zadnja disk zavora za btja?

Imate probleme z mopedom? dovolite, da vam pomagamo in svetujemo
Odgovori
Uporabniški avatar
matic123
zažgan bat
Prispevkov: 98
Pridružen: So Mar 05, 2011 5:57 pm

zadnja disk zavora za btja?

Odgovor Napisal/-a matic123 »

Zanima me če kdo ve kak pameten način kako pritrdit disk na zadnjo bt feltno in kam potem kam pritrdit hidrauliko.. Za vse odgovore že unaprej hvala :)
frčoman
zobnik
Prispevkov: 202
Pridružen: Sr Okt 12, 2011 9:42 pm
Kraj: Knežak

Re: zadnja disk zavora za btja?

Odgovor Napisal/-a frčoman »

na zadnji feltni nardiš distančnik k gre noter v bobn če veš kako mislm pol pa use skupej s šraufi fiksno pritrdit..za nosilc čeljusti pa na nihajke nardiš dva nosilčka..mal preglej projekte je blo ene par takih primerov.
frčo is the best :D
Uporabniški avatar
matic123
zažgan bat
Prispevkov: 98
Pridružen: So Mar 05, 2011 5:57 pm

Re: zadnja disk zavora za btja?

Odgovor Napisal/-a matic123 »

Iskreno povedano nerazumm čisto.. Ima morda kdo kakšno sliko ali skico? :D
frčoman
zobnik
Prispevkov: 202
Pridružen: Sr Okt 12, 2011 9:42 pm
Kraj: Knežak

Re: zadnja disk zavora za btja?

Odgovor Napisal/-a frčoman »

pac dva nosilca prsvasas na zadnje nihajke na tisti strani kamor bo celjust in disk. tja prsraufas celjust in si resen. pol ti ostane se disk za pritrdit na feltno. tam kjer je boben das pokrov vn in kupis aluminijast kos katergadas struzit da sede v boben. pol pa ga stisnes noter s preso in skozi ta distancnik naredis lukne pa se skos feltno da pritrdis ta distancnik se z sraufi in maticami. to je pa to..upam da si prb.zastopu..dobis tudi ksne feltne na katerih je disk zadej. sej poglrj mal moje projekte k se je tut to delal pa potem prasej mal tm kako so nardil.
frčo is the best :D
Jože351
auspuh lager
Prispevkov: 21
Pridružen: Če Jan 31, 2013 5:02 pm
Kraj: Okolica Metlike

Re: zadnja disk zavora za btja?

Odgovor Napisal/-a Jože351 »

Žiu, mene pa zanima kok pa kej komplicirajo na teh. glede diskov? ...če maš npr. atx-a k ma original bobne gor?

lp.Jože
Uporabniški avatar
Pata
moped
Prispevkov: 2043
Pridružen: To Feb 01, 2011 3:16 pm
Kraj: Slap - (Okolica Vipave) - Primorska
Kontakt:

Re: zadnja disk zavora za btja?

Odgovor Napisal/-a Pata »

frčoman napisal/-a:pac dva nosilca prsvasas na zadnje nihajke na tisti strani kamor bo celjust in disk. tja prsraufas celjust in si resen. pol ti ostane se disk za pritrdit na feltno. tam kjer je boben das pokrov vn in kupis aluminijast kos katergadas struzit da sede v boben. pol pa ga stisnes noter s preso in skozi ta distancnik naredis lukne pa se skos feltno da pritrdis ta distancnik se z sraufi in maticami. to je pa to..upam da si prb.zastopu..dobis tudi ksne feltne na katerih je disk zadej. sej poglrj mal moje projekte k se je tut to delal pa potem prasej mal tm kako so nardil.
Kako boš pa nategoval ketno?

Matic123@ Poglej v eno mojo temo projekt apn6 t al nek takega jaz sm delu zadej disk na apn z bt feltno poglej si slike :)
Vsi so vedeli da je to nemogoče.Potem pa je prišel negdo,ki tega ni vedel in uspelo mu je!
“The Power to Win, is a lot of little things, done right.”
Odgovori