade vun dau je nepremagljiv ... isto se je zgodilo v naši vasi ko so vsi hvalili skuterja od mojga sošolca pol ga je pa en z apnko tak stegno ko nič ... :D
Uporabniški avatar
silvo_xd
auspuh
Prispevkov: 875
Pridružen: Sr Jan 27, 2010 5:42 pm
Kraj: poljčane

Re: APN 6 UFO PERFORMANCE

Odgovor Napisal/-a silvo_xd »

PiZdeK6_ napisal/-a:to je res najjače ko z tomosom stisneš nekiga skuterista ko nima pojma pa misli da če je blokade vun dau je nepremagljiv ... isto se je zgodilo v naši vasi ko so vsi hvalili skuterja od mojga sošolca pol ga je pa en z apnko tak stegno ko nič ... :D
sam tista apnka je bla junior tuning pa delorto 26 pa tak dalje ne da bi žalo tomose sam skuteri res grejo ko svija še samo brez blokad ka šele z kitom to pa zato kr majo prenos prek variomata
Uporabniški avatar
sales0
vplinjač
Prispevkov: 466
Pridružen: Če Maj 27, 2010 9:25 pm
Kraj: Prekmurje-Murski Petrovci
Kontakt:

Re: APN 6 UFO PERFORMANCE

Odgovor Napisal/-a sales0 »

blazh napisal/-a:mogoče boš lahko peljal na drag treningu, drugače pa prav tekmovanja nebo. lahko se pa za dušo voziš na rekreativni vožnji :)

sem se pozanimal pri enem ki pomaga pri organizaciji. bi tudi sam tekmoval če bi blo možno z HE rs-ko
Škoda pol če nebo tekmovanja,pol bom samo malce rekreativno ali pa treninge.



L.p!



Aleš!
Če si zadovoljen z mojimi storitvami povej naprej, če pa nisi zadovoljen pa povej meni.
EMAIL: team.ufo.performance@gmail.com
Uporabniški avatar
koroman
predelana mašina
Prispevkov: 1875
Pridružen: Po Avg 31, 2009 10:44 pm
Kraj: zlatoličje - maribor

Re: APN 6 UFO PERFORMANCE

Odgovor Napisal/-a koroman »

sej pa na rekreativni lahko delaš vse. pač pazit moreš malo. jaz sem tuji lani vozo vmes pa doro se letelo ni nikam voziš pa se vseeno
The science of tuning.

viewtopic.php?f=14&t=15145
Odgovori