Razna vprašanja (delavnica)

Imate probleme z mopedom? dovolite, da vam pomagamo in svetujemo
Odgovori
ctxe90
zobnik
Prispevkov: 187
Pridružen: To Apr 02, 2013 6:42 pm

Re: Razna vprašanja (delavnica)

Odgovor Napisal/-a ctxe90 »

okoli ležaja položi neko cev,skozi ležaj dej šravf z podložko pa glej da bo zadosti dolg, na cev daj podložko in matico ter vse skupaj lepo nežno zateguj.Metoda je preverjena in učinkovita
tudi najpreciznejši stroj rabi mazanje !
matejc8
batzajla
Prispevkov: 25
Pridružen: Pe Jan 04, 2013 3:20 pm

Re: Razna vprašanja (delavnica)

Odgovor Napisal/-a matejc8 »

mene pa zanima če kdo ve ali lahko dam na ctx-a brezplatinski štrom od apn 6 12V-50W. Če lahko dam ali morem dati tudi zunanjo bubino od apn6 ali lahko pustim od ctx-a?
prej sem imel gore 12V-50W z platinami
Uporabniški avatar
DaNiLo
cilinder
Prispevkov: 1095
Pridružen: Sr Feb 17, 2010 8:56 pm
Kraj: Ptuj

Re: Razna vprašanja (delavnica)

Odgovor Napisal/-a DaNiLo »

matejc8 napisal/-a:mene pa zanima če kdo ve ali lahko dam na ctx-a brezplatinski štrom od apn 6 12V-50W. Če lahko dam ali morem dati tudi zunanjo bubino od apn6 ali lahko pustim od ctx-a?
prej sem imel gore 12V-50W z platinami
Moraš tudi zunanjo tuljavo menjat, če imaš brezplatisnki štrom namen gor dat, poglej na oko, se že razlikujejo zunanji tuljavi za platinski in brezplatinski vžig.
[color=#0000BF]Hvala bogu[/color], [color=#0000BF]da sem[/color] [color=#FF0000][size=150]štajerc[/size][/color] [color=#0000BF]to ne more biti vsak!!![/color]
matejc8
batzajla
Prispevkov: 25
Pridružen: Pe Jan 04, 2013 3:20 pm

Re: Razna vprašanja (delavnica)

Odgovor Napisal/-a matejc8 »

DaNiLo napisal/-a:
matejc8 napisal/-a:mene pa zanima če kdo ve ali lahko dam na ctx-a brezplatinski štrom od apn 6 12V-50W. Če lahko dam ali morem dati tudi zunanjo bubino od apn6 ali lahko pustim od ctx-a?
prej sem imel gore 12V-50W z platinami
Moraš tudi zunanjo tuljavo menjat, če imaš brezplatisnki štrom namen gor dat, poglej na oko, se že razlikujejo zunanji tuljavi za platinski in brezplatinski vžig.

hvala
kako pa potem predvžig naštelaš?
Tadi
vplinjač
Prispevkov: 480
Pridružen: Pe Feb 18, 2011 5:31 pm
Kraj: Sevnica

Re: Razna vprašanja (delavnica)

Odgovor Napisal/-a Tadi »

Podobno kot platinskega, poravnaš črtice na magnetu in na plošči.
matejc8
batzajla
Prispevkov: 25
Pridružen: Pe Jan 04, 2013 3:20 pm

Re: Razna vprašanja (delavnica)

Odgovor Napisal/-a matejc8 »

Tadi napisal/-a:Podobno kot platinskega, poravnaš črtice na magnetu in na plošči.

kje pa so črtice?
jih nikoli nisem videl :?:
ker mi smo zmeraj platinskega štelali na začetku z koničastim merilom kasneje pa z mikrometrom-urco :!: :?
Uporabniški avatar
DaNiLo
cilinder
Prispevkov: 1095
Pridružen: Sr Feb 17, 2010 8:56 pm
Kraj: Ptuj

Re: Razna vprašanja (delavnica)

Odgovor Napisal/-a DaNiLo »

matejc8 napisal/-a:
Tadi napisal/-a:Podobno kot platinskega, poravnaš črtice na magnetu in na plošči.

kje pa so črtice?
jih nikoli nisem videl :?:
ker mi smo zmeraj platinskega štelali na začetku z koničastim merilom kasneje pa z mikrometrom-urco :!: :?
Eno črtico imaš na magnetu eno pa na plati, ob strani na magnetu pa nekje na plati.
[color=#0000BF]Hvala bogu[/color], [color=#0000BF]da sem[/color] [color=#FF0000][size=150]štajerc[/size][/color] [color=#0000BF]to ne more biti vsak!!![/color]
matejc8
batzajla
Prispevkov: 25
Pridružen: Pe Jan 04, 2013 3:20 pm

Re: Razna vprašanja (delavnica)

Odgovor Napisal/-a matejc8 »

DaNiLo napisal/-a:
matejc8 napisal/-a:
Tadi napisal/-a:Podobno kot platinskega, poravnaš črtice na magnetu in na plošči.

kje pa so črtice?
jih nikoli nisem videl :?:
ker mi smo zmeraj platinskega štelali na začetku z koničastim merilom kasneje pa z mikrometrom-urco :!: :?
Eno črtico imaš na magnetu eno pa na plati, ob strani na magnetu pa nekje na plati.

ok hvala bom pogledal.
a potem poravnaš čtice ko je bat v zgornji poziciji?

lp
Tomos fan
zobnik
Prispevkov: 197
Pridružen: Ne Sep 08, 2013 7:52 pm
Kraj: Okolica škofje loke

Re: Razna vprašanja (delavnica)

Odgovor Napisal/-a Tomos fan »

Dober dan!
Mene pa zanima ce paseta apn cilinder 38mm in 6v 17w strom na bt masino,in koliko potem gre?

L.p
Uporabniški avatar
aljo69
el presidente
Prispevkov: 6818
Pridružen: Po Avg 10, 2009 1:53 pm
Kraj: Celje

Re: Razna vprašanja (delavnica)

Odgovor Napisal/-a aljo69 »

Tomos fan napisal/-a:Dober dan!
Mene pa zanima ce paseta apn cilinder 38mm in 6v 17w strom na bt masino,in koliko potem gre?

L.p
apn in bt bloki so enaki :roll:
Odgovori