avtomatik ELEKTRIKA

Imate probleme z mopedom? dovolite, da vam pomagamo in svetujemo
Odgovori
Uporabniški avatar
puch/tomos
zažgan bat
Prispevkov: 75
Pridružen: Ne Nov 03, 2013 11:12 am
Kraj: Brežice

avtomatik ELEKTRIKA

Odgovor Napisal/-a puch/tomos »

zdravo veliko objav na forumu sem dal čez ampak nisem našel nič kaj zelo uporabnega...
imam elektriko 12v 80w (to piše na magnetu) ampak ni pa pikolo vžig ker je tisti drugačen pa me zanima al je možno da je samo magnet tak elektrika pa je druga...
ju3 bom probal če sploh da iskro za zdaj me pa zanima al je to spoloh možna kombinacija v primeru da ni komplet sepravi magnet+ plošča z navitjem...
pa če ve kdo od oka kaj več o tem... doma imam 12 v cinšpulo pa upam da bo kaka iskra jutri..
spodaj so slike...

LP.hvala,
Priponke
magnet1.PNG
plošča.PNG
magnet.PNG
Uporabniški avatar
A5f
glava cilindra
Prispevkov: 547
Pridružen: Ne Jul 18, 2010 8:04 pm
Kraj: Celje

Re: avtomatik ELEKTRIKA

Odgovor Napisal/-a A5f »

navitje in magnet sta original imam doma istega in deluje super. Sam ga uporabljam ker imam v sprednji luči H4 žarnico ki je 55W. Potrebuješ pa obvezno tuljavo za brezplatinski štrom za priklop luči pa stabilizator na 3 pine drugače ti bo kurilo žarnice.. Če te še kaj zanima pa vprašaj.
Uporabniški avatar
puch/tomos
zažgan bat
Prispevkov: 75
Pridružen: Ne Nov 03, 2013 11:12 am
Kraj: Brežice

Re: avtomatik ELEKTRIKA

Odgovor Napisal/-a puch/tomos »

A5f napisal/-a:navitje in magnet sta original imam doma istega in deluje super. Sam ga uporabljam ker imam v sprednji luči H4 žarnico ki je 55W. Potrebuješ pa obvezno tuljavo za brezplatinski štrom za priklop luči pa stabilizator na 3 pine drugače ti bo kurilo žarnice.. Če te še kaj zanima pa vprašaj.

zelo zelo sem ti hvaležen za tale odgovor in super da si me opozoril...
ja tuljavo mam pravo sem danes probal in iskro ma.. zgleda kot da ima 2 ampak pustmo to zdej..
mam namen dat spredaj angel eyes 12v luči ki so ubistvu 4 žarnice.. 2 +2 vidi se na sliki...
zadaj pa cca 3-8 ledic pa mogoče še kako ledico vmes ampak to kasneje... pa najbrž akumulator pride...
če ti ni odveč mi lahko poveš na kaj morem pazit in nevem kaj si mislil s temi 3 pini?
rabil bi pa tudi pomoč pri nastavitvi elektrike.. na magnetu sicer je ena šrtkana čtra na blokih pa nimam nič ker so a5

še enkrat pa se ti zahvaljujem za informacijo...
Priponke
jzt.PNG
Capture.PNG
Uporabniški avatar
maatej
auspuh
Prispevkov: 819
Pridružen: So Dec 25, 2010 7:28 pm

Re: avtomatik ELEKTRIKA

Odgovor Napisal/-a maatej »

z 3 pini je mislil pač omejevalc ki ima 3pine. če te zanima, piš zs ga imam za prodat :)
soklic46
auspuh lager
Prispevkov: 22
Pridružen: Pe Mar 22, 2013 10:55 am

Re: avtomatik ELEKTRIKA

Odgovor Napisal/-a soklic46 »

Pozdravljen. koliko svetijo kaj te luči? Se ponoči vidi kaj a je bl žalost vseskup?
Uporabniški avatar
puch/tomos
zažgan bat
Prispevkov: 75
Pridružen: Ne Nov 03, 2013 11:12 am
Kraj: Brežice

Re: avtomatik ELEKTRIKA

Odgovor Napisal/-a puch/tomos »

soklic46 napisal/-a:Pozdravljen. koliko svetijo kaj te luči? Se ponoči vidi kaj a je bl žalost vseskup?
ja to ti žal težko povem ker jih na motorju nisem sprobal sprobane so z 9v baterijo...
in nevem kolk daleč svetijo...žal...
soklic46
auspuh lager
Prispevkov: 22
Pridružen: Pe Mar 22, 2013 10:55 am

Re: avtomatik ELEKTRIKA

Odgovor Napisal/-a soklic46 »

dobro če boš pa kaj probaval pa poročej ker mislim dat nekej na ktma ampak mora svetit da se lahko tud ponoč pelem :D
Uporabniški avatar
puch/tomos
zažgan bat
Prispevkov: 75
Pridružen: Ne Nov 03, 2013 11:12 am
Kraj: Brežice

Re: avtomatik ELEKTRIKA

Odgovor Napisal/-a puch/tomos »

soklic46 napisal/-a:dobro če boš pa kaj probaval pa poročej ker mislim dat nekej na ktma ampak mora svetit da se lahko tud ponoč pelem :D

vredi bom probal... ker najprej štart brez vsega pol pa šele luši itd..
ampak ne pričakujem pa neki hudega.. pač luči tolko da se lepo peleš :P
Odgovori